Promovat
Apartament Deosebit cu 4 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 Bai Boxa Etaj 1 Zona Andrei Saguna
8
3

Apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa de 7 mp, la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1din 4, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Disponibil imediat. Pret: 135000 Euro Tel: 0726649775

1392 EUR/m2 | 97 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Ultracentral
10

Apartament 2 camere, Ultracentral

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral in Timisoara, la etajul 3/8, intr-un bloc dotat cu lift si loc de parcare in curte. Detalii proprietate: Suprafata utila: 45 mp. Renovat complet in octombrie 2024. Mobilier modern si complet utilat. Dotari: Electrocasnice ...

4464 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala 5 camere  -  Zona  Mehala
13
1

Casa Individuala 5 camere - Zona Mehala

Rex Imobiliare va ofera oportunitatea de a achizitiona o casa cu 5 camere, situat intr-o pozitie excelenta Timisoara , zona Mehala Aceasta ofera 130 mp suprafata utila, pe Parter si un teren aferent de 1187.5 mp cu tot cu casa . Constructia este din boltari de zgura arsa . Este izolata pe ...

2075 EUR/m2 | 130 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament renovat, etaj intermediar, cladire reabilitata Ultracentral
6
2

APOSTU ESTATE vă oferă o oportunitate rară de achiziție: un apartament cu poziție excelentă, situat chiar în inima orașului, în zona Piața Libertatii, cu vedere directă spre Piata Sf. Gheorghe. Această proprietate este ideală atât pentru locuit, cât și pentru birouri sau investiție. Cu o suprafață ...

2544 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Decomandat cu 2 bai in bloc reabilitat, mobilat si utilat
8

Decomandat cu 2 bai in bloc reabilitat, mobilat si utilat

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Buziasului, zona AEM, intr-un imobil construit in anul 1979 , disponibil la etajul 4 din 5, cu o suprafata de 65 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu loc de parcare inclus in bloc nou Aradului
8

Apartament cu loc de parcare inclus in bloc nou Aradului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aradului, zona , intr-un imobil construit in anul 2019 , disponibil la etajul 3 din 8, cu o suprafata de 61 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Aradului, Timisoara, Timis

Decomandat pe 2 parti cu 2 bai
8

Decomandat pe 2 parti cu 2 bai

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Matei Basarab, zona , intr-un imobil construit in anul 1981 , disponibil la etajul parter din 4, cu o suprafata de 75 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Matei Basarab, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere cu 2 balcoane
5

Apartament cu 2 camere cu 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Complex Studentesc, zona , intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 60 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Timisoara, Timis

Teren pentru DUPLEX de vanzare in zona Mosnita pe stanga
2

Teren pentru DUPLEX de vanzare in zona Mosnita pe stanga

LANDMARK ofera spre vanzare teren pentru DUPLEX in MOSNITA NOUA, pe strada ORIZONT, avand o suprafata de 687 mp cu deschidere de 18.6 ml. Terenul dispune de apa, gaz, curent, drum pietruit. Pret 98000 euro, 143 euro mp negociabil. ID intern: 209015.

687 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru CASA de vanzare in zona RONAT
2

Teren pentru CASA de vanzare in zona RONAT

LANDMARK ofera spre vanzare teren pentru CASAnbsp; Intravilan in zona RONAT, pe strada MUNTEANU CASSIAN, avand o suprafata de 557 mp cu o deschidere de 18 ml. Terenul dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, iar strada este asfaltata. Pretul este 129000 euro, 231 euro mp negociabil. ...

557 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru DEZVOLTARE industriala comerciala de vanzare, zona Plopi
2

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan in zona PLOPI, pe CALEA MOSNITEI, avand o suprafata de 8750 mp cu o deschidere de 80 ml. Terenul dispune de gaz, curent, canalizare, apa, iar strada este pietruite. Pretul este 110 euro mp, 962000nbsp;euro negociabil. ID intern: 207801.

8,740 m2

PLOPI, Timisoara, Timis

Teren de BLOC de vanzare in zona Fabric
4

Teren de BLOC de vanzare in zona Fabric

LANDMARK ofera spre vanzare teren de BLOC, cu PUZ aprobat pentru locuinte colective si servicii, in zona Fabricii de Bere - sediul ENEL - magazin Ciclop, avand o suprafata de 4860 mp cu 2 deschideri de 82.4 ml si 60.39 metri. Terenul dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, iar strada ...

4,860 m2

Timisoara, Timis

Teren cu PUZ industrial de vanzare in zona Aradului
2

Teren cu PUZ industrial de vanzare in zona Aradului

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan industrialnbsp; in zona ARADULUI-TORONTALULUI, avand o suprafata de 16197 mp cu o deschidere de 82.5 ml. Terenul beneficiaza de PUZ cu POT=70% CUT=1 si dispune de curent, iar strada este asfaltata. Pretul este 567000 euro+TVA , 35 euro mp +TVA negociabil. ...

16,197 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea