Promovat
Apartament in imobil nou construit  in Timisoara
10
17

Apartament in imobil nou construit in Timisoara

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament , in imobil nou construit ,etaj 2, doua camere,bucatarie separata, in suprafata de 50 mp si 6 mp balcon situat in Timisoara str. General Magheru nr. 50. Imobilul este construit din fundatii beton ,stalpi si grinzi beton,caramida portanta Porotherm ...

1612 EUR/m2 | 49 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 69 mp utili. Compartimentare: - ...

1355 EUR/m2 | 69 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar
4
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camera, pe str. Gh Lazar nr. 4, langa Liceul Lenau, in imobil istoric. Apartamentul se afla la etajul 3, este decomandat si dispune de centrala termica proprie si aer conditionat. Suprafata este de 55 mp

1636 EUR/m2 | 55 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit - 73 mp utili + 7 mp balcon -  langa IULIUS MALL
20
5

Apartament deosebit - 73 mp utili + 7 mp balcon - langa IULIUS MALL

RUS IMOBILIARE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere spatios situat foarte aproape de Iulius mall la 2 minute de mers pe jos. AVANTAJE - pozitia excelenta: situat aproape de punctele de interes si acces rapid - compartimentare eficienta: camere spatioase, bine delimitate, care ofera intimitate ...

1438 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate rară! Apartament 2 camere, 54 mp, lângă Piața Unirii
8
2

Te invităm să descoperi un apartament cu adevărat special, aflat la doar câțiva pași de Piața Unirii, în inima istorică a Timișoarei. Situat într-o clădire de patrimoniu cu farmec arhitectural aparte, acest apartament de 54 mp utili oferă un echilibru perfect între eleganță clasică și confort modern. Proprietatea ...

2296 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern, 4 camere, 3 bai, 125 mp, Timișoara
20
1

Duplex modern, 4 camere, 3 bai, 125 mp, Timișoara

Vă propunem spre vânzare un duplex modern, cu regim de înălțime P+E, situat în cartierul Freidorf din Timișoara, în apropierea centrului comercial Alfa – o zonă urbanizată, cu acces facil către principalele puncte de interes. Proprietatea dispune de un teren de 250 mp pentru fiecare unitate, o suprafață ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - Mobilat si utilat - 1 loc parcare inclus- 86.800 euro negociabil
9

Se vinde apartament 2 camere, bloc nou, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii. Apartamentul are o suprafata utila de 49 mp si este compartimentat astfel: living+bucatarie open space, dormitor, hol, baie cu geam si balcon. In pretul apartamentului ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% DUPLEX PE PARTER STIL MINIMALIST DUMBRAVITA ION CREANGA
19

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, casa duplex pe parter, stil minimalist, cu teren generos in DUMBRAVITA, str Ion Creanga - Schubert fiind compartimentat in felul urmator: hol acces, dormitor matrimonial cu baie proprie, 2 dormitoare, camera tehnica, baie si o zona openspace de 35 mp care deserveste ...

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Casa Vila spatioasa cu teren generos in Blascovici
20

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% CASA VILA cu utilitate mixta in zona Blacovici, strada linistita . Este compartimentata in felul urmator: parter: hol acces, zona living cu bucatarie si iesire pe terasa, 3 dormitoare, 2 bai, camara alimente; etaj: zona openspace de 82 mp, 3 dormitoare si 1 ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
5

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc izolat termic exterior in zona Girocului; - etaj 3/4+M; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, aer conditionat, ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea