Promovat
Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion
5
2

Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion

Se ofera spre vanzare un apartament de 4 camere decomandate, aflat la etajul 3 din 4, compartimentat astfel: -hol de acces - living -baie -bucatarie -3 dormitoare -2 balcoane Dispune de 69mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, apartamentul a fost recent renovat, dispune si de boxa la subsol

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, centrala proprie, bloc izolat, lift
6
1

Apartament 3 camere, centrala proprie, bloc izolat, lift

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Zona Sagului, langa Piata Iuliu Maniu Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 10, intr-un bloc anvelopat si bine intretinut din zona Sagului, in apropiere de Piata Iuliu Maniu. Apartamentul se vinde mobilat si ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la mansarda inalta a unui bloc format din 4 etaje in zona Girocului, Timisoara, Timis. Desi se afla la mansarda, apartamentul nu are nici o tesitura, iar inaltimea este tipica oricarui etaj. Se vinde ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa moderna de vanzare Ciarda Rosie Timisoara
20
3

Casa moderna de vanzare Ciarda Rosie Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, cu comision zero la cumparator, o casa individuala, situata in Timisoara, zona Ciarda Rosie, intr-un cadru rezidential linistit si elegant. Aceasta proprietate se remarca prin designul arhitectural modern, finisajele premium si dotarile de ultima ...

1945 EUR/m2 | 256 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamente 2 camere direct proprietar - Str. Neptun (Giroc) BRAYTIM
10
11

Apartament 2 camere decomandat 59mp 60mp Apartamentul este luminos si foarte bine compartimentat. Este o alegere excelenta pentru cei care cauta un camin confortabil sau o investitie pe termen lung. NEPTUN Sun Residence - Parter, Etaj 3 Apartamente la cheie direct de la proprietar: - 6 scari in zona ...

1616 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere
5
1

Apartament 3 Camere

Vând apartament 3 Camere , etajul 1 din 3. Suprafață 65 mp utili, 12 mp balcon. loc de parcare inculs în CF. Zona Torontal , strada Martha Bibescu 22. prețul este cu TVA inclus. preferabil vânzare pe firmă. Nu colaborez cu Agenții.

1800 EUR/m2 | 65 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Garsonieră parter, 22 mp, zonă Buziașului
4
2

Garsonieră parter, 22 mp, zonă Buziașului

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră situată la parter, în zona Buziașului, o zonă bine conectată la oraș, cu acces rapid către mijloace de transport, magazine și alte facilități. Garsoniera are o suprafață utilă de 22 mp și este compartimentată eficient: cameră bucătărie baie Imobilul beneficiază ...

1727 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Cetatii-etaj 3
10

Apartament 3 camere Cetatii-etaj 3

✨ Apartament 3 camere – Zona Cetății, complet mobilat și utilat! Vă prezentăm un apartament primitor, situat în zona Cetății, în apropiere de Hotel Mercure Timișoara – o locație excelentă, bine conectată și apreciată. Suprafață utilă: 54 mp Boxă la subsol: 5 mp – ideală pentru depozitare ️ Caracteristici ...

2407 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Teren cu casă în zona Ronat- Timișoara 1

Teren cu casă în zona Ronat- Timișoara

Voog Development va propune spre vanzare o propietate excelentă pentru investiție sau construcție nouă! Locație: Zona Ronat Suprafață teren: 688 mp Front stradal: 33,5 ml Detalii construcție existentă: Suprafață utilă: 105 mp 3 camere 1 baie Stare: necesită renovare completă sau demolare Utilități: ...

1571 EUR/m2 | 105 m2

ronat, Timisoara, Timis

Casa de Vanzare
10
1

Casa de Vanzare

Vand imobil in Timisoara compus din: a). Casa 62 mp parter (2 camere- 20,25 mp) baie, hol, bucatarie, camara. b). Casa construita in 2001 1. Parter cca. 62 mp SAD (Spatiu cu alta Destinatie-magazine). 2. Etaj cca. 62 mp locuinta (3camere, hol, baie) Suprafata totala conform CF 315 mp ( tren+locuinta) Suprafata ...

2228 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan cc FIBIS
5

Teren intravilan cc FIBIS

Vand 990mp de teren intravilan, curti constructii in FIBIS. Frontul stradal este de27 ml iar adincimea de 37 ml fiind potrivit si pentru duplex. Terenul se afla la 100 ml de soseaua principala, este asfalt, curent electric si apa. Accesul pana la teren se face pe un drum de 4 benzi modernizat si pe un ...

990 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)

De vanzare apartament 2 camere etaj 4,zona sagului,pozitionat foarte aproape de Shopping City,mijloace de transport in comun,magazine ,scoala,tot ce se afla in imobil este nou ,poate fii disponibil si pentru inchiriere,detalii:0766881167

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.
15

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.

Apartament 3 camere 2 bai 2 balcoanecu vedere pe ambele parti decomandat confort 1 in zona Luneietaj 4 cu podspatiu pentru depozitare pe toata suprafata apartamentului.Incalzirea este prin centrala proprie mai benificiaza de un garajapartamentul a fost renovat in 2023 partial fara bucatariese vinde ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

lunei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dambovita
7
1

Apartament 2 camere zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita la etajul 4 din 5 nivele bloc reabilitat termic renovat complet confort 1 semidecomandat situat intr-un bloc reabilitat termic compus din : hol bucatarie spatioasa; camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; hol intermediar; ...

1667 EUR/m2 | 45 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Kiriac
7

Apartament 3 camere zona Kiriac

In zona Kiriac apartament cu 3 camere de vanzare confort 2 semidecomandat la etaj 4 din 5 nivele suprafata utila 55 mp cu amenajari clasice pret 74900 euro. ID 11338

1362 EUR/m2 | 55 m2

kiriac, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartamente și SAD urî de vânzare!
8
3

Apartamente și SAD urî de vânzare!

Apartamente Ultra Moderne și SAD-uri de Vânzare în Urseni str Cebza * Descoperă noile apartamente spațioase și luminoase, ideale pentru familii care își doresc confort, liniște și acces rapid către oraș. Situate într-o zonă liniștită, cu *drum asfaltat și stație de autobuz la colțul blocului*, aceste ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Titlu: Penthouse spectaculos pe 2 niveluri, cu terasă mare Stefan Cel Mare
1

Blitz va` oferă spre vânzare apartament situat în Timișoara, pe strada Ștefan cel Mare, la etajele VII și VIII ale imobilului. Imobilul este dispus pe două niveluri și are o suprafață utilă totală de aproximativ 142,9 mp, la care se adaugă o terasă generoasă de 124,4 mp, ideală pentru relaxare. Compartimentare: - ...

1749 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea