Promovat
 Superb, etaj I apartament cu o camera, decomandat, str Stuparilor nr.6, Timisoara
7
1

Apartamentul din anunt este situat la etaj I corp E si are o suprafata de 38 mp + logie si este situat in ansamblul Ana Residence situat pe str Stuparilor nr. 6, în partea de Est a orasului Timișoara, la doar 5 minute de Iulius Mall și zona Take Ionescu, strada Demetriade. În total sunt 5 clădiri, ...

2547 EUR/m2 | 38 m2

Est, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 1702 mp cu casa si garaj / pretabil dezvoltare imobiliara - ID V4657
8
5

ID intern: V4658 Teren de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT Imobiliare propune teren intravilan cu casa si garaj construite, in Timisoara, zona Sagului, intre Musicescu si Mures, avand o suprafata de 1702 mp si deschiderea de 66 ml, dispusa pe 2 fronturi stradale. Terenul se preteaza pentru ...

1,702 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa solida și teren de 990 mp zona Blascovici Timisoara
1
6

Casa solida și teren de 990 mp zona Blascovici Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca solida, situata in zona Blascovici, una dintre zonele bine cotate ale municipiului Timisoara, apreciata pentru accesibilitate si potential investitional. Proprietatea dispune de un teren generos de 990 mp, cu front stradal 20 ml , ideal pentru ...

2667 EUR/m2 | 120 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

COMISION 0% CASA VILA  MEDITERANEANA MOBILATA CU GARAJ DUMBRAVITA CORA
20

COMISION 0% CASA VILA MEDITERANEANA MOBILATA CU GARAJ DUMBRAVITA CORA

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0% casa vila individuala cu garaj in stil mediteranean, cu teren generos, in Dumbravita Cora zona str Buenos Aires, fiind compartimentat astfel: parter: hol acces, dormitor, baie cu vana, acces garaj, zona openspace pentru living + dining de 47 mp si o bucatarie ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet
20
1

Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet

Apartament de vanzare luminos si spatios intr-un bloc nou,situat in zona Aradului cu acces rapid catre toate punctele de interes. Proprietatea este ideala pentru cei care isi doresc confort si facilitati moderne. Detalii apartament -suprafata utila 58 mp +balcon + un loc de parcare+spatiu depozitare ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere , cu loc de parcare
8
2

Apartament 3 camere , cu loc de parcare

De vanzare, apartament 3 camere cu suprafata de 57 mp, compus din: - living cu bucatarie open space, - 2 dormitoare, - 2 holuri, - baie cu geam - pod de depozitare Se vinde cu un loc de parcare inclus in pret. Apartamentul este la et 3 din 3 , bloc construit in 2016, cu pod izolat si transformat ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea