Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, mobilat, zona Aradului, Timisoara
6

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4/4 intr-un bloc din zona Aradului, la doar 6 minute de Iulius Mall cu masina. Apartamentul are 40mp, este format din doua garsoniere unite si este compartimentat astfel: - Hol de acces - Bucatarie - Baie ...

1498 EUR/m2 | 40 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII
9
1

Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în ansamblul rezidențial modern Detalii proprietate: * Apartament într-un imobil nou, cu design contemporan și facilități premium * Compartimentare practică, gândită pentru confortul zilnic * Finisaje moderne și materiale de calitate ...

2470 EUR/m2 | 71 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
CI650 Tipografilor-Take Ionescu,2 camere,Lux
16

CI650 Tipografilor-Take Ionescu,2 camere,Lux

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet RENOVAT si UTILAT, cu suprafata utila de 49 mp, situat la Parter din 4, in zona Tipografilor,langa Take Ionescu, aproape de Medicina. Nu este la bulevard, blocul este din caramida si are acoperis. Este pe strada Bucuresti. Oportunitate ...

2612 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland
8
2

3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland

De vanzare apartament 3 camere, zona centrala- Iuliu Maniu, an constructie 1983, decomandat, baie cu dus, WC servici, doua balcoane, etaj 5 din 8, renovat complet in 2022, bloc cu lift, sistem de incalzire centralizat. Magazine in proximitate (Kaufland, Profi, Mega Image), statii de autobuz. Pret 1 ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan Buziasului, zona mixta UTR M3, pt. cladire cu 7 etaje
12
1

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu construcție existentă, situat în Timișoara, într-o zonă mixtă UTR M3, cu regim de construire deschis, adiacentă arterelor principale de trafic – ideal pentru investiții rezidențiale, comerciale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață teren: 1.960 mp, Front ...

1,960 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
2

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat in zona Aradului Vest , langa Piata Verde , la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, cu vedere pe 2 parti, dispune de contor propriu de gaz cu 2 focuri in apartament, 2 balcoane, 2 bai(baia mica a fost modificata ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Medicina
7
2

Apartament 3 camere zona Medicina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicina la o vila cu 2 nivele confort 1 decomandat la etajul 2 din 2 suprafata utila 100 mp renovat complet are termopane incalzire cu centrala proprie boxa si Graraj in spatele blocului pret 200000 euro.

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
5

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament mobilat si utilat complet, avand o suprafata de 35 mp, fiind situat la etajul 2, perfect pentru investitie sau uz propriu! Apartamentul este foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii si Iulis Mall

1914 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in zona bulevardul Cetatii
3
80

De vanzare apartament 1 camera in zona bulevardul Cetatii

Vand apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii , suprafata utila este de 24 mp . Are gresie , geamuri termopan , izolat termic . Este situat la etajul 3.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in zona Printul Turcesc ,pretabil și pentru spatiu comercial .
5
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare Casa individuala in zona Fabric - Timisoara Pretabil atat pentru locuinta cat si pentru spatiu comercial. Este constructie mai veche,are regim de inaltime P,doua intrarii una are acces auto si cealalta este direct din strada. Toate utilitatiile,doua clime,geamuri ...

1271 EUR/m2 | 70 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
82

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Decomandat. Aproape de Shopping City. Centrala termica proprie !
16

De vanzare in zona Steaua, aproape de Shopping City, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere pe doua parti, 2 bai, 2 balcoane inchise in PVC, aparat de aer conditionat, centrala termica proprie, mobilat si partial utilat, pret 135.000 Euro, negociabil. Tel: 07 arata numarul

1517 EUR/m2 | 89 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Matei Basarab
3
38

De inchiriat garsoniera in zona Matei Basarab

Vand garsoniera confort 1 avand o suprafata de 29 mp. aflandu se la etajul 3, garsoniera este prevazuta cu centrala proprie

1379 EUR/m2 | 29 m2

Matei%252bBasarab, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii , etaj intermediar
9
9

Circumvalatiunii , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Cetatii
3
175

De vanzare garsoniera in zona Cetatii

Vand garsoniera confort 1 , mobilata si utilata , zona Cetatii ,27 mp , toate imbunatatirile , etaj 3 , acces la tot ce inseamna interes:strada principala , parcare , supermaketuri la 2 minute etc. Garsoniera este foarte curata

1481 EUR/m2 | 27 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...