Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare  in zona Mehala,Timisoara
1

Casa individuala de vanzare in zona Mehala,Timisoara

Apostu Estate va ofera o casa individuala de vanzare in zona Mehala ,Timisoara pozitie foarte buna in apropiere de mijloace de transport in comun,scoala,magazine,etc. Constructie din caramida pe regim de inaltime P, avand mansarda inalta si cu o suprafata construita de 120 mp ,clar se poate ...

3217 EUR/m2 | 115 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală 6 camere | P+1E+Pod 500mp Teren | zona Bogdanestilor
20
14

Renaissance Estate va ofera spre vanzare in exclusivitate, o casă spațioasă, ideală pentru familie, situată într-o zonă bine cotată din Timișoara – Bogdăneștilor, cu două fronturi stradale și acces facil către principalele puncte de interes din oraș. An construcție: 1992
 Regim de înălțime: P+1E+Pod
 ...

2211 EUR/m2 | 190 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
4
12

Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Vand apartament cu 2 camere decomandat. Partial mobilat la etajul 3 5 cu o suprafata de 59 mp,apartamentul are vedere pe ambele parti fiind foarte luminos

1441 EUR/m2 | 59 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa in triplex- 3 dormitoare +l iving +birou- 100 mp - Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa in triplex- 3 dormitoare+living+birou- 100 mp- Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19
2

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
7

Vand apartament cu 1 camera, in zona Braytim, langa Musicescu, pozitie excelenta, in bloc nou. Dotat cu centrala termica cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, mobilat si utilat complet, terasa generoasa, baie cu geam. Loc de Parcare acoperit. Disponibil imediat. Pret 77.000 Euro. Tel 07830737 ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa in triplex-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa in triplex-3 dormitoare+living+birou-100 mp-Calea Urseni,langa Zone Cafe-155.000 euro
19

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa noua- 3 dormitoare+living+birou- 100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe- 155.000 euro(TVA inclus)
19

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Teren Industrial de vanzare in zona Torontalului PITT
2

Teren Industrial de vanzare in zona Torontalului PITT

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilannbsp;INDUSTRIAL in zona TORONTALULUI, in Parcul Industrial Timisoara, avand o suprafata de 10000 mp cu o deschidere de 78.6 ml. Terenul beneficaiza de POT=60% CUT =1.2 si dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, iar strada este asfaltate. ...

10,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - lift - 53mp - parcare inclusa
4

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces facil la transport in comun, hipermarketuri, gradinita si scoala. Configuratia este formata din doua camere, in regim open space, cu posibilitatea de inchidere a bucatariei. Dispune de un hol spatios, ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Etaj 1 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
9
1

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo,Torontalului
4
2

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament cu 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, zona Torontalului. Apartament zona Torontalului, Nordul Timișoarei, in bloc constructie noua, proiect aflat in derulare. Cesionez sau vand promisiune vanzare-cumparare apartament Tip D, cu o suprafata utila de ...

2194 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casa individuala - 4 camere - 110mp utili - Sagului - 152.000 Euro
13
15

Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată în zona Sagului. Caracteristici: Suprafață utilă: 110 mp Teren: 300 mp An construcție: 1973 (îmbunătățită în 2012) Structură: Solidă, izolație cu polieter Compartimentare: 3 dormitoare, hol, living, bucătărie, baie, beci, garaj Facilități: Casa este ...

1382 EUR/m2 | 110 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren pentru CASA de vanzare in zona SACALAZ la iesire
2

Teren pentru CASA de vanzare in zona SACALAZ la iesire

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan pentru CASA, in zona SACALAZ, pe strada SUDULUI, avand o suprafata de 880 mp cu o deschidere de 22 ml. Terenul dispune de curent la 25 m, iar strada este pietruita. Pretul este 40000 euro, 45 euro mp negociabil. ID intern: 211047.

880 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - 53mp utili - 80.000 Euro
7
8

Apartament 2 camere - Bloc nou - 53mp utili - 80.000 Euro

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, intr-o zona linistita, aproape de scoala. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol spatios, - bucatarie inchisa, cu acces in balcon, - living luminos, cu iesire in balcon, - dormitor, - baie moderna. Suprafata utila este de ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Lipovei - Bloc nou - Etaj 2
5

Apartament 2 camere - Lipovei - Bloc nou - Etaj 2

Apartament 2 camere decomandat Zona Lipovei, etaj 2, confort și liniște într-un bloc modern Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din Timișoara. Proprietatea este amplasată la etajul 2 al unui imobil ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 cam- 54 mp - Giroc-Zona Eso - Bloc nou- Decomandat- Bucatarie inchisa- Etaj 2 - Parcare inclusa
7
2

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - bloc nou - finalizat - Timisoara Nord - 110.000 euro
20
2

Apartamentul are 2 camere, cu suprafata utila de 52 mp +terasa 3 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt inclusesi 1 loc de parcare. Pret ...

2212 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Parter inalt - 51 mp utili - Zona Soarelui - 97.000 euro
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere
10
9

De vanzare apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere ;confort 1 ,decomandat in zona Aradului Vest ; parter ; mobilat ; incalzire centrala proprie ; ( gresie - faianta - parchet laminat - termopane) . Pret : 98.500 Euro . Telefon :

1667 EUR/m2 | 60 m2

Aradului%252bVest, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea