Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 52 mp utili si este situat la etajul 5 din 5. - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul ...

1231 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare, etajul 1, zona Buziasului, Timisoara
8
1

Garsoniera de vanzare, etajul 1, zona Buziasului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera renovata, complet mobilata si utilata, localizata in judetul Timis, Timisoara zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 20 mp utili + 3,7 mp balconul. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie amenajata ...

2125 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap la casă, curte comună, 1 cameră, 40mp, Odobescu!
11
2

Ap la casă, curte comună, 1 cameră, 40mp, Odobescu!

IMOBLU oferă spre vânzare apartament la curte comună, cu alte 5 apartamente, liniștită, curată și ingrijită. Compartimentare: - antreu - bucătărie cu chicinetă - cameră - baie - posibilitate de mansardare - acoperiș schimbat în 2000 Dispune de utilități: - apa - gaz - curent Incalzirea se face pe ...

1498 EUR/m2 | 40 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan
15
3

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan, singura în curte, acces auto, 5 camere 3 bai, teren 270mp. Preț 330000 euro. Telefon 0733056373

1839 EUR/m2 | 174 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf
4
5

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf

Proprietar vând teren extravilan, în zona Fraidorf, langa Terasa,, La Căpițe '' pe malul Râului Bega, cu suprafata de 10.000mp și cu un front de 34m. Preț 20 euro pe mp. Comision zero.

10,000 m2

Timisoara, Timis

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei
11
1

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei

De vânzare – Apartament 2 camere + pod amenajat | Lipovei Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, într-un bloc nou (2015), cu pod amenajat înscris în CF și loc de parcare inclus. Apartamentul are o suprafață de 45,83 mp, la care se adaugă un balcon de 4,75 mp și un pod ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca
14
4

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca

Categorie: Spatii comerciale Birouri Localitate: Timisoara Zona: Lipovei - Grigore T. Popa Suprafata: 1458 m2 Suprafata Teren: 501 mp m2 Pret: 800.000 Euro Comision: 0 Hala productie in regim de inaltime P+2E. Suprafata desfasurata 1458 mp. S. teren 501 mp. Hala este construita din fundatii izolate din ...

545 EUR/m2 | 1,450 m2

Timisoara, Timis

Vand casa în Mehala

Vand casa în Mehala

Vând casă în Mehala tip duplex compusă din: 1. La parter bucătărie cameră garaj baie și debara 2. La etaj trei dormitoare baie balcon și acces pod 3. Teren 154 m 4. Front 10 m Pret 320000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2133 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui
20
1

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui structurat astfel: 1. La primul nivel se afla bucătăria, livingul, o baie și o terasa. 2. La al doilea nivel se afla 3 dormitoare, dintre care unul cu baie proprie și încă o baie. 3. La al treilea nivel se afla o terasa trecuta în cf. 4. Suprafața utilă este ...

2600 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero
20
2

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero

Proprietate Deosebita poziționată in Zona Calea Sagului potrivită pentru locuit și activități complementare( Spatii medicale, pensiune,azil,) Suprafața aproximativa 376 mp utili Teren 810 mp Proprietate poziționată pe colt 2 fronturi stradale mari: 19 metri și 38 metri aproximativ, accesul in curte ...

1413 EUR/m2 | 375 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu teren generos | Modern – str. Mistral - Comision 0
12
8

Imobexpress Land vă propune spre vânzare: Casă individuală situată în zona Modern – strada Mistral, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru o familie care caută spațiu, intimitate și o compartimentare practică. Proprietatea are regim de înălțime D+P+E+M, este construită în 2010 și dispune de un ...

1586 EUR/m2 | 227 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere în zona  Sagului
10

Vand apartament cu 2 camere în zona Sagului

Vând apartament DECOMANDAT, cu 2 camere în zona Șagului, pe strada Intrarea Munților, langa strada Liviu Rebreanu. Apartamentul este mobilat și utilat, gata pentru a te MUTA, sau al da spre chirie. Prețul este de 78500 euro. Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând teren în zona Fraidorf
1
5

Proprietar vând teren în zona Fraidorf

Proprietar, vând teren în zona Fraidorf, strada Vasile Giorgevici, cu suprafata de 5300 mp, front stradal de 21m. Preț 50 euro mp, negociabil. Telefon 0733056373

Timisoara, Timis

Promovat
3000 mp - Selgros - P+ 4E - Servicii - Comert
3

3000 mp - Selgros - P+ 4E - Servicii - Comert

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare teren curs constructii situat in imediat vecinatatea Selgros. Terenul are o suprafata utila de 3050 mp si beneficiaza de certificat de urbanism cu regim P+ 4E, CUT 0.85%, POT 80% si inaltime 19 m. PRET 1.000.000 EURO. Contact: 0732 608 477.

3,050 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
PUZ APROBAT - parcele padure între Timișoara și Ghiroda/Giarmata Vii
17
2

Parcele de case la liziera Pădurii – între Timișoara și Ghiroda - Giarmata Vii Acces direct din Calea Timișoarei. Scoatem la vânzare un lot de 3 parcele de case, aflate în cadrul unui PUZ APROBAT, într-o zonă cu un potențial excelent de dezvoltare, la limita dintre Timișoara și Ghiroda - Giarmata Vii. Informații ...

495 m2

Timisoara, Timis

3 camere Denya Forest, curte 65 mp, 2 băi, terasă&parcare | Com 0%
20

Apartament 3 camere cu grădină proprie – Denya Forest 70 mp utili | 2 băi | terasă acoperită | Comision 0% Timiș Imobiliar propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la parter, în cadrul complexului Denya Forest (Adora Forest 2) – unul dintre ansamblurile rezidențiale apreciate pentru calitatea ...