Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat, 69.2 mp utili, etaj 2/9, zona Aradului
6
1

ID Intern: P677 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat situat la etajul 2/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

1806 EUR/m2 | 69 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere renovat complet tip "Samantha" Dorobantilor !!
18
10

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament tip "Samantha" situat pe Calea Dorobantilor intr-un bloc tipologia P+4+M renovat complet - instalatie electrica, instalatii sanitare, parchet , bai , compartimentat astfel : - bucatarie cu dinning ( posibilitate inchidere ) - ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere DECOMANDAT,  CURTE   Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT, CURTE Calea Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă liniștită de case, Calea Sagului, la doar câteva minute de centrul orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 54 mp Regim de înălțime: Parter Compartimentare eficientă Compartimentare: 2 dormitoare spațioase Living open space cu ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Spitalul Judetean - Casa Tineretului 3 camere, etaj 2, centrala gaz
20
1

EXCLUSIVITATE! Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, decomandat, la etajul 2 din 6 intr-un bloc izolat termic cu lift. Imobilul este foarte bine pozitionat, langa Spitalul Judetean, Casa Tineretului, Complexul Studentesc, pe str Aries. Apartamentul dispune de CENTRALA PROPRIE, ...

1969 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT NOU, INTABULAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%
8

APARTAMENT NOU, INTABULAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%

LANDMARK ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Torontalului ndash; Aradului, in ansamblul rezidential 109 CORNER, un proiect nou, finalizat in 2025. Proprietatea este amplasata la etajul 1 al unui bloc elegant cu 5 niveluri si se remarca prin compartimentarea eficienta si ...

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%
9

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%

LANDMARK va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, confort 1, open space, situat Aradului - Torontalului, la etajul 1 din 9 al unui bloc finalizat in 2025, dotat cu doua lifturi. Cu o suprafata utila de 54.6 mp #537;i o terasa generoasa de 9 mp,nbsp; acest apartament asigur#259; un ...

Timisoara, Timis

3 camere, decomandat, situat la parter, Soarelui 70 mp
5

3 camere, decomandat, situat la parter, Soarelui 70 mp

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, în zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice, într-una dintre cele mai căutate zone din oraș. Apartamentul are o suprafață utilă de 70 mp și este compartimentat practic și confortabil: bucătărie separată living ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament complet renovat | zona Modern-Dorobantilor | 109.000 EUR
10

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet renovat, situat în Timișoara, zona Modern – Calea Dorobanților, în apropiere de Parcul Uzinei. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și este situat la parterul unui imobil construit în anul 1987. Locuința este bine compartimentată ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989
8

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat pe Bulevardul 16 Decembrie 1989, foarte aproape de centru, cu acces facil către mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes, foarte bun si ca investitie, fiind inchiriat pana de curand. Apartamentul este situat ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat
8

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat

360Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona Torontal – una dintre cele mai căutate zone din oraș, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Se vinde ca in poze mobilat/utilat. Cu o suprafață utilă generoasă de 70 mp, locuința impresionează prin spațiu, ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere de vânzare – Zona UMT, Timișoara| 105 mp
14

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 5 camere, situat în zona UMT, într-o locație liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului. Localizare Imobilul beneficiază de o poziționare excelentă: În apropiere de Muzeul Satului Bănățean La câteva ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

umt, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|
5

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc îngrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai accesibile și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Caracteristici principale Tip imobil: Apartament Număr camere: 2 Compartimentare: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Calea Lipovei | 47 mp | 84.000 EURO|
7
2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Calea Lipovei, o zonă apreciată pentru accesul facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și servicii. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 1986 ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3  camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa
7

Apartament 3 camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa

Voog Development va prezinta un apartament ideal pentru un stil de viață modern, situat la etajul 1, cu suprafață utilă de 65 mp + terasă generoasă de 12 mp 3 camere decomandate 2 dormitoare confortabile ️️ Living luminos și primitor ️ Baie modernă Terasă spațioasă – perfectă pentru relaxare ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

mehala, Timisoara, Timis

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro
13

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, la etajul 4/4 al unui bloc anvelopat,situat pe str Burebista . Apartamentul are o suprafață utilă de aproximativ 50 mp, dispune de bucătărie închisă și necesită renovare. Datorită amplasării, este pretabil atât pentru ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - langa Eso - constructie finalizata - 85.000 Euro
5
8

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat, confort 1, 46 mp + balcon și boxă, bloc 2009, Girocului
11

ID: CP2894922 Golden Real Estate vă oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat pe strada Miloia, într-un bloc construit în 2009, la etajul 3 din 3. Suprafața utilă: 46 mp + boxă 9 mp (conform CF) Balcon: 4 mp Un avantaj important al apartamentului este posibilitatea de compartimentare în ...

1913 EUR/m2 | 46 m2

girocului, Timisoara, Timis

Garsonieră Etajul 1,  Zona Steaua, Ideală investiție
5
10

Garsonieră Etajul 1, Zona Steaua, Ideală investiție

ID: CP2978663 Se oferă spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, zona Steaua, la etajul 1 din 4, bloc de garsoniere. Suprafața utilă este de 20 mp. Locuința este practică și bine compartimentată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere rapidă). ✔ Confort termic ridicat ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vila premium – predare la cheie | 350 mp teren | Ciarda Rosie
20

Iti propunem spre vanzare un duplex plan parter + etaj, construit solid si gandit pentru confort pe termen lung, amplasata pe parcela situata pe colt, de 350 mp, cu o suprafata utila de 142 mp si terasa generoasa de 24 mp. Imobilul se preda la cheie, cu finisaje personalizabile in limita unui buget ...

2387 EUR/m2 | 142 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Zona semi-centrală | Cartierul Lunei | 70 MP |