Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu PUZ si Proiect -  Asfalt - 2 Hale - Torontalului
10

Teren cu PUZ si Proiect - Asfalt - 2 Hale - Torontalului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 2300 mp teren industrial situat in Calea Torontalului Beneficiaza de: - canalizare - curent - drum asfaltat - iluminat stradal - bazine de retentie apa fluviala - drum betonat Mentionam ca terenul este imprejmuit cu gard cu fundatie + elevatie, porti culisante ...

2,300 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona LIDL Torontalului!  2 Cam 51 mpu!
14
7

Zona LIDL Torontalului! 2 Cam 51 mpu!

Detalii tehnice: constructie Parter + 2 Etaje+ Etaj Retras, cu placa de beton turnata peste ultimul nivel si acoperis, structura de beton si zidarie caramida Porotherm, cu termoizolatie exterioara de polistiren de 10 cm. Dotari: - centrala proprie in condensare, cu incalzire prin pardoseala; - contorizare ...

1981 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial stradal de vanzare, 59 mp, Girocului Timisoara
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un spatiu comercial stradal, de 59 metri patrati utili, cu vad comercial, in Girocului Timisoara. Spatiul se desfasoara pe o suprafata de aproximativ 59 mp la parter, cu acces din zona pietonala si acces secundar marfa din partea din spate. Dispune ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT NOU, LOCUIBIL, INTABULAT, COMISION 0 %
11

APARTAMENT NOU, LOCUIBIL, INTABULAT, COMISION 0 %

LANDMARKnbsp;ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Torontalului - Aradului, in ansamblul rezidential 109 CORNER, situat la etajul 7 al unui bloc nou, cu 9 etaje, construit in 2024. Apartamentul are o zona de open space, o suprafata utila de 53.1 mp si o terasa de 8,2 mp, care ofera o vedere ...

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%
7

LANDMARK ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat in zona Torontalului ndash; Aradului, in ansamblul rezidentialnbsp;109 CORNER, un proiect nou si elegant finalizat in 2025. Proprietatea este amplasata la etajul 1 al unui bloc cu 9 niveluri si se remarca prin compartimentarea eficienta ...

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%
12

APARTAMENT NOU, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%

LANDMARK ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat in zona Torontalului ndash; Aradului, in ansamblul rezidential 109 CORNER, un proiect nou si elegant finalizat in 2025. Proprietatea este amplasata la etajul 1 al unui bloc cu 9 niveluri si se remarca prin compartimentarea eficienta ...

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%
9

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%

LANDMARK va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, confort 1, open space, situat Aradului - Torontalului, la etajul 8 din 9 al unui bloc finalizat in 2025, dotat cu doua lifturi. Cu o suprafata utila de 54.6 mp #537;i o terasa generoasa de 9 mp,nbsp; acest apartament asigur#259; un ...

Timisoara, Timis

17

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Torontalului - Aradului, in ansamblul reziden#539;ial 109 CORNER, situat la etajul 1 al unui bloc nou cu 5 etaje, construit in 2025. Apartamentul are o zona de open space, o suprafata utila de 79.1 mp, dispune de 2 bai si o terasa de 21 mp. ...

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, INTABULAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%
8

APARTAMENT NOU, INTABULAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%

LANDMARK ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Torontalului ndash; Aradului, in ansamblul rezidential 109 CORNER, un proiect nou, finalizat in 2025. Proprietatea este amplasata la etajul 1 al unui bloc elegant cu 5 niveluri si se remarca prin compartimentarea eficienta si ...

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%
9

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%

LANDMARK va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, confort 1, open space, situat Aradului - Torontalului, la etajul 1 din 9 al unui bloc finalizat in 2025, dotat cu doua lifturi. Cu o suprafata utila de 54.6 mp #537;i o terasa generoasa de 9 mp,nbsp; acest apartament asigur#259; un ...

Timisoara, Timis

3 camere, decomandat, situat la parter, Soarelui 70 mp
5

3 camere, decomandat, situat la parter, Soarelui 70 mp

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, în zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice, într-una dintre cele mai căutate zone din oraș. Apartamentul are o suprafață utilă de 70 mp și este compartimentat practic și confortabil: bucătărie separată living ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament complet renovat | zona Modern-Dorobantilor | 109.000 EUR
10

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet renovat, situat în Timișoara, zona Modern – Calea Dorobanților, în apropiere de Parcul Uzinei. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și este situat la parterul unui imobil construit în anul 1987. Locuința este bine compartimentată ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989
8

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat pe Bulevardul 16 Decembrie 1989, foarte aproape de centru, cu acces facil către mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes, foarte bun si ca investitie, fiind inchiriat pana de curand. Apartamentul este situat ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat
8

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat

360Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona Torontal – una dintre cele mai căutate zone din oraș, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Se vinde ca in poze mobilat/utilat. Cu o suprafață utilă generoasă de 70 mp, locuința impresionează prin spațiu, ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere de vânzare – Zona UMT, Timișoara| 105 mp
14

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 5 camere, situat în zona UMT, într-o locație liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului. Localizare Imobilul beneficiază de o poziționare excelentă: În apropiere de Muzeul Satului Bănățean La câteva ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

umt, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|
5

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc îngrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai accesibile și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Caracteristici principale Tip imobil: Apartament Număr camere: 2 Compartimentare: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Calea Lipovei | 47 mp | 84.000 EURO|
7
2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Calea Lipovei, o zonă apreciată pentru accesul facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și servicii. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 1986 ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3  camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa
7

Apartament 3 camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa

Voog Development va prezinta un apartament ideal pentru un stil de viață modern, situat la etajul 1, cu suprafață utilă de 65 mp + terasă generoasă de 12 mp 3 camere decomandate 2 dormitoare confortabile ️️ Living luminos și primitor ️ Baie modernă Terasă spațioasă – perfectă pentru relaxare ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

mehala, Timisoara, Timis

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro
13

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, la etajul 4/4 al unui bloc anvelopat,situat pe str Burebista . Apartamentul are o suprafață utilă de aproximativ 50 mp, dispune de bucătărie închisă și necesită renovare. Datorită amplasării, este pretabil atât pentru ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - langa Eso - constructie finalizata - 85.000 Euro
5
8

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea