Promovat
Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului
8

Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului

Apartament frumos 2 camere, decomandat. Suprafata aproximativ 50 mp. cu imbunatatiri, mobilat si utilat. Etaj 8 din 10. Zona Bv. Cetatii - Cal. Torontalului. Pret 90.000 euro. Tel: 0721-442227.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente noi de vanzare, cu 2 camere, decomandate, Calea Urseni, Giroc
6
12

Apostu Estate va ofera spre vanzare 9 apartamente noi, situate intr-un imobil din judetul Timis, localitatea Grioc, zona Calea Urseni. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare
13
7

4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dorobantilor aproape de Euroinstal confort 1 decomandat etaj 8 din 8 cu o suprafata totala de 85 mp cu 2 grupuri sanitare balcon. Apartamentul este in curs de amenajare. Pret informativ 99000 Euro (negociabil). Tel 0743100796 sau 072315 ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu
3
32

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Liviu Rebreanu, 32 mp, etaj 1. Locuința este amplasată într-un bloc civilizat, cu acces rapid la punctele de interes și rețeaua de transport, ideală pentru locuit sau investiție. Imobilul este bine întreținut. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contact ...

1750 EUR/m2 | 32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
12

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 45 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

340 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament modest de vanzare Blascovici
7
4

Apartament modest de vanzare Blascovici

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Blascovici, la etajul 1, in spatele garii de nord,suprafata de 27 mp,se vinde utilat si mobilat. Pentru detalii,va rog sunati la nr de tel.

Blajcovici, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etajul 1, bloc nou, zona Mehala
6
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 1, intr-un bloc cu regim ...

1960 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
43

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Soarelui, 39 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport,magazine și puncte de interes,fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces facil către centrul orașului. Pentru ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
1

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu doua camere in zona Gheorghe Lazar
4
2

De vanzare apartament cu doua camere in zona Gheorghe Lazar

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camera, pe str. Gh Lazar nr. 4, langa Liceul Lenau, in imobil istoric. Apartamentul se afla la etajul 3, este decomandat si dispune de centrala termica proprie si aer conditionat. Suprafata este de 50 mp

1800 EUR/m2 | 50 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Teren extravilan de vanzare in Timisoara, zona Mehala
3

Teren extravilan de vanzare in Timisoara, zona Mehala

Teren extravilan de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare un teren extravilan situat in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 7781 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 105 ml la drum. Proprietatea se afla intr-o zona in plina dezvoltare si exista un drum pietruit ...

7,781 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovam  teren unic, de duplex cu front de 29 metri, suprafata de 647 mp, Strada Mureș langa Lidl
1

Promovam teren unic, de duplex cu front de 29 metri, suprafata de 647 mp, Strada Mureș langa Lidl

Promovam teren unic, cosntructie duplex sau casa individuala, suprafata de 647 mp, Strada Mureș langa lansa Lidl. P+1+Er, front 29 m, se poate construi și duplex sau vila de lux, pret: 276 Euro pe mp. Tel :0745886922 Numai la birou ofer informatii dupa semnarea unui contract de intermediere, se pot ...

647 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876
13
5

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876

ID intern: V4876 Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren Timisoara
1
2

Vanzare teren Timisoara

Terenul propus spre vanzare se afla situat in Timisoara zona dambovita strada paul constantinescu. , .Suprafata totala este de 433 mp FS 17ml. , puz pentru clinica dentara ,proiect,autorizatie valabila pana in decembrie 2026.pretul de vanzare este 220000 euro

433 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Complex Studentesc
3
1

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Complex Studentesc. Perfect atat ca si locuita si investitie, zona fiind una foarte cauta in toata perioada anului. Aveti in apropiere atat facultatile cat si magazine, restaurante, mijloace de transport in comun, parcuri. Este la etajul 3 si dispune ...

1818 EUR/m2 | 33 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Torontalului X City Tower 3
20

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 3, etaj 1, suprafata utila+logie si balcon 51 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2025, exista ...

2588 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
91

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea