Promovat
Apartamente de vanzare cu o camera, zona Aradului Timisoara
4
1

Apartamente de vanzare cu o camera, zona Aradului Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 1 camera, cu suprafete cuprinse intre 31 si 37 mp utili + terasa, situate intr-un complex rezidential modern din zona Aradului – nordul Timisoarei. Apartamentele se predau la cheie, finisate cu materiale de calitate superioara. Aditional, ...

2290 EUR/m2 | 31 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Sagului, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet renovat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 48 mp utili. Compartimentare: - Hol ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan cu PUZ | Lugojului
6
1

Teren intravilan cu PUZ | Lugojului

District Real Estate vă propune spre vânzare în exclusivitate 2 parcele de teren, situate pe calea Lugojului in vecinatate cu BMW si AutoSchunn. Distanța față de oraș și accesul cu ușurință la autostradă și centura Timișoarei, fac aceste parcele investiția ideală pentru afacerea ta. Parcelele fac ...

9,701 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 5000 mp Braytim urbanism
8

Teren intravilan 5000 mp Braytim urbanism

De vânzare teren intravilan lqnga Muzeul de Apa zona Braytim intre case intrare de pe 2 in apropiere de strada Vasile Voiculescu exista posibilitatea de dezmembrare in 2 parcele a cate 2500 mp fiecare. Strada asfaltata intre case utilitățile in fata front de 18 mp.Pret 180 euro mp negociabil. URBANISM ...

5,000 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand apartament 1 camera
7

Vand apartament 1 camera

Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament decomandat, spatios, cu 1 camera , la etajul 3, situat in zona Sagului-Dambovita, chiar pe Bulevard, in apropiere de facultăți, cu acces rapid la toate punctele cheie ale orasului si acces facil catre centrul orasului Apartamentul este finisat la ...

2100 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, spatios, 65mp utili, zona Steaua - ID V4916
20
1

ID intern: V4916 Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Timișoara | Apartament 4 camere | Etaj 1 | 83 mp | Zonă excelentă
9
1

Se oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere semidecomandate, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în 1985, cu o suprafață utilă de 83 mp. Locuința are un model deosebit, fiind bine compartimentată și potrivită pentru o familie. Compartimentare: Living spațios 3 dormitoare, dintre ...

1867 EUR/m2 | 83 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament in duplex 3 camere si gradina
16
3

COMISION 0% Apartament in duplex 3 camere si gradina

FOCUS IMOBILIARE va propune spre vanzare un apartament in cladire duplex si teren in proprietate in zona Modern - Crisan COMISION 0% Locatie deosebita, zona linistita, casa apartamentata la cheie, situata la parter, spatios, luminos, semi-central in Timisoara, in apropiere de PROFI,Scoala Gradinita, ...

2126 EUR/m2 | 87 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii
20
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2496 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Casa cu 9 camere - panouri fotovoltaice, Timisoara - Bogdanestilor
20
15

ID intern: V3539 Vila de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT Imobiliare va propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime distribuit D+P+M, situata in zona Bogdanestilor la 7 minute pe jos Carrefour Cetatii, in localitatea Timisoara, avand un numar de 9 camere, cu ...

1556 EUR/m2 | 270 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală
5

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală

Se oferă spre vânzare un apartament cu *3 camere*, situat într-o zonă centrală, dar liniștită, cu acces facil către toate punctele importante ale orașului. *Suprafață utilă:* 67 mp *Balcon:* 3 mp *Etaj:* 5 din 8 *Compartimentare:* * living * 2 dormitoare * bucătărie mare, mobilată și utilată * ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare  3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus boxa generoasa
9

De vanzare 3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus boxa generoasa

Apartament de vanzare cu 3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus boxa generoasa cu acces facil, situat intr o zona linistita, bloc ferit de galagia masinilor, in zona Sagului. Imobilul este pretabil atat pentru investitie, cat si ca locuinta personala. Avand in vedere pozitia excelenta a apartamentului, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere, decomandat, 70 mp utili, etajul 1, zona Lunei
8

2 camere, decomandat, 70 mp utili, etajul 1, zona Lunei

De vanzare apartament 70 mp, situat la etajul 1, aranjat tot nou, climă, centrală proprie, uși lemn masiv deosebit parchet bambus de 16cm, geamuri termpane, ușă de intrare la comandă, preț 129.000 euro negociabil.

1843 EUR/m2 | 70 m2

Lunei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala
3
3

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, cu potential de investitie. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 25.000 mp, numar fronturi 1, deschiderea de 96m si lungime de 317m. Caracteristici teren: ...

25,000 m2

Mehala, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere si terasa de 25 mp, etaj 1 - Torontalului
11
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din ...

1760 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu o cameră în Calea Urseni
10

De vânzare apartament cu o cameră în Calea Urseni

De vânzare apartament cu o cameră în Calea Urseni. Este situat la etajul 1 și compus din cameră, bucătărie, baie și balcon( 3,8 mp) toate separate. Apartamentul este mobilat și utilat modern și deține centrală termică și loc de parcare. Prețul este de 75000 euro negociabil

2344 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

De vânzare casă individuală în zona Lunei
9
3

De vânzare casă individuală în zona Lunei

De vânzare casă individuală în zona Lunei. Este compusă din 2 camere mari, spatioase, baie, bucătărie, garaj și 2 anexe a câte 30 mp fiecare. Casă este din cărămidă, deține un pod solid și are acoperiș de țiglă. Are toate utilitățile (gaz, curent, apă) și acces stradal pe 2 părți. Casa este situată la ...

2268 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița
6

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița Apartamentul este situat la parter și compus din living cu bucătărie open space, dormitor, baie și balcon toate separate. Este mobilat și utilat modern și deține centrala termica proprie și încălzire în pardoseală. Apartamentul deține și două locuri ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului
9

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului. Este situată la etajul 2, renovată și compusă din cameră, bucătărie, baie și balcon toate separate. Apartamentul este parțial mobilat și situat în bloc cu 4 etaje anvelopat. Prețul este de 40800 ușor negociabil

1855 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Zona Steaua, Amenajata, Mobilata, Utilata
11
24

Zona Steaua, Amenajata, Mobilata, Utilata

Oferim spre vanzare o garsoniera 21 mp utili, situata la etajul 4 in zona STEAUA, Str. ETERNITATII. Garsoniera este compusa din hol, bucatarie, baie si camera. Locuinta dispune de toate utilitatile: apa, curent, canalizare si se vinde mobilata si utilata conform pozelor. Pret 27900 euro+ comisionul agentiei. tel. ...

1329 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Sacalaz, 1/2 Duplex pe Etaj, 4 Camere,2 Bai,Terasa Acoperita
20
3

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sacalaz,cu regim de inaltime Parter + Etaj,Termen de finalizare Mai 2026 - suprafata construita / utila de 135/94 mp plus terasa acoperita de 10mp. - teren de 290 mp, cu front stradal de 10 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din ...

1774 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 Oportunitate excelentă în Lipovei   apartament gata de mutat sau perfect pentru investiție!
8
2

Oportunitate excelentă în Lipovei apartament gata de mutat sau perfect pentru investiție!

Agentie imobiliara ofera spre vanzare : Dacă îți dorești un apartament cochet, într-o zonă foarte căutată din Timișoara, această proprietate este alegerea ideală. Situat în zona Lipovei Holdelor, lângă Pizzeria Thalia, apartamentul este pregătit pentru locuire imediată și poate genera rapid venit ...

2408 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Dezvoltator,vand case individuale in Sanandrei
9
44

Dezvoltator,vand case individuale in Sanandrei

Proprietar, vand vila (P+M), proiect deosebit, suprafata construita 156 MP si terenul aferent constructiei de 466 MP, situata in vatra veche a satului, strada asfaltata. Casa este prevazuta cu centrala pe gaz, la parter incalzire in pardoseala iar la etaj calorifere, termopane antracit cu profile Rehau ...

1416 EUR/m2 | 120 m2