Promovat
Penthouse pe 2 nivele- Comision 0%
20
1

Penthouse pe 2 nivele- Comision 0%

Ansamblul oferă oportunitatea unică de a locui într-o zonă plină de energie, potrivită pentru oricine apreciază calitatea și confortul. Cu influențe germane, acest apartament beneficiază de caracteristici de top care transformă viața de zi cu zi într-o experiență premium. Detalii principale: 1. Tâmplărie ...

2379 EUR/m2 | 125 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 cam- 54 mp - Giroc-Zona Eso - Bloc nou- Decomandat- Bucatarie inchisa- Etaj 2 - Parcare inclusa
7
2

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare Complexul Studentesc Timisoara
16

APOSTU ESTATE propune spre vanzare un apartament cu 4 camere in Timisoara, in zona Complexului Studentesc, pe malul Begai. Acest apartament situat la demisol este o oportunitate excelenta intr-o cladire care a strans deja fondurile pentru reabilitarea completa a fatadei, a casei scarii si a acoperisului. Locatie: ...

1688 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, etajul 3, zona Steaua, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Steaua. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie - Dormitor - Living - Baie cu cada - ...

1517 EUR/m2 | 60 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Lipovei - Garsoniera - Su: 15mp - AC
6
1

Lipovei - Garsoniera - Su: 15mp - AC

IM Imobiliare va ofera spre vanzare o garsoniera aflata la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis, in zona Lipovei Garsoniera are 15mp utili si este dotata cu aer conditionat si convectoare de caldura. Aceasta se preda partial mobilata, detaliile se discuta la vizionare. Vecinatati: Restaurant ...

2299 EUR/m2 | 15 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Duplex elegant, 4 camere, 117 mp utili, 249 mp teren - Timisoara
9

ID:P2579 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex elegant cu o compartimentare echilibrata si functionala, ideala pentru confortul unei familii moderne. Situata in cartierul Plopi, aceasta proprietate este aproape de toate locurile de care ai nevoie pentru un trai linistit si confortabil. ...

1709 EUR/m2 | 117 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 71 mp utili, compartimentare ideala - Timisoara
9

ID:P2566 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 71 mp utili, situat la etaj 1/4 intr-un bloc cu lift, construit in anul 2026. Apartamentul dispune de o terasa de 9.88 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala si clima montata ...

1789 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 camere de vânzare – Parter, 68 mp Lipovei
9

3 camere de vânzare – Parter, 68 mp Lipovei

Apartament cu 3 camere de vânzare – Parter, 68 mp utili 360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la parter, cu o suprafață utilă de 68 mp. Compartimentarea este decomandată, iar locuința beneficiază de finisaje de calitate superioară. Apartamentul este complet renovat ...

2679 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere -Zona Girocului -Etaj 3 - Complet mobilat
8

Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Girocului – confort și funcționalitate ✨ Suprafață utilă: 67 mp Etaj 3 din 4, într-un imobil bine întreținut Compartimentare semidecomandată (confort 1) – echilibru ideal între spațiu și utilitate Balcon închis și integrat în suprafața utilă – spațiu suplimentar ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vand duplex Sanandrei
4

Vand duplex Sanandrei

De vanzare duplexuri pe un nivel, 75 mp utili, gaz, localitatea Sânandrei , zona linistita , pret 118000 euro. Contact .

1653 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Timisoara | 11.273 mp | Front 40 ml | 0% comision
2

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o parcela de teren intravilan cu PUZ, situata in Timisoara, cu potential excelent pentru dezvoltare imobiliara. Terenul are o suprafata de 11.273 mp si beneficiaza de front stradal de 40 ml, oferind multiple posibilitati de parcelare, dezvoltare rezidentiala ...

11,273 m2

plopi, Timisoara, Timis

Teren cu casa pe colt 701 mp | Zona Blascovici | 169.900 EUR
17
1

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate cu un potential deosebit, ideala pentru cei care cauta o locatie strategica in zona Blascovici. Punctul forte al acestei proprietati este terenul pozitionat pe colt, care ofera o vizibilitate si un acces remarcabil. Locatie: Zona Blascovici, o zona linistita ...

1465 EUR/m2 | 116 m2

Timisoara, Timis

2 CAMERE | BLOC 2022 Gata de mutare – Confort si eficienta
8

2 CAMERE | BLOC 2022 Gata de mutare – Confort si eficienta

La Proconstruct Imobiliare, credem ca o casa trebuie sa iti ofere siguranta si confort inca de la prima vizionare. Astazi iti prezentam un apartament cu 2 camere, situat intr-un imobil finalizat in 2022, care imbina avantajele unei constructii noi cu o amenajare completa, gata sa te primeasca acasa. Localizare ...

2000 EUR/m2 | 43 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere PREMIUM| Încălzire în pardoseală | Eficiență energetică  Dezvoltator imobiliar.
10

Apartament 3 camere PREMIUM| Încălzire în pardoseală | Eficiență energetică Dezvoltator imobiliar.

Sevil SRL dezvoltator imobiliar vă propune spre vânzare apartamente, premium cu 3 camere, situate într-un ansamblu rezidential nou, compus din 2 corpuri de imobil, cu regim de înălțime S+P+3E+ER, conceput pentru confort și eficiență energetică sporită. Apartamentele situate pe strada Grigore Alexandrescu ...

Mehala, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane
10
8

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat Lipovei etaj 1 aproape de Piata Lidl cu parchet termopane 2 balcoane Centrala gaz pret 98000 euro

1581 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean 4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean

Vand apartament 2 camere semidecomandat spatios 56 mp Zona Girocului langa Spitalul Judetean , Kaufland Lidl Penny etaj 4 cu acoperis cu parchet faianta gresie termopane bloc izolat Centrala gaz Complet Mobilat Utilat pret 88000 euro

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 105000 euro neg

2143 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren, 370-2877mp, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zone rezidentiale limitrofe
1
10

Teren de vanzare, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zonele rezidentiale limitrofe: Timisoara: -370mp, teren cu casa de demolat, 370mp, fs 13m, Ronat, 80.000euro -502mp, front stradal 12,5m, situat intre strada Aries si Balcescu, cu o casa veche pe teren, cu 4 camere, apa, canal, curent, gaz, ...

Timisoara, Timis

Timisoara, Liviu Rebreanu  TEREN 854 mp FS 18m + casa 8

Timisoara, Liviu Rebreanu TEREN 854 mp FS 18m + casa

Teren de 854 mp , front stradal 18 m la B-dul Liviu Rebreanu cu casa demolabila. Pret 550 euro mp. Regim PUG recent scos (1-1-5S)+P+7+1R POT max 50%, CUT max 2,4 ,inaltime max 29 m. Destinatie mixta (locuinte si servicii complementare; bancar, comert, alimentatie publica, servicii, administratie, cultura, ...

550 EUR/m2 | 854 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

-Apartament-3 camere -2 bai-
16
1

-Apartament-3 camere -2 bai-

Va aducem spre vanzare direct de la dezvoltator un apartament cu 3 camere intr-un complex rezidential nou din zona Torontalului pe strada Augustin Coman numarul 2 . Apartamentul este la etajul 3 din 9 si este compartimentat astfel : hol de intrare (3,7 mp ) , baie 1 ( 4,1 mp) , dormitor 1 ( 14,4 mp ) ...

1889 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea