Promovat
Teren Aeroport 3920 mp cu front stradal la centura de 48,28 ml - ID V5339
4
32

ID intern: V5339 Oportunitate extraordinara de investitie, teren de vanzare la un pret corect in Timisoara, zona Aeroport. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan in localitatea Ghiroda - Aeroport -langa casa auto Ford, avand o suprafata de 3920 mp si deschiderea de 48,28 ml la strada, adancimea ...

3,920 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare cladire istorica, zona Traian Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, renovat ,semidecomandat, etaj 1/1, situat in zona Traian din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1 al unui imobil cladire istorica si are o suprafata utila de aproximativ 78 mp, de asemenea ...

2051 EUR/m2 | 78 m2

Traian, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu casa fara valoare, 371mp,  Girocului, Timisoara.
3
7

Teren cu casa fara valoare, 371mp, Girocului, Timisoara.

AGENTIA IMOBILIARA APOSTU ESTATE va propune spre vanzare teren 371 mp cu casa fara valoare, zona Girocului, Timisoara. Proprietatea este alcatuita din 371 mp teren si casa demolabila de 55 mp. Frontul stradal al terenului este 9,4 ml.Informatii urbanistice: Destinatie conform PUG: Zona de locuinte ...

1982 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament lux Torontalului
13

Apartament lux Torontalului

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Torontalului - Metro, o zona in puternica dezvoltare si foarte aproape de centrul orasului, la doar 10 min distanta si cu acces facil catre principalele puncte de interes: supermarket, centre comerciale, Iulius Mall, scoli, ...

2109 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare in zona Dambovita
18
1

Casa de vanzare in zona Dambovita

Casă modernă și luminoasă, 108 mp utili, la 100 m de Bega zona Dâmbovița Se oferă spre vânzare o casă deosebită, complet renovată, situată în zona Dâmbovița, la doar 100 m de malul Begăi și pista de biciclete, iar la aproximativ 3 minute de mers pe jos se află stația de vapor de pe Bega. Locuința ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia
9

Apartament 2 camere, Zona Dacia

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

vand teren Mosnita serena 100 euro mp
1
6

vand teren Mosnita serena 100 euro mp

vand doua parcele teren intravilan Mosnita 600 si 700 mp, cu utilitati in fata , front 20, resp 21 m, aproape de drumul boilor 100e mp, in zona Serena

600 m2

Timisoara, Timis

vand teren dumbravita 79000 euro
9
14

vand teren dumbravita 79000 euro

vand 440 mp teren Dumbravita cu gaz la poarta, apa si fosa functionale, curent, gard de beton si fier, poarta pietonala si auto, anexe, baie cu dus, bucatarie , bucatarie de vara si barbeque, gratar, cuptor de paine si pizza, pomi fructiferi, vecini buni, drum pietruit, dale pt trotuar, 79000euro, 0 ...

Timisoara, Timis

vand apartament 3  camere Dambovita 92000euro
20
1

vand apartament 3 camere Dambovita 92000euro

vand apartament cu doua camere plus una in mansarda 50 mp+ 20 mp nou renovat etaj 5 6 cu centrala, termopane, parchet nou, balcon mare , structura de beton, bucatarie mobilata si utilata, 92000 euro, 0727408979

1314 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii
5
1

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii

vand apartament cu 3 camere in spate la Mc Donalds Circumvalatiunii etaj 4 cu acoperis de tigla , amenajat, decomandat, balcon mare , dresing, clima, centrala, termopane, parchet de stejar,

1970 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Pasajul Solventul, la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 75 mp. Apartamentul este în curs de renovare și beneficiază de centrală proprie, parchet și alte îmbunătățiri, fiind nemobilat – ideal pentru ...

1400 EUR/m2 | 75 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor
8
6

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor

Vând apartament cu 3 camere situat pe Strada Stelelor, poziționat la etajul 1, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere), datorită poziției și compartimentării practice. Suprafață aproximativ 53 mp Compartimentare: semidecomandat Apartamentul ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
1

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

vand casa cocheta Fratelia
20
14

vand casa cocheta Fratelia

Vand casa renovata cocheta semimobilata, cu doua dormitoare baie bucatarie, anexe, wc de curte, doua terase, gradina cu vie si pomi fructiferi, sistem de irigat, vecini liniștiți, zona buna cu multa liniste si in apropiere de Lidl,

2933 EUR/m2 | 75 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000
14
1

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000

Vand vila de lux in zona Bucovina cu D+p+e+m compusa din 7 camere pllus inca atatea la demisol si mansarda , bucatarie de vara, 3 garaje, anexe, centrala termica pe lemne si centrala termica pe gaz, panouri solare pentru apa calda, dedurizator de apa gradina bio de fructe si legume, pomi fructiferi, ...

2000 EUR/m2 | 600 m2

Mehala, Timisoara, Timis

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro
7

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro

Vand apartament 4 camere 2 bai decomandat, mobilat si nou amenajat Unirii etaj 4 cu acoperis nou, 100 mp,

2200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament3 c lux Aradului 149900
17
4

vand apartament3 c lux Aradului 149900

vand apartanent lux Aradului Decatlon bloc nou parter cu balcon inchis , etaj 2, mobilat si utilat lux, mobila lemn si mdf, finisaje de exceptie, pat tip springbox, loc parcare, 149900

2498 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea