Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Fabric, Timisoara, garaj
12

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat la etajul 1 intr-un bloc anvelopat, ideal pentru familie sau investitie, datorita compartimentarii excelente si amplasarii avantajoase. Caracteristici principale: • Suprafata utila: 66 mp • Compartimentare: ...

2197 EUR/m2 | 66 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
1

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 48 mp utili, mobilat - Torontalului
9

Apartament 2 camere, 48 mp utili, mobilat - Torontalului

ID: P2420 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 65mp utili, situat la etajul 6, intr-un bloc cu regim de inaltime P+16, anul constructiei 2025. Apartamentul dispune de balcon de 3mp, loc de parcare. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2916 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere | Etaj 3 Lift | Soarelui
20
2

Apartament 3 Camere | Etaj 3 Lift | Soarelui

Va propunem spre vanzare un Apartament compus din 3 Camere+2 Bai si 3 Terase, situat la etajul 3 al unui bloc cu 5 etaje, in zona Soarelui, aproape de Sud Plaza. Apartamentul este nou, se vinde nemobilat-conform pozelor si are vedere pe doua parti, iar compartimentarea acestuia este urmatoarea: Hol Acces, ...

2073 EUR/m2 | 82 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
1

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală 5 camere, teren 800 mp, Mahala
20

Casa individuală 5 camere, teren 800 mp, Mahala

Casă de vânzare – Timișoara, zona Mehala | Proprietate premium Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Timișoara – Mehala, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Casa este construită în anul 2005, ...

2233 EUR/m2 | 300 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall
9
2

Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall

De vânzare apartament situat la etajul 2 într-un imobil cu regim de înălțime P+2. Blocul este amplasat într-o zonă liniștită, la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul beneficiază de loc de parcare inclus. Dotări și facilități: ușă metalică de intrare centrală termică proprie încălzire ...

2593 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa tip Triplex 5 camere, 98 mp utili, Calea Urseni
20
2

Casa tip Triplex 5 camere, 98 mp utili, Calea Urseni

De vanzare casa tip Triplex, suprafata utila 98 mp, curte 65 mp, situata pe Calea Urseni. Toate utilitatile : Gaz, curent, apa, Canalizare. Acces in curte atât din interior când si din exterior Parter : Dormitor / Birou, Living + Bucatarie ( posibilitate inchidere ), Iesire pe terasa atât din bucătărie ...

1582 EUR/m2 | 98 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, centrala proprie, bloc izolat, Spitalul Judetean
8

Dr vanzare apartament cu 2 camere + boxa de 9 mp, situat la 2 minute de mers fata de Spitalul Judetean Suprafata utila de 42 m Etaj: 4 din 5,anvelopat Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat: bucătărie mobilată şi dotată (aragaz, cuptor,frigider, maşină de spălat rufe, aer condiţionat, ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Ocazie, Vilă-Pensiune în zona Mehala
12
10

Ocazie, Vilă-Pensiune în zona Mehala

Blitz vă propune spre vânzare o vilă-pensiune în zona Mehala. Aceasta este construită pe un teren de 207 mp și are un regim de înălțime P+2E, în anul 2014. Are o suprafață utilă de 459 mp și este împărțită astfel: Parterul: 1 sală spațioasă, 1 cameră de depozitare, grup sanitar de femei și bărbați și ...

869 EUR/m2 | 459 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Teren de vanzare in Timisoara
10
9

Teren de vanzare in Timisoara

Vand teren intravilan in Timisoara, zona Campului, str. Ioan Alexandru, aproape de biserica , 500 MP, 11,7 M front, zona in curs de dezvoltare, constructii in apropiere, asfalt, apa, curent si gaz la aproximativ 70 m, ideal investitie pentru constructie parter si etaj, posibilitatea de a achizitiona ...

500 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2
10

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2

Oferim spre vanzare o garsoniera confort 1 in calea Girocului-Plavat 2, centrala proprie pe gaz noua, 25 MP, formata din hol, baie, bucatarie si camera, 4 apartamente pe nivel, boxa spatioasa, termopane, gresie, faianta, parchet laminat, instalatie electrica schimbata, usa metal, izolatie noua, aproape ...

2280 EUR/m2 | 25 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Casa Individuala 3 camere, 83mp utili, 290mp teren - zona Bogdanestilor
9
1

ID Intern: P2627 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala, pe parter, cu 3 camere, 83 mp utili, 290mp teren, anul constructiei 1970 , situata in Timisoara, zona Bogdanestilor La doar 2 minute de intersectia cu bulevardul Cetatii , aceasta casa se afla pe o strada retrasa si ...

2108 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere-Dumbravita
11
1

Apartament 3 camere-Dumbravita

Cauți un apartament în care să te muți fără nicio bătaie de cap? L-ai găsit. Alprosystem Estate îți propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Dumbrăvița zona Strada Brad, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură. Totul este pregătit pentru tine: vii cu bagajele și te ...

2583 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament decomandat 3 camere 80mp

Vând apartament decomandat 3 camere 80mp

Vând apartament decomandat 3 camere 80mp, baie,WC serviciu, 3 balcoane, 2 clime, centrală proprie gaz, izolat termic 10 cm, etajul 6 din 8, lift

1400 EUR/m2 | 80 m2

Simion%25252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lift | Calea Sagului 62 mp | Etaj 3
15

Apartament 3 camere Lift | Calea Sagului 62 mp | Etaj 3

Un apartament complet mobilat, gata de mutare, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Calea Sagului – chiar langa complexul Turist. Ideal pentru locuire imediata sau investitie cu randament bun datorita pozitiei. Proprietatea ofera un echilibru excelent intre spatiu, compartimentare si accesibilitate, ...

1909 EUR/m2 | 62 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Parter inalt - 51 mp utili - Zona Soarelui - 97.000 euro
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 32 mp parter Dacia
7

Apartament 2 camere 32 mp parter Dacia

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parter, în zona Dacia, într-o locație liniștită și bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli și alte puncte de interes. Suprafață utilă: 32 mp Situat la parter Compartimentare practică și eficientă Balcon închis Geamuri termopan Ideal ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Casă spațioasă, de vanzare, cu 4 camere, 120 mp, zona Selgros
15
2

Blitz va propune o casă tip P+M situată într-o zonă liniștită și bine conectată din Timișoara – zona Selgros, ideală pentru familii sau pentru cei care caută un spațiu generos și bine compartimentat. Proprietatea beneficiază de 615 mp teren, cu curți și construcții în suprafață totală de 270 mp, oferind ...

3167 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa ciarda rosie
1
4

Casa ciarda rosie

oferim spre vanzare casa ,,teren 857mp front stradal 25 35,anexe ,3 camere ,bucatarie,baie.casa este in forma de L,asfal si toate utilitatile.este amplasata in CIARDA ROSIE ,pretul este 235000 usor neociabil.

2474 EUR/m2 | 95 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona linistita
16
21

Apartament cu 2 camere zona linistita

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim
6
5

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, bucataria separata, su 43 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 78000 euro Tel: 0723674418

1814 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 decomandat Braytim
10
19

2 camere etajul 1 decomandat Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea