Promovat
Apartament premium cu 2 camere | Piscina | Torontalului
7

Apartament premium cu 2 camere | Piscina | Torontalului

District Real Estate vă propune spre vânzare un ansamblu rezidențial premium care redefinește conceptul de locuire modernă în Timișoara. Aici, eleganța urbană se împletește armonios cu liniștea unei oaze verzi, iar fiecare detaliu arhitectural este gândit pentru confortul și rafinamentul celor care caută ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Utilat Cu Tot Ce Se Vede In Poze Zona Giroc Calea Urseni
8
10

Apartament deosebit cu 2 camere situat pe doua niveluri, su: 64mp, et.2 din 2. Compartimentare inteligentă: Primul nivel: living spațios cu zonă de dining, bucătărie și baie . Mansardă: dormitor primitor, birou și un spațiu generos de depozitare de 13 m Suprafață utilă bine optimizată pentru confort ...

1406 EUR/m2 | 64 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
2

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere Parter inalt_Take Ionescu
10

Apartament cu 4 camere Parter inalt_Take Ionescu

Apartament cu 4 camere,situat in zona centrala Take Ionescu-Medicina-Bastion,la parterul inalt al unui bloc turn . Pe fiecare palier exista cate 2 apartamente,scara fiind accesibila si curata,dispune si de lift,iar accesul catre BOXA este facil. Imobilul este reabilitat in anul 2022,avand si curte ...

2106 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%
17

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Torontalului - Aradului, in ansamblul reziden#539;ial 109 CORNER, situat la etajul 1 al unui bloc nou cu 5 etaje, construit in 2025. Apartamentul are o zona de open space, o suprafata utila de 79.1 mp, dispune de 2 bai si o terasa de 21 mp. ...

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, INTABULAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%
8

APARTAMENT NOU, INTABULAT, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%

LANDMARK ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Torontalului ndash; Aradului, in ansamblul rezidential 109 CORNER, un proiect nou, finalizat in 2025. Proprietatea este amplasata la etajul 1 al unui bloc elegant cu 5 niveluri si se remarca prin compartimentarea eficienta si ...

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%
9

APARTAMENT NOU, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%

LANDMARK va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, confort 1, open space, situat Aradului - Torontalului, la etajul 1 din 9 al unui bloc finalizat in 2025, dotat cu doua lifturi. Cu o suprafata utila de 54.6 mp #537;i o terasa generoasa de 9 mp,nbsp; acest apartament asigur#259; un ...

Timisoara, Timis

DAMBOVITA - 3 CAM - CENTRALA AC - 2 BAI - MODERN - ETAJ 3 - PRET EXCELENT
8

Agentia Imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios, cu 3 camere, decomandat, aflat la etajul 3, in zona Dambovita, aflata in plina dezvoltare, in apropiere de mijlocele de transport in comun, de magazine, de gradinite si scoli, de Shopping City, de restaurant Nora, ...

1537 EUR/m2 | 65 m2

dambovita, Timisoara, Timis

CIRCUMVALATIUNII - 4 CAM - CENTRALA PRORPIE - 2 BAI - ETAJ 1 - DECOMANDAT
15

Agentia Imobiliara PRIMUM are placerea de a va propune spre vanzare un apartament spatios si foarte luminos cu 4 camere, decomandat complet, in zona Circumvalatiunii, aproape de Kaufland, de zona Centru a orasului, de Iulius Town, de magazine, de localuri, de mijloace de transport in comun, de scoli, ...

1736 EUR/m2 | 80 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

ARADULUI - 2 CAM - LIFT - ETAJ INTERMEDIAR - PARCARE SUBTERANA
6

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, intr-un bloc modern construit in 2008, cu acces facil catre toate punctele de interes ale orasului. Detalii apartament: Suprafata utila: 54 mp Balcon spatios Etaj: 4 8, bloc ...

2361 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

LUNEI | 3 CAM | 2 BAI | 2 BALCOANE | CENTRALA | MOBILAT UTILAT
9

Agentia Imobiliara PRIMUM - Timisoara are placerea de a va prezenta spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, complet MOBILAT SI UTILAT, situat in Timisoara, Zona LUNEI, zona linistita, usor accesibila, aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport in comun; acces ...

1741 EUR/m2 | 70 m2

lunei, Timisoara, Timis

SOARELUI | 3 CAM | DECOMANDAT | 2 BAI | CENTRALA | PARTER | BALCON
9

Agentia Imobiliara PRIMUM - Timisoara are placerea de a va prezenta spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, partial MOBILAT SI UTILAT, situat in Timisoara, Zona SOARELUI, zona linistita, usor accesibila, aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport in comun; ...

1968 EUR/m2 | 66 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Complex 4 camere 122000 euro
16

Complex 4 camere 122000 euro

De vanzare apartament cu 4 camere in apropiere de Complexul Studentesc, acces usor la magazine, mijloace de transport in comun, la 10 minute de mers pe jos pana la FEAA si liceul Calderon. Locuri de parcare in spatele blocului, situat la etajul 4 4, acoperis pe un nuvel separat. Are 100 mp, model decomandat, ...

1220 EUR/m2 | 100 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Lipovei 3 camere 95000 euro
5
4

Lipovei 3 camere 95000 euro

Vand apartament cu 3 camere zona Lipovei- Ion Ionescu de la Brad, vis a vis de LIDL, et 3 4, decomandat, SU= 55 mp, centrala proprie, necesita amenajari. Ideal pentru investitii. Momentan este inchiriat. Pret: 95000 euro negociabil, tel: 0745303563

1727 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere, decomandat, situat la parter, Soarelui 70 mp
5

3 camere, decomandat, situat la parter, Soarelui 70 mp

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, în zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice, într-una dintre cele mai căutate zone din oraș. Apartamentul are o suprafață utilă de 70 mp și este compartimentat practic și confortabil: bucătărie separată living ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

soarelui, Timisoara, Timis

DAMBOVITA - 3 CAM - DECOMANDAT - 2 BAI - 2 BALCOANE - CENTRALA - ETJ.3 ||
16
1

Agentia Imobiliara PRIMUM - Timisoara are placerea de a va prezenta spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, PARTIAL MOBILAT SI UTILAT, situat in Timisoara, Zona DAMBOVITA - SAGULUI, zona linistita, usor accesibila, aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport ...

1491 EUR/m2 | 67 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Lipovei - 2 Camere - Etaj 1 - Decomandat - Centrala proprie
6

Lipovei - 2 Camere - Etaj 1 - Decomandat - Centrala proprie

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei, foarte aproape de Bega Shopping Center, intr-o zona excelenta, cu acces rapid la toate facilitatile urbane. Detalii apartament: Suprafata utila: 50 mp + balcon Etaj: 1 4 Compartimentare: ...

2238 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 67 mp, zona Garii
20

Apartament 2 camere, 67 mp, zona Garii

Blitz va propune un apartament luminos și spatios, situat la etajul 2 într-un bloc cu o comunitate frumoasă și prietenoasă, într-o zonă liniștită din apropierea Gării. Compartimentare: Dormitor Living spațios Bucătărie separată + cămară Baie spațioasă cu geam 67 mp utili Apartamentul este complet mobilat ...

1463 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% - Torontalului - 2 Camere - Bloc nou - Etaj intermediar cu LIFT -  Vedere panoramica - C
14

COMISION 0% - Torontalului - 2 Camere - Bloc nou - Etaj intermediar cu LIFT - Vedere panoramica - C

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Torontalului, intr-o locatie foarte buna, aproape de numeroase puncte de interes si mijloace de transport in comun. Detalii generale: Suprafata utila: 69 mp + balcon Etaj: 7 din 9 Bloc ...

1955 EUR/m2 | 69 m2

torontalului, Timisoara, Timis

2 camere City Of Mara mobilat/utilat
8

2 camere City Of Mara mobilat/utilat

360gradeimobiliare vă oferă spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat în complexul City of Mara, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Timișoara – Cetate/Central. Locuința este decomandată, amplasată la etajul 8 din 8, într-un imobil nou construit în anul 2021, prevăzut cu ...

2459 EUR/m2 | 63 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament complet renovat | zona Modern-Dorobantilor | 109.000 EUR
10

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet renovat, situat în Timișoara, zona Modern – Calea Dorobanților, în apropiere de Parcul Uzinei. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și este situat la parterul unui imobil construit în anul 1987. Locuința este bine compartimentată ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

OLIMPIA - STADION - 4 CAM - ETAJ 2 - CENTRALA PRORPIE - BOXA - 2 BAI - RENOVAT
11

Agentia Imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios, model deosebit, cu 4 camere, renovat, aflat la ETAJUL 2, in zona Olimpia Stadion, aflata in plina dezvoltare, in apropiere de de Complex Studentesc, de mijlocele de transport in comun, de magazine, de Institutii ...

2332 EUR/m2 | 75 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Salvează căutarea