Promovat
Apartament 2 camere UltaCentral
9

Apartament 2 camere UltaCentral

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, ultracentral, semidecomandat, ce reprezinta o combinatie perfecta intre confort si utilitate. Acest spatiu generos de 50 metri patrati utili este pregatit sa devina noua ta casa. Detalii Apartament: Structura: Semidecomandat, oferind ...

3540 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera in zona Timocului
5
11

Apartament 1 camera in zona Timocului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Timocului,la etajul 1,suprafata de 38 mp,se vinde utilat si mobilat recent.

Timocului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Aradului-3 Camere-Centrala Proprie
20
2

Penthouse Aradului-3 Camere-Centrala Proprie

Imomadax va prezinta spre vânzare direct de la dezvoltator un apartament tip penthouse situat la etajul5/5 al unui bloc nou (2 lifturi) pozitionat ideal intre calea Aradului si calea Torontalului. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,aer conditionat,incalzire prin pardoseala cu termostate ...

2799 EUR/m2 | 90 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Investiție sigură!Spațiu modern 84mp complet amenajat, vitrină stradală 2 parti - Gata de deschis!
12
3

Investiție sigură! Spațiu comercial modern, 83,7 mp gata de deschis 2 locuri de parcare incluse în preț Locație: Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață: 83,7 mp (include vestiar, grup sanitar) Spațiu complet amenajat, autorizat ISU VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR Vitrină stradală mare pe ...

1888 EUR/m2 | 84 m2

Ion%2525252525252525252bIonescu%2525252525252525252bde%2525252525252525252bla%2525252525252525252bBrad, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare-  chiriași existenți, investiție sigură!
7

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- chiriași existenți, investiție sigură!

Direct de la proprietar! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau  inchiriat - VESTA RESIDENCE
14

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau inchiriat - VESTA RESIDENCE

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 68 mp spațiu principal open-space, ce ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Ion%2bIonescu%2bde%2bla%2bBrad, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Medicinei
8
16

Apartament o camera zona Medicinei

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, utilat si mobilat complet, dotat cu centrala proprie, 33mp, etaj 2. Detalii suplimentare telefonic.

1333 EUR/m2 | 33 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Zona Braytim Unitatea Militara
7

Apartamet cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, 1 baie cu geam, bucatarie inchisa, centrala proprie, su: 35 mp, plus balcon, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare privat trecut in Cf. Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 72000 Euro Tel:

2057 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Lipovei
8
3

Apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei,pe strada principala,la etajul 2,suprafata de 41 mp. Apartamentul este situat aproape de centru,de Iulius Mall,Carrefour market,cresa,Scoala Gimnaziala Sfanta Maria,biserica,mijloace de transport in comun,etc. Aparatmentul se vinde mobilat si se ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Casa Individuala 3 Dormitoare 729 Mp Centrala Proprie Zona Rebreanu - Brancoveanu
9

Casa individuala pe parter cu 3 dormitoare, living cu bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat mobilata si utilata, in curte este si o bucatarie de vara,de 18,4 mp, recent renovata in totalitate, inclusiv instalatile electrice si sanitare, su: 99 mp, suprafata construita:123,5 mp, suprafata ...

4899 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Full Decomandat 2 Bai  Etaj 1 Zona Complexul Studențesc
9
2

Apartament 4 Camere Full Decomandat 2 Bai Etaj 1 Zona Complexul Studențesc

Apartament cu 4 camere, full decomandat, su: 83 mp, pus 2 balcoane, șu: 7,25, centrala proprie, încălzire in pardoseala, 2 bai, vedere pe 2 părți, et.1 din 4, plus boxă, este recent renovat cu materiale de înaltă calitate, instalația electrică și cea de apă schimbată, centrala noua, rulouri electrice, ...

2333 EUR/m2 | 90 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie complet renovat boxa  zona Dacia
20

4 cam centrala proprie complet renovat boxa zona Dacia

De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartamet 3 Camere 2 Bai Full Decomandat Centrala Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
8
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, 2 bai, o baie fiind cu geam si cea de serviciu cu aerisire, centrala proprie, geamuri termopan cu rulouri, parchet de lemn masiv, su: 64, 26 mp, plus balcon de 3, 48mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren 878 mp, Zona Ronat, bransat la apa si curent
5
9

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Ronat, avand o suprafata de 878 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 73 ml la strada. Utilitati: bransat la curent trifazic, apa, canalizare, ...

878 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 36mp, etaj 4, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

2000 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Utilat Cu Tot Ce Se Vede In Poze Zona Giroc Calea Urseni
8
11

Apartament deosebit cu 2 camere situat pe doua niveluri, su: 64mp, et.2 din 2. Compartimentare inteligentă: Primul nivel: living spațios cu zonă de dining, bucătărie și baie . Mansardă: dormitor primitor, birou și un spațiu generos de depozitare de 13 m Suprafață utilă bine optimizată pentru confort ...

1406 EUR/m2 | 64 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire de birouri 8855 mp utili si parcare de 400 de locuri - ID V5308
1
3

ID intern: V5308 FOXFORT propune spre vanzare cladire de birouri cu suprafata utila de 8855 mp si teren de 14997 mp situata in Timisoara. Cladirea are un regim de inaltime P+3 etaje si are o curte privata cu 400 de locuri de parcare. Front stradal de 200 ml. Anul constructie este 1996, cladirea a fost ...

723 EUR/m2 | 8,856 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Calea Urseni Zone 2
8

Apartament cu 2 camere decomandat, plus mansarda proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, exact cum se vede în poze, su: 49 mp plus terasa de 3 mp, plus 45 mp mansardă, fiind izolată cu vata bazaltică de 10 cm, apartamentul dispune și de 1 loc de parcare înscris în Cf, foarte aproape de toate ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa de 7 mp Braytim Giroc
8
5

Apartament cu 2 camere terasa de 7 mp Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament complet mobilat cu o suprafata de 55 mp, in Giroc, in spatele hotelului IQ -Etaj 2 An constructie cladire 2021 -Incalzire in pardoseala -Aer conditionat . Apartamentul dispune si de loc de parcare sub balcon inscris in CF -Centrala proprie pe gaz Compartimentare -Hol ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Nelocuit Totul Nou Centrala Proprie Zona Giroc Hotel IO
8
1

Apartament lux cu 2 camere, nelocuit, amenajat modern, pregatit pentru mutare imediata, situat intr-un bloc P+3 finalizat in 2025 (certificat energetic A+). Suprafata utila: 54 mp + balcon 8 mp (total 62 mp utilizabili) Etaj: 1din 3 Loc de parcare inclus Compartimentare inteligenta: - hol de acces - ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea