Sagului-Piata Doina, etaj intermediar
12
1

Sagului-Piata Doina, etaj intermediar

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Sagului-Piata Doina, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul se afla intr-un imobil cu vecini linistiti si familisti care locuiesc acolo de multi ani, intr-o zona cu acces rapid la parcuri, mijloace de transport ...

1575 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Zona Modern | 50 mp | Etaj 4 | De renovat
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Modern, pe strada Tibiscum, într-un bloc anvelopat, cu regim de înălțime P+4+M. Apartamentul este situat la etajul 4 și are o suprafață utilă de aproximativ 50 mp. Necesită renovare, oferind viitorului ...

1498 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
6

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 35 mp utili si este situat la etajul 4 (acoperis tin tigla). - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul ...

1757 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall
9
2

Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall

De vânzare apartament situat la etajul 2 într-un imobil cu regim de înălțime P+2. Blocul este amplasat într-o zonă liniștită, la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul beneficiază de loc de parcare inclus. Dotări și facilități: ușă metalică de intrare centrală termică proprie încălzire ...

2593 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament o camera Girocului 48000e
3

Apartament o camera Girocului 48000e

Vand apartament o camera , confort 1 . mobilat si utilat , aproape de piata din Girocului , are centrala termica , gresie , faianta ,parchet , usi schimbate . Pretul este usor negociabil. Suprafata totala este de 30 mp si este situat la etajul 3.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Modern
7
7

Apartament cu 2 camere in zona Modern

Vand apartament 2 camere 52mp, etajul 3, langa casa de pensii complet mobilat si utilat centrala proprie. Dispune de boxa, zona linistita cu acces la mijloace de transport in comun in fata blocului

1538 EUR/m2 | 52 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Utilat Cu Tot Ce Se Vede In Poze Zona Giroc Calea Urseni
8
10

Apartament deosebit cu 2 camere situat pe doua niveluri, su: 64mp, et.2 din 2. Compartimentare inteligentă: Primul nivel: living spațios cu zonă de dining, bucătărie și baie . Mansardă: dormitor primitor, birou și un spațiu generos de depozitare de 13 m Suprafață utilă bine optimizată pentru confort ...

1406 EUR/m2 | 64 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Iosefin
8
6

Apartament cu doua camere in zona Iosefin

Vand apartament cu 2 camere decomandat si o suprafata utila de 45 mp, la etajul 2 5 mobilat si utilat complet, cu loc de parcare in fata blocului. Teava de gaz are proiect

1222 EUR/m2 | 45 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
8
2

Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc

Vand apartament cu o camera cu o suprafata de 26 mp, situata la etajul 2. Bloc anvelopat, aproape de facultati. Cheltuielile sunt foarte mici la intretinere este ideala pentru investitie sau pentru locuit

1577 EUR/m2 | 26 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere si loc de parcare, zona Aradului
20
1

Apartament cu 2 camere si loc de parcare, zona Aradului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 7, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 11 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

2648 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor
4
18

de vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor

Se da spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor. Etaj: 2 Suprafata: 35mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Lidl, Parcuri, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1571 EUR/m2 | 35 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament ultracentral de vanzare Piata Libertatii
3
8

Apartament ultracentral de vanzare Piata Libertatii

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala,in piata sfantul Gheorghe(colt cu Piata Libertatii),la etajul 1,suprafata de 35 mp,se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul are un dormitor,bucatarie dotata cu toate cele necesare,baie,hol,masina de spalata, masina de spalat ...

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Take Ionescu
4
4

Apartament 2 camere Take Ionescu

Se vinde apartament cu 2 camere in zona Bulevardului Take Ionescu, etaj 1, confort 2, suprafata utila, 59 mp, recent renovat si mobilat. Este dotat cu toate utilitatile necesare, inclusiv central aproprie si aer conditionat. Aproape de Facultatea de Medicina, Centru, Complexul Studentesc, magazine, parc. Nu ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere zona Lipovei
5
13

apartament cu 3 camere zona Lipovei

Vand apartament cu 3 camere , 2 bai , suprafata utila 66 mp , aer conditionat , anul constructiei 1998 , bloc cu acoperis din tigla , izolat termic situat in vecinatatea centrelor comerciale. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 . Pt mai multe detalii , va rog sa ne sunati!

1121 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
33

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere renovat complet tip "Samantha" Dorobantilor !!
18
9

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament tip "Samantha" situat pe Calea Dorobantilor intr-un bloc tipologia P+4+M renovat complet - instalatie electrica, instalatii sanitare, parchet , bai , compartimentat astfel : - bucatarie cu dinning ( posibilitate inchidere ) - ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Aradului Vest 3

Apartament 3 camere, Aradului Vest

Agentie imobiliara. De vanzare apartament 3 camere, decomandat, suprafata aproximativ 60 mp. baie cu geam, balcon, fara imbunatatiri, etaj IV din IV, cu acoperis. Cal Aradului Vest, strada Orsova. Pret 82.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

1367 EUR/m2 | 60 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Centrul orasului
7
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, aflat in zona centrala, perfect pentru cei care vor sa fie aproape de tot ce conteaza. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Este decomandat, situat ...

2349 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona Bucovina
4
7

Apartament cu 2 camere zona Bucovina

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Bucovina,etaj 2 din 4, suprafata de 45 mp,cu centrala proprie. Apartamentul este proaspat renovat si utilat, cu mobilier nou, modern, izolat si zugravit. Aproape de mijloace de transport, scoli, magazine. Va asteptam la vizionare

1489 EUR/m2 | 45 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...

1874 EUR/m2 | 59 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare |Zona Aeroport, Timișoara | Mobilat
9

Apartament 2 camere de vânzare | Cartier Aeroport, Timișoara | Complet mobilat și utilat Vă prezentăm un apartament cochet și eficient compartimentat, situat în zona Aeroport din Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii proprietate Suprafață utilă: 45 mp Compartimentare: ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Take Ionescu
4
74

Apartament de vanzare Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la etajul 1,suprafata de 28 mp. Zona este una linistita,langa piata Badea Cartan,cu acces rapid spre centru si alte obiective importante,precum facultatea de medicina si farmacie, puncte cardinale, Iulius Mall etc. Se vinde mobilat,si ...

1607 EUR/m2 | 28 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea