Promovat
Apartament cu doua camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor -Living - ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală cu teren si garaj in zona Gara de Est, Timișoara
10
8

Apostu Estate vă propune spre vânzare o casă individuală situată pe strada Basel, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale ale Timișoarei. Proprietatea se întinde pe un teren de 537 mp, oferind multiple posibilități de extindere, amenajare a unei grădini, piscine sau construcții auxiliare. Casa ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Zona Modern | 50 mp | Etaj 4 | De renovat
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Modern, pe strada Tibiscum, într-un bloc anvelopat, cu regim de înălțime P+4+M. Apartamentul este situat la etajul 4 și are o suprafață utilă de aproximativ 50 mp. Necesită renovare, oferind viitorului ...

1498 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in curs de renovare de vanzare, zona Buziasului, Timisoara
4

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Timis, Timisoara, zona Buziasului. Imobilul este amplasat la parter si are o suprafata de 22 mp, fiind o optiune potrivita pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust. Caracteristici: • O camera • Bucatarie ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament decomandat cu  POD pe toata suprafata  si BOXA  Braytim
10
3

Vând apartament decomandat cu POD pe toata suprafata si BOXA Braytim

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 54 mp, balcon spatios Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) + boxă inclusă Dotări: climă, centrală proprie , incalzire in pardoseala Loc ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Apartament spatios cu 1 camera, 30 mp utili + balcon Freidorf
5

ID: P2630 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 30 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

vand casa cocheta Fratelia
20
14

vand casa cocheta Fratelia

Vand casa renovata cocheta semimobilata, cu doua dormitoare baie bucatarie, anexe, wc de curte, doua terase, gradina cu vie si pomi fructiferi, sistem de irigat, vecini liniștiți, zona buna cu multa liniste si in apropiere de Lidl,

2933 EUR/m2 | 75 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000
14
1

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000

Vand vila de lux in zona Bucovina cu D+p+e+m compusa din 7 camere pllus inca atatea la demisol si mansarda , bucatarie de vara, 3 garaje, anexe, centrala termica pe lemne si centrala termica pe gaz, panouri solare pentru apa calda, dedurizator de apa gradina bio de fructe si legume, pomi fructiferi, ...

2000 EUR/m2 | 600 m2

Mehala, Timisoara, Timis

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro
7

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro

Vand apartament 4 camere 2 bai decomandat, mobilat si nou amenajat Unirii etaj 4 cu acoperis nou, 100 mp,

2200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament3 c lux Aradului 149900
17
4

vand apartament3 c lux Aradului 149900

vand apartanent lux Aradului Decatlon bloc nou parter cu balcon inchis , etaj 2, mobilat si utilat lux, mobila lemn si mdf, finisaje de exceptie, pat tip springbox, loc parcare, 149900

2498 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa individuala - zona Ronat - 700 mp teren
7
9

Casa individuala - zona Ronat - 700 mp teren

Casă individuală modernă, finalizată în 2023, situată în zona Ronaț un cartier în plină dezvoltare, apreciat pentru liniștea sa și accesul rapid către oraș. Proprietatea se desfășoară pe un teren generos de 700 mp, cu un front stradal de 16 ml, oferind intimitate, spațiu verde și multiple posibilități ...

1867 EUR/m2 | 90 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere, 52mp, Torontalului
2
1

Apartament de 2 camere, 52mp, Torontalului

Blitz porpune spre vanzare un apartament de 2 camere, in zona Torontalului, e o zona in plina dezvoltare si cu multe facilitati, in apropiere avand supermarket-uri, benzinarii, Iulius Town si alte beneficii. Apartamentul este situat intr-un bloc nou, avand o suprafata de 52 mp plus un balcon de 2 mp, ...

2062 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 67 mp, zona Cetate
15

Apartament 2 camere, 67 mp, zona Cetate

Blitz, vă propune spre vânzare un apartament situat într-o clădire cu semnătură arhitecturală, proiectată de renumitul arhitect Rudolf Szömörkényi și construită de Edmund Spányi – Arhitectura S.A. Această marcă montată oficial în imobil confirmă calitatea și importanța arhitecturală a clădirii. Puncte ...

2687 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 Locuri de Parcare.
9
1

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, foarte aproape de Profi de pe Musicescu - pozitie EXCELENTA - in bloc Nou. Model decomandat, cu bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat complet, totul este nou, nu a fost locuit. Centrala termica proprie cu incalzire in pardosea, videointerfon rulouri ...

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 77mp Lipovei
20

Apartament 3 camere 77mp Lipovei

Grand Mobilis Imobiliare va propune Apartament situat în zona Lipovei, la etajul 2, cu 3 camere și 2 băi, complet decomandat. Imobilul are o suprafață de 77 mp și dispune de boxă la subsolul blocului. Blocul este izolat termic, iar balcoanele sunt închise cu geam termopan. Apartamentul beneficiază ...

1877 EUR/m2 | 77 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
8
3

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

- etaj 4 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | Bloc nou | decomandat | loc parcare | zona excelenta |
12
1

Favorit Estate va propune spre vanzare apartament decomandat cu 3 camere intr-un bloc NOU, in zona Torontalului. -Etaj 1/3; -Apartamentul beneficiaza de loc de parcare inscris in CF. -Suprafata utila 65 mp + balcon mare de 12 mp; Dotari si finisaje: -CENTRALA PROPRIE, aer conditionat - Gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Iosefin la curte
7
8

Apartament 1 camera Iosefin la curte

De vanzare apartament cu 1 camera la curte comuna in zona Josefin suprafata utila 38 mp compus din 1 camera hol bucatarie baie si debara dispune de 1 boxa in beci si de inca o incapere pe casa scarii se vinde mobilat la pretul de 54500 euro .

1434 EUR/m2 | 38 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea