Oportunitate-Teren Braytim
1

Oportunitate-Teren Braytim

REX Imobiliare, va ofera rara oportunitatea de achizitionare a unui teren generos, la un super, in zona Braytim. Terenul in suprafata utila de 2500mp, cu un front de 15ml, este ideal pentru orice fel de dezvoltare imobiliara, de la construirea propriei case pana la construirea unui imobil spre vanzare, ...

2,500 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,semidecomandat,centrala proprie ,zona Girocului
12

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,semidecomandat ,situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje , cu acoperis de tigla, in zona Girocului. Apartamentul dispune de o suprafata de 64 mp utili+balcon si este compartimentat astfel: -bucatarie cu debara -living cu acces la balcon ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, etaj 3, zona Dambovita, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 3 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - 2 Holuri - Bucatarie - ...

1580 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 5 camere GIROCULUI
10
17

Apartament cu 5 camere GIROCULUI

De vanzare apartament structurat pe 2 niveluri cu scara interioara (tip Penthouse) cu suprafata utila de 110 mp, 5 camere, 2 bai cu vana si geam, bucatarie, hol, spatii de depozitare la etaj, balcon de 5 mp, mobilat si utilat, in zona Girocului, etaj superior. Pereti din zidarie BCA, izolati termic ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere mobilat Girocului
8
4

2 camere mobilat Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, cu balcon , zona Girocului, decomandat mobilat utilat ,suprafata utila 55 mp, Bucatarie mare , hol mare , mobila sufragerie si Bucatarie aproape nou cumparate de la staer si Momax....etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla izolat pe interior , apartament foarte calduros ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere Calea Urseni
8
2

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 mobilat si utilat Calea Urseni la cateva minute de Uzina de Apa
9
2

De vanzare apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul este compartimentat, cu 1 dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si dispune de un loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
5

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...

401 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
8
8

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere, situat in bloc nou - 2018, la intrare in Giroc, inainte de calea ferata, langa Penny, Profi si Lidl. Aproape de mijloc de transport. Apartamentul este spatios cu o suprafata de - 65.5 mp utili, luminos. Mobilat si utilat, clima, centrala proprie. Un loc de parcare ...

1598 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita
10
15

2 camere Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp, situat la etajul 3 din 4, fara centrala, dar cu posibilitate de centrala proprie. Apartamentul se afla situat la 3 minute de restaurantul Nora. Pret. 76000 mii negociabil Telefon. 0723674418

1462 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat Braytim
5

Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat cu următoarea compartimentare: - Hol acces - Baie spațioasă cu 2 geamuri - Dormitor 1 cu acces pe terasă - Dormitor 2 cu două geamuri mari - Living și bucătărie cu acces pe terasă - Terasă superbă în C pe toată lungimea din materiale ...

1814 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp Braytim
8
1

PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, cu parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două geamuri cu deschidere rabatare -Hol ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente de lux cu 1-2 Braytim
14
98

Apartamente de lux cu 1-2 Braytim

Vand apartamente de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita .Apartamentele sunt cu 1,2 plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare ...

1906 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camera la intrare in Giroc
12
16

1 camera la intrare in Giroc

De vânzare apartament cu o camere cu o suprafata de 34 mp, este bine impartit, cu bucataria separata, parter, cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de benzinaria Eso Pret. 68000 euro Total. 0723674418

2000 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera decomandat et 2 la cateva minute de hotel IQ
7
2

Va propunem spre vanzare apartament situat in Giroc zona Unitatea militara, cu o suprafata de 40 m utili, apartament decomandat, o camera , bucatarie inchisa. Mpbilat si utilat, incalzire pardosea, s-a locuit doar 2 luni in apartament. Apartamentul se afla la etajul 2 si dispune de parcare proprie, ...

351 EUR/m2 | 41 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere model deosebit gradina Braytim
4
9

2 camere model deosebit gradina Braytim

Vand apartamnt cu doua camere 50 mp la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam et 2   Punctele Cardinale
9
20

2 cam et 2 Punctele Cardinale

2 Camere, et.2, mobilat si utilat, semidecomandat, su: 48 mp, renovat recent, bloc de caramida. Pret: 100000 euro usor negociabil Tel: 0723674418

2083 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 pod Braytim Giroc
8

Apartament cu 2 camere et 2 pod Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 50 mp, situat la etaj 2 din 2. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si imprejmuit, accesul se face pe poarta cu telecomanda. Pod ...

2188 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat LOC DE PARCARE ACOPERIT Calea Urseni

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere OPEN Space, situat pe Calea Urseni (Bloc cu 8 Apartamente in total). Apartamentul se vinde mobilat cum se vede in poze, mobila doar pe comanda (totul incorporat, frigider, centrala, masina de spalat) Loc de parcare inclus in CF (Un aspect foarte important, ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie  zona Freidorf
8
8

Apartament cu 3 camere centrala proprie zona Freidorf

De vânzare apartament cu 3 camere,situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, in zona Freidorf, in apropiere de liceul Auto,Lidl,Profi. Apartamentul are suprafata de 70 MP utili , cu balcon inchis cu termopan, compartimentat astfel: -Hol de acces; -Bucatarie cu balcon inchis in termopan; -Baie cu cada ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Salvează căutarea