Promovat
Duplex modern de vanzare  Mehala Timisoara
12

Duplex modern de vanzare Mehala Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un imobil cu finisaje premiumin cartierul Mehala,una dintre cele mai cautate zone rezidentiale din Timisoara, un duplex cu regim de inaltime parter + doua etaje. Compartimentare parter: -camera de zi generoasa cu de tip open space, care se poate inchide, inclusiv ...

3172 EUR/m2 | 86 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
15

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand pensiune functionala, pretabila si clinica sau alte activitati!
13

Vand cladire P+E, 470 mp utili, teren 800 mp, 2 fronturi stradale, acces auto, casa e compusa din 5 camere(4 au baie proprie) plus 2 apartamente co 2 camere si baie, bucataria este la comun, inpreuna cu un living spatios la intrare. in curte se afla o terasa spatioasa, loc de gratar si o piscina foarte ...

1766 EUR/m2 | 470 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane
10
8

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat Lipovei etaj 1 aproape de Piata Lidl cu parchet termopane 2 balcoane Centrala gaz pret 98000 euro

1581 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean 4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean

Vand apartament 2 camere semidecomandat spatios 56 mp Zona Girocului langa Spitalul Judetean , Kaufland Lidl Penny etaj 4 cu acoperis cu parchet faianta gresie termopane bloc izolat Centrala gaz Complet Mobilat Utilat pret 88000 euro

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 105000 euro neg

2143 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren, 370-2877mp, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zone rezidentiale limitrofe
1
10

Teren de vanzare, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zonele rezidentiale limitrofe: Timisoara: -370mp, teren cu casa de demolat, 370mp, fs 13m, Ronat, 80.000euro -502mp, front stradal 12,5m, situat intre strada Aries si Balcescu, cu o casa veche pe teren, cu 4 camere, apa, canal, curent, gaz, ...

Timisoara, Timis

Timisoara, Liviu Rebreanu  TEREN 854 mp FS 18m + casa 8

Timisoara, Liviu Rebreanu TEREN 854 mp FS 18m + casa

Teren de 854 mp , front stradal 18 m la B-dul Liviu Rebreanu cu casa demolabila. Pret 550 euro mp. Regim PUG recent scos (1-1-5S)+P+7+1R POT max 50%, CUT max 2,4 ,inaltime max 29 m. Destinatie mixta (locuinte si servicii complementare; bancar, comert, alimentatie publica, servicii, administratie, cultura, ...

550 EUR/m2 | 854 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

-Apartament-3 camere -2 bai-
16
1

-Apartament-3 camere -2 bai-

Va aducem spre vanzare direct de la dezvoltator un apartament cu 3 camere intr-un complex rezidential nou din zona Torontalului pe strada Augustin Coman numarul 2 . Apartamentul este la etajul 3 din 9 si este compartimentat astfel : hol de intrare (3,7 mp ) , baie 1 ( 4,1 mp) , dormitor 1 ( 14,4 mp ) ...

1889 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 100 mp - P-ta Unirii
8
1

Apartament 100 mp - P-ta Unirii

Vă prezentăm spre vânzare un apartament elegant, cu personalitate, situat într-una dintre cele mai prestigioase și emblematice zone ale Timișoarei Piața Unirii. Cu o suprafață generoasă de 100 mp, apartamentul este decomandat, beneficiază de vedere pe două părți și se află la etajul 4 al unui imobil ...

2250 EUR/m2 | 100 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Casa noua Zona Freidorf
20
3

Casa noua Zona Freidorf

New Consulting Imobiliare va propune spre vanzare o casa deosebita facuta dupa ultimele norme si sisteme din domeniul constructiilor, situata pe o strada linistita, ferita de trafic. Casa dispune de finisaje de colitate superioara pana la cel mai mic detaliu, este racordata la toate utilitatile, dispune ...

3233 EUR/m2 | 116 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 camere de vânzare – Zona Șagului, Piata Doina.
7

2 camere de vânzare – Zona Șagului, Piata Doina.

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința este complet utilată și mobilată cu bun gust, ideală pentru mutare imediată sau investiție. Beneficiază de centrală proprie și aer condiționat, oferind confort în orice sezon. Apartamentul ...

2000 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

APARTAMENT 2 CAMERE FUTURE RESIDENCE-TORONTAL LA 131.000 euro
6

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Future Residence – Torontalului. Apartamentul are o suprafață utilă de 52 mp + balcon de 8 mp și este compartimentat astfel: living cu bucătărie open-space ,dormitor,+baie ,+cameră de depozitare Imobilul ...

2519 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Garsonieră eficientă, mobilată, 22 mp, etaj 4/4 –  zona Blașcovici
3
1

Garsonieră eficientă, mobilată, 22 mp, etaj 4/4 – zona Blașcovici

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră practică, situată în zona Blașcovici, o zonă liniștită, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este amplasată la etajul 4 din 4, oferind un avantaj important pentru cei care caută liniște și intimitate, fără vecini deasupra. Garsoniera ...

1636 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere tip etaj retras (2+2), 135 mp utili, acoperiș nou, Aradului
5

Blitz vă propune spre vânzare un apartament spațios, tip etaj retras, compartimentat în 4 camere (2+2), situat într-o zonă foarte bună – Piața Verde. Proprietatea este dispusă pe două niveluri și oferă o suprafață utilă totală de aproximativ 135 mp, fiind ideală pentru o familie sau pentru cei care ...

815 EUR/m2 | 135 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 70 mp, zona Torontalului
11

Apartament 2 camere, 70 mp, zona Torontalului

Blitz vă propune spre vânzare un apartament spațios de 2 camere, cu potențial excelent de recompartimentare în 3 camere, fără a pierde din confort (încadrat în confort 1), situat în zona Torontalului. Locuința dispune de o suprafață utilă generoasă de 70 mp și este decomandat, oferind flexibilitate ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis