Promovat
Front la asfalt,  curent electric, DJ693B
2
4

Front la asfalt, curent electric, DJ693B

Proprietar, vand 2 ha teren arabil cu front de aprox.35 m la asfalt, la DJ 693 B, după halta Cebza spre sat, la 400 m după calea ferata, pe partea stânga. Utilitati: curent electric Pret: 15000 euro ha

20,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Casa spațioasă  P+1E,526 mp teren-strada liniștită.
20
7

Casa spațioasă P+1E,526 mp teren-strada liniștită.

De vânzare casa spațioasă, P+1E, construită în anul 2011,situată pe o stradă liniștită din zona Mehala. Proprietatea oferă 133 mp utili,compartimentată eficient pentru o familie care își dorește confort, liniște și intimitate.Terenul de 526 mp cu două fronturi stradale oferind acces facil,posibilitatea ...

2241 EUR/m2 | 133 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere  - Comision 0%
12

De vanzare apartament cu 2 camere - Comision 0%

De vanzare apartament cu 2 camere. Situat într-o locație premium, la marginea Pădurii Verzi, apartamentul oferă o compartimentare eficientă, living spațios cu lumină naturală, dormitor confortabil și o terasă generoasă care extinde zona de relaxare în aer liber. Finisajele premium, încălzirea în pardoseală ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu
4
17

de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu, la 5 minute de mers pe jos de facultatea de Medicina, apartamentul se afla la etajul 3, avand o suprafata utila de 51 mp. Se accepta credit bancar

1569 EUR/m2 | 51 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Take Ionescu
4
75

Apartament de vanzare Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la etajul 1,suprafata de 28 mp. Zona este una linistita,langa piata Badea Cartan,cu acces rapid spre centru si alte obiective importante,precum facultatea de medicina si farmacie, puncte cardinale, Iulius Mall etc. Se vinde mobilat,si ...

1607 EUR/m2 | 28 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor
4
19

de vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor

Se da spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor. Etaj: 2 Suprafata: 35mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Lidl, Parcuri, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1571 EUR/m2 | 35 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
34

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa cu 4 apartamente la curte comuna cu teren total 748 mp
9
10

Casa individuala cu 4 apartamente separate, pod mansardabil si gradina generoasa – zona Sagului, Timisoara Descriere: FOXFORT propune spre vanzare o casa individuala cu regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Sagului – o proprietate aparte, unde traditia anilor 1950 se intalneste ...

845 EUR/m2 | 148 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 4 camere de vanzare, zona Girocului
19
2

Casa individuala cu 4 camere de vanzare, zona Girocului

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Girocului, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 97 mp si teren 277 mp. Anul constructiei este ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, renovat complet, curte comuna - Timocului Saguna
8
1

Apartament 2 camere, renovat complet, curte comuna – zona linistita, zona Timocului Saguna. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona linistita din Timisoara, in apropierea Casei Judetene de Pensii Timis. Locuinta este amplasata la casa, in curte comuna, oferind un plus ...

1581 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Lipovei
11

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT iti propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, in zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului. Proprietatea se afla la etajul 4 al unui bloc cu regim de ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
5

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare - Girocului
13
1

Apartament cu 3 camere de vanzare - Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1805 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
AV692 Doua Parcele de teren, la Covaci, 920mp fiecare, PLATA IN 2 RATE
2

AV-Estate va ofera spre vanzare 2 parcele de teren, ideale pentru investitie, la Covaci (la 5 min. de Dumbravita, in zona de nord, dupa centura), cu suprafata de 920mp fiecare si fronturi stradale intre 26 ml - 29 ml. Aflate intr-un PUZ in lucru, cu plata in 2 transe, jumatate la semarea promisiunii ...

920 m2

Covaci, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat în zona Torontalului, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Ferma agricola Timis 12

Ferma agricola Timis

De vanzare ferma agricola aproximativ 2000 ha, 1 parte proprietate, 1 parte arenda,. Cladiri birouri, hale, silozuri, magazii, utilaje agricole, inclusiv noi, Judet Timis, tel : 0721-442227

20,000,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona   Aradului
4
12

Apartament 2 camere Zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea