Promovat
3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp
6
1

3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp

Apartament 3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, vedere panoramică 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Cetății, o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului și zona Iulius Town. Detalii apartament: Suprafață ...

1485 EUR/m2 | 67 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere Decomandat Central  90mp | Vizibilitate Excelentă | Potențial Comercial
10
2

3 Camere Decomandat Central 90mp | Vizibilitate Excelentă | Potențial Comercial

Apartament 3 camere decomandat Zonă Centrală Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zonă centrală, la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+10, cu acces direct din bulevard. An construcție: 1974 Bloc anvelopat Suprafață utilă: 90 mp Suprafață balcoane: 10 mp Compartimentare: Hol ...

2078 EUR/m2 | 90 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala

Vand apartament central, foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine, apartamentul se afla la etajul 6,avand o suprafata de 60 mp se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit

1500 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Complexului Studentesc
3
11

Garsoniera de vanzare Complexului Studentesc

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la parter,pe Strada Cerna,suprafata de 25 mp,. Apartamnetul se afla in campusul universitar,in apropierea sa aflandu-se sala olimpia, stadionul,strandul Heaven,centre comerciale,farmacii,gradinite,etc. Pentru orice detaliu sau ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere de vanzare Girocului
4
12

Apartament 1 camere de vanzare Girocului

and apartament cu 1 camera, nemobilat, pozitie foarte buna cu geam la baie, la etajul 3, avand o suprafata de 27 mp.

Girocului, Timisoara, Timis

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte   zona Balcescu
7
13

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte zona Balcescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, tip Penthouse, su 100 mp plus terasa de 40 mp, situat la etajul 4 din 5, constructie dupa 2000, loc de parcare in curte, mobilat, zona Balcescu. Pret: 199000 euro Tel: 0736170308

1990 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni
5
2

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni

Va propunem svanzare pere apartament cu doua camere, Braytim, bloc finalizat in 2025, etajul 2 din 3, loc de parcare, încălzire in pardoseala, centrala proprie, cima, bucătărie închisă, spațios și luminos 48 mp, balcon de 7 mp, geam la baie, doua geamuri la dormitor, vedere degajată in fata cu loc de ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
3

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere de vanzare pe Aradului
4
7

2 camere de vanzare pe Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament superb cu 3 camere și balcon de 16 mp | Calea Aradului
11
1

District Real Estate vă propune spre vânzare un complex rezidențial exclusivist, noul reper rezidențial din zona Calea Aradului – Timișoara. Proiect modern cu predare estimată octombrie–noiembrie 2026, format din două clădiri P+7 și P+8, cu apartamente spațioase de 2, 3 și 4 camere. Sunt disponibile ...

1993 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament superb cu 3 camere și balcon de 26 mp | Calea Aradului
11

District real Estate vă propune spre vânzare un complex rezidențial exclusivist, noul reper rezidențial din zona Calea Aradului – Timișoara. Proiect modern cu predare estimată octombrie–noiembrie 2026, format din două clădiri P+7 și P+8, cu apartamente spațioase de 2, 3 și 4 camere. Sunt disponibile ...

1965 EUR/m2 | 86 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Olimpia
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Olimpia

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2736 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului