Promovat
Apartament 2 camere | Str. Felix, Zona Aradului | 89.000 EUR | Comision 0%
20
1

Daca lucrezi la Vox Technology Park, Iulius Town sau in oricare dintre marile birouri din nordul Timisoarei, stii cat de pretios este timpul dimineata. Acest apartament ti-l da inapoi. Doua camere decomandate pe strada Felix, etaj 4 cu acoperis, vedere libera spre verdeata si case — fara bloc in fata, ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente noi de vanzare, cu 2 camere, decomandate, Calea Urseni, Giroc
6
11

Apostu Estate va ofera spre vanzare 9 apartamente noi, situate intr-un imobil din judetul Timis, localitatea Grioc, zona Calea Urseni. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari
11
4

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor
9

Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor

Această ofertă de la Silvis Imobiliare reprezintă o oportunitate excelentă de a deveni proprietar al unui apartament , situat într-o zonă deosebit de accesibilă și bine conectată, pe Calea Martirilor 1989, în cartierul Girocului. Este un apartament de 2 camere, cu o suprafață utilă de 40 mp, care se ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 53 mp, zona Spitalul Judetean
4

Apartament 3 camere, 53 mp, zona Spitalul Judetean

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere gata de locuit. Se oferă spre vânzare un apartament confortabil, ideal atât pentru locuință personală, cât și ca investiție (închiriere rapidă datorită proximității spitalului). Locația este la doar 1 minut de mers pe jos de Spitalul Județean "Pius ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare , zona Ultracentrala, in vila
11
2

Apartament de vanzare , zona Ultracentrala, in vila

Blitz, vă propune spre vânzare un imobil situat în inima Timișoarei. Apartamentul este la curte comună, situat la parter, compus din 6 camere, băi și bucătărie, terasă. Suprafața totală este de 220 mp. Propietarul oferă posibilitatea de apartamentare, 2 camere, baie si chicinetă, 125 mp, preț 130.000 ...

1500 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 77.47 mp utli+ grădină 17 mp utili, zona Ghirodei
1
1

Blitz vă propune spre vânzare într-o zonă liniștită și verde a orașului, un apartament cu trei camere , finisaje de înaltă calitate și prețuri competitive. Fiecare apartament a fost proiectat în urma unui studiu atent, pentru a asigura confort, lumină naturală și un flux luminos. proprietatea este compusă ...

1545 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Steaua,teren cu casa demolabila,suprafata 550 mp,str Bujorilor nr 27,casa din fata+teren aferent
8
2

SUPER OPORTUNITATE TEREN + FRONT STRADAL FRATELIA CALEA ȘAGULUI STEAUA ,str Bujorilor nr 27. RAR PE PIAȚĂ! 550 MP TEREN ÎN PROPRIETATE FRONT STRADAL 9 M CASA + POARTA DE INTRARE IN CURTE. Casă DEMOLABILĂ CONSTRUIEȘTI CE VREI, CU AUTORIZAȚIE DE CONSTRUIRE PENTRU EXTINDERE. PERFECT pentru ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris
8
1

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris

Apartament 2 camere renovat recent situat in Timisoara, Strada Iris, Nr. 29, Etaj. 3. Suprafata 39 mp.

1769 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5
3

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Casa insiruita, 4 camere, 88 mp, zona Calea Urseni
12

Casa insiruita, 4 camere, 88 mp, zona Calea Urseni

BLITZ vă propune spre vânzare o casă modernă în complex de locuințe înșiruite, situată în zona Calea Urseni, fiind foarte bine conectată la multe puncte de interes ale orașului. Această proprietate reprezintă alegerea ideală pentru o familie care își dorește confort, eficiență energetică și un spațiu ...

2148 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

2 camere | etaj 2 | investitie | zona excelenta |
8
1

2 camere | etaj 2 | investitie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita; - etaj 2/4 -suprafata utila: 37 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 6.6 mp; -Include o boxă proprie la subsol, foarte practică pentru depozitare, care nu e trecuta in CF; -apartamentul se vinde ...

1703 EUR/m2 | 37 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere, 57 mp utili - zona Aradului
7
4

Apartament modern cu 3 camere, 57 mp utili - zona Aradului

ID: P1687 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 57 mp utili, situat la etajul 4/4. Apartamentul este amenajat cu bun gust, mobilat si utilat, oferind un ambient placut. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele ...

1666 EUR/m2 | 57 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | renovat | mobilat | semicentral |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Tipografilor, la 10 minute de mers pe jos de Iulius Town si de centrul orasului; - etaj P/4 -suprafata utila: 49 mp; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; - apartement renovat complet acum 1 luna, mobila noua; -Include ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren in Fratelia
6
44

Casa cu teren in Fratelia

Casă de vânzare în zona Fratelia Timișoara Oportunitate ideală pentru investiție! Vă propunem o casă nelocuită, situată într-o zonă liniștită din Fratelia, Timișoara, cu teren generos de 814 mp din care 120 mp construiți. Imobilul necesită renovare, însă oferă un potențial imens pentru a fi transformat ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 3 camere decomandate – 73 mp utili, etaj 2
10
1

De vânzare apartament cu 3 camere decomandate, confort 1, situat într-un bloc solid construit în 1979, la etajul 2 din 5. Cu o suprafață utilă de 73 mp, locuința este perfect compartimentată pentru confort și funcționalitate: -3 camere luminoase -2 băi -2 balcoane închise -bucătărie generoasă -hol spațios Confortul ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului
7

Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului

ID: P2315 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 39 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera ideala investitie | Zona Telegrafului
5

Garsoniera ideala investitie | Zona Telegrafului

District Real Estate va propune spre vanzare o garsoniera luminoasă și eficient compartimentată, ideala pentru investitie, in zona Telegrafului. Poziționarea excelentă a imobilului asigură un randament atractiv in vederea inchirierii. Garsoniera se desfasoara pe o suprafata utila de 22mp. Compartimentarea ...

1886 EUR/m2 | 22 m2

telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3  camere  mobilat si utilat et 2 Braytim Musicescu
8
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat et 2 Braytim Musicescu

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in Zona Braytim intr-un bloc nou construit in 2022. Suprafata: 65 mp + 6mp Terasa Etaj: 2 3 Compartimentare: Living Bucatarie deschisa; 2 Dormitoare Baie Dressing zona depozitare Terasa Dotari: Loc de parcare privat Mobilat ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1,  mobilat si utilat Braytim Eso
5

Apartament cu 1 camere etajul 1, mobilat si utilat Braytim Eso

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, tip studio, cu o suprafata de 30 m2+ balcon 6 m2 situat in Braytim, Giroc, zona Esso, situat la etajul 1, loc de parcare inclus. Apartamentul se vinde mobilata si utilata. Pret. 73500 euro Telefon. 0723674418

2450 EUR/m2 | 30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa insiruita mobilata si utilata cu 4 camere Calea Urseni
8
1

Casa insiruita mobilata si utilata cu 4 camere Calea Urseni

Va propunem spre vanzare casa insiruita, cu 4 camere, mobilata, cu o suprafata de 88 mp, 45 mp de gradina, la doar cateva minute de Uzina de Apa , Calea Urseni. Apartamentul CENTRALA termica PROPRIE in condensatie cu incalzire in PARDOSEALA cu automatizare si termostate in fiecare camera, pe ambele ...

1875 EUR/m2 | 88 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim
10
14

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp+balcon, foarte bine compartimentat, decomandat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc peste drum, zonmagazin, la cateva minute de hotel HQ, Braytim. Pret: 83000 euro Telefon. 07 2367441 ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea