De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
125

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare renovat integral, zona Balcescu
5
10

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Balcescu, la doar 10 minute de mers pe jos de Universitatea de Vest din Timișoara(UVT) si Universitatea Politehnica Timișoara. Lucrarile sunt in curs de finalizare. Proiectul se afla ...

2225 EUR/m2 | 40 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, zona Sagului, Etaj 1
10
3

Apartament 2 camere, zona Sagului, Etaj 1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 1 intr-un imobil P+5. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de piata Doina,parcuri, scoli, gradinite, Shopping City ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Parc Padurice. Etaj intermediar. Mobilat si utilat
8

Vand apartament cu 3 camere, etaj INTERMEDIAR, in zona Girocului, aproape de parc Pdurice, 65 mp utili + BALCON inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, corpuri sanitare noi, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!
8
2

Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!

Apartament cu 2 camere, aproape de Facultatile de Mecanica si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!
10
4

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!

Apartament situat in cladire istorica Etaj 1 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv Centrala termica proprie Mobilat conform pozelor Boxa inscrisa in CF Pret: 170.000 Eur, negociabil.

2576 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren de vanzare 752 mp cu toate utilitatile, Plopi
1
9

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi, avand o suprafata de 752 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 30 ml respectiv 25 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, regim ...

752 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare
9

BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2024, integral din caramida, la etajul 2, cu o suprafata utila de 48 mp, cu incalzire prin pardoseala, se vinde cum se vede in poze, loc de parcare inclus, pret 95.000 euro. Zona BRAYTIM Tel. 0734744765

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat model mare amenajat LUX etaj 2 Bucovina
18

Apartament 2 camere decomandat model mare amenajat LUX etaj 2 Bucovina

Avem placerea de a va oferi spre vanzare un superb apartament de 2 camere extrem de spatios, decomandat, etaj 2 bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla, vedere pe 2 parti, cu o suprafata utila de aproximativ 56 mp, 3 apartamente pe nivel, casa scarii si blocul ingrijite, parcare ecologica amenajata in ...

1830 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona  Freidorf
3
75

De vanzare garsoniera in zona Freidorf

Se vinde o garsoniera, 25mp, etaj 4, zona Freidorf. Garsoniera este aproape de Liceul Auto, transport in comun,autobuze, magazine. Mai multe detalii la numarul de telefon afisat!

1000 EUR/m2 | 25 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren de vanzare 1772 mp cu toate utilitatile, Plopi
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi, avand o suprafata de 1772 mp, numar fronturi 3 si deschiderea de 30 ml, 40 ml respectiv 50 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, ...

1,772 m2

Timisoara, Timis

Promovam teren  suprafata de 4200mp, ideal case înșiruite pentru puz , acces strada Strauss
2
13

Promovam teren suprafata de 4200mp, ideal case înșiruite pentru puz , acces strada Strauss

Oportunitate investițională Teren Timișoara, Strada Strauss Vă propunem spre vânzare terenuri ideale pentru dezvoltare, situate într-o zonă foarte bine poziționată, lângă Uzina de Apă, cu acces rapid către oraș. Suprafețe disponibile: 400 mp 500 mp 650 mp Suprafață totală: 4.200 mp Regim de ...

400 m2

Ciarda%252525252525252bRo%2525252525252525c8%252525252525252599ie, Timisoara, Timis

Promovam teren de 821 mp, strada Gospodarilor, front 20m, zona de vile între case, teren unic
2
4

Promovam teren în exclusivitate, teren unic, suprafata de 821 mp, Strada Gospodarilor langa Hotel Arizona, P+1+Er, front 20 m, se poate construi și duplex sau vila de lux, pret: 303 Euro pe mp. Tel :0745886922 Numai la birou ofer informatii dupa semnarea unui contract de intermediere, se pot programa ...

821 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.2 locuri de parcare.Terasa 20 mp.Mobilat si Utilat
16

BRAYTIM.2 locuri de parcare.Terasa 20 mp.Mobilat si Utilat

De vanzare apartament cu 2 camere , tip penthouse, cu terasa de 20 mp si balcon, in bloc nou 2020, integral din caramida, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, 57 mp utili, se vinde cum se vede in poze, 2 locuri de parcare in CF. Zona Braytim Pret 129.000 euro negociabil Tel. 0734744765

2263 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Modern
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Modern

Spre vanzare un apartament cu 2 camere chiar in zona Modern, zona linisitita, are in apropiere si marketuri si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde mobilat si utilat exact ca in poze. Suprafata utila este de 50mp, decomandat, la etajul 1. Pentru cei interesati, sunati.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil Imediat.Renovat Complet.Centrala Proprie!
18

Disponibil Imediat.Renovat Complet.Centrala Proprie!

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

3 camere.Mobilat si Utilat.67 mp utili.Langa Eso!
11

3 camere.Mobilat si Utilat.67 mp utili.Langa Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 125.000 euro usor negociabil Tel 0734 744 765

1866 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Modern
7
63

De vanzare garsoniera zona Modern

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Modern! Garsoniera este aproape de Lidl, Kaufland, gradinita!! Complet mobilata si utilata, garsoniera are o suprafata de 23mp, semidecomandata, la etajul 2 al blocului. Are de asemenea si AC. Pentru vizionari sau alte detalii va rugam sunati la numarul de telefon ...

1360 EUR/m2 | 25 m2

Modern, Timisoara, Timis

Clădire multifuncțională Sad, in Complexul studențesc, pe doua nivele, 120mp nivel, pentru locuit
1
1

Ralf Consulting agenție imobiliara cu experiență de peste 25 ani vânzări în zona Dumbravita și Timișoara. Clădire multifuncțională Sad, in Complexul studențesc, pe doua nivele, 120mp nivel. Nivelul de sus mansarda, compartimentat in doua apartamente: 1 apartament cu 3 dormitoare living Bucătărie, 1 ...

1500 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!
17

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!

De vanzare cu 0% COMISION, duplex cu 4 camere , FINALIZAT, pe parter si etaj, integral din caramida, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips izolator fonic, imobil izolat cu polistiren de 15 cm pe exterior, placă de beton peste etaj și izolație cu 2 randuri de polistiren extrudat, aspirator ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei