Promovat
Apartament 2 camere, 42mp utili, etaj 4/5, zona Spitalul Județean
10

ID: p1723 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 42mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1974. Apartamentul dispune de balcon de 4 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Aproape de IULIUS TOWN! Ap cu 1 camera. DECOMANDAT!
7
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului; Este situata la parter INALT, model decomandat, 1 balcon inchis inclus in spatiul util; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, Boxa, Zona Lipovei, Timisoara
16
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si elegant cu 3 camere de 55.42 mp, situat la etajul 4 din 4 in zona Lipovei din Timisoara, o zona linistita si foarte bine conectata. Aceasta proprietate este ideala pentru familii sau pentru cei care isi doresc ...

1895 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului
5
4

Apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
1

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera   in zona Take Ionescu
3
26

Apartament 1 camera in zona Take Ionescu

fer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,suprafata de 26 mp,se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona cu multe facilitati,avand acces rapid la punctele cardinale,centre comerciale,statii de tramvai,farmacii,scoli,gradinite,terase,restaurante. Pentru ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Aradului

Apartament o camera de vanzare Aradului

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 35 mp, centrala proprie este in curs de montare.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etaj 2 in Timisoara, zona Plopi
11
7

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plopi, aflat la Etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025 cu termen de predare in 2 luni, structura ...

1500 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere renovat complet tip "Samantha" Dorobantilor !!
18
10

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament tip "Samantha" situat pe Calea Dorobantilor intr-un bloc tipologia P+4+M renovat complet - instalatie electrica, instalatii sanitare, parchet , bai , compartimentat astfel : - bucatarie cu dinning ( posibilitate inchidere ) - ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Aradului
3
4

Apartament o camera de vanzare Aradului

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament la cheie in zona Freidorf
5
6

Apartament la cheie in zona Freidorf

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Freidorf,situat la etajul 2,suprafata de 54 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,centre comerciale precum Profi,magazin in scara blocului, parc,farmacii,etc. Apartamentul se afla intr-o ...