Promovat
Apartament 3 camere,bloc nou,loc de parcare,zona Simion Barnutiu
18

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, semidecomandat, situat in zona Simion Barnutiu. Apartamentul este amplasat la etajul 7/7 avand o panorama deosebita asupra orasului. Proprietatea dispune de 2 terase iar terasa in suprafata de 20.2 mp este acoperita, inchisa si ...

2198 EUR/m2 | 86 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartamente cu 3 camere finisate | Terasa 9.4 mp | Torontalului
8

District Real Estate vă propune spre vânzare apartamente cu 3 camere aflate într-un bloc nou, aflat în construcție, care face parte dintr-un proiect rezidențial modern și foarte apreciat din zona Torontalului. Unitățile sunt disponibile la cinci etaje diferite și beneficiază de balcon sau terasă, cu ...

2000 EUR/m2 | 81 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.
9
15

Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.

Vand apartament cu 1 camera, in zona Soarelui, aproape de parc si de fostul Stadion Dan Paltinisanu. Bloc intretinut cu acoperis nou, de tigla. Casa scarii este supravegheata video. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, usa metalica la intrare. Disponibil imediat. Pret 36.500 ...

1825 EUR/m2 | 20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare zona Modern Timisoara
20
8

Casa individuala de vanzare zona Modern Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala cu 5 camere, regim de inaltime P+M+Pod, construita din caramida in anul 2003, situata intr-o zona rezidentiala linistita, cu acces rapid catre punctele de interes din oras. Proprietatea dispune de un front stradal de 14 metri si este amplasata ...

1776 EUR/m2 | 152 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament 2 camere  zona Mircea Cel Batran
5
23

De vanzare apartament 2 camere zona Mircea Cel Batran

Se ofera spre vanzare un apartament in zona Mircea cel batran situat la parter,an constructie 1986 centrala proprie. Apartamentul are 2 camere cu o suprafata utila de 56mp. Zona foarte linistita si comoda cu toate servicile prezente. Se vinde mobilat si utilat complet. Sunati la numarul de telefon afisat ...

1607 EUR/m2 | 56 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos
13
3

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dressing, in Bloc Nou Finalizat, in zona Braytim, cu iesire din living si dintr un dormitor pe terasa de 30 mp acoperita, cu toate utilitatile, integral din caramida, spatios si luminos, cu rulouri pe toate geamurile, incalzire prin pardoseala si termostat de ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

1682 EUR/m2 | 33 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Design Modern.Costructie de calitate.In Oras.Disponibila Imediat!
16
2

De vanzare duplex cu 4 camere, 3 bai, cu un design modern, cu spatii vitrate pentru cat mai multa lumina, constructie de calitate, compartimentare eficienta cu multe spatii de depozitare, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, curtea va fii amenajata ...

2500 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port
16
1

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port

De vanzare casa individuala in Oras, in zona Buziasului, la 5 minute de Aem, un proiect modern cu 4 camere, finalizat, car port pentru 2 masini, curent trifazic, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, acoperisul este tip terasa care este circulabila si are prevazuta instalatie ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!
10

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026 chiar in spate la benzinaria ESO, integral din caramida, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, la stadiul acesta se mai pot alege finisajele, loc de parcare inclus. Pret 88.000 euro Tel. 0734 744 765

2047 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW
19
4

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW

Varianta 1: De vanzare duplex cu 5 camere, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica de 10 cm vata bazaltica, integral din caramida, constructie 2026, finalizata, disponibil imediat, incalzirea este prin pardoseala cu pompa de caldura si panouri solare de 10 KW, finisajele sunt de cea mai buna calitate, ...

2231 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se vinde in zona Circumvalatiunii un apartament. Apartamentul are 2 camere. Suprafata utila 53mp. Etaj 5. Vanzare urgenta. Compartimentare semidecomandata. Proximitati magazine, supermarketuri, scoli, mijloace de transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati.

1792 EUR/m2 | 53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Printul Turcesc
3
41

De vanzare garsoniera in zona Printul Turcesc

Zona Printul Turcesc! Oferta garsoniera de vanzare! Dam spre vanzare o garsoniera la etajul 2. La doar 10-15 min de mers cu masina sau tranportul in comun de Lidl, aproap de Parcul Lunei, restaurante, Piata Traian. Dispune de o suprafata utila de 21 mp si e vinde imediat mobilata si utilata ca in poze. ...

1296 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare cu 5 camere si 3 bai, zona Mehala
20
7

Duplex de vanzare cu 5 camere si 3 bai, zona Mehala

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Timisoara, zona Mehala, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 310 mp. Anul constructiei este 2021, structura ...

2964 EUR/m2 | 140 m2

Mehala, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
6

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera in zona Bucovina, apartamentul are suprafața utila de 30 mp, aflandu-se la etajul 2, mobilat utilat complet! El se afla pe Str P. Halipa, la 2 minute de San Marzzano si parcul Bucovina.

1758 EUR/m2 | 33 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

O locuință versatilă, cu două apartamente independente, Zona  Fabric
16
8

O locuință versatilă, cu două apartamente independente, Zona Fabric

Blitz va ofera de vanzare un spațiu care să îți ofere atât confortul unei locuințe primitoare, cât și flexibilitatea unei investiții inteligente, acest apartament este alegerea perfectă! Situat aproape de centrul orașului și de universități, într-o zonă cu farmec istoric, apartamentul are 87 mp și este ...

1552 EUR/m2 | 87 m2

Traian, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.
14

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.

De vanzare apartament cu 3 camere la intrare in Giroc, la etajul 1, cu vederea in spatele blocului, bloc din 2016, model cu 2 balcoane, centrala termica proprie, loc de parcare propriu, pret 124.900 Euro, negociabil. Tel: 0750283339

1864 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat. Aproape de Shopping City. Centrala termica proprie !
16

De vanzare in zona Steaua, aproape de Shopping City, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere pe doua parti, 2 bai, 2 balcoane inchise in PVC, aparat de aer conditionat, centrala termica proprie, mobilat si partial utilat, pret 135.000 Euro, negociabil. Tel: 0750283339

1517 EUR/m2 | 89 m2

Steaua, Timisoara, Timis

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8
1

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 0750283339

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in zona Take Ionescu
4
11

De vanzare apartament 1 camera in zona Take Ionescu

De vanzare un apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu. Aproape de Facultatea de Medicina, Centru, Complexul Studentesc, magazine si transport in comun. Apartamentul este chiar la etajul 1 al blocului si dispune de o suprafata de 30mp. Se vinde complet utilat si mobilat ca in poze. Pentru alte informatii ...

2333 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 72,35 mp, Timisoara!
2
1

Apartament cu 3 camere 72,35 mp, Timisoara!

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un complex rezidențial premium, într-un bloc nou (S+P+3E+ER), construit la standarde înalte de confort și siguranță. Apartamentul are o suprafață utilă de 72, 35 mp și o terasă de 14 mp, fiind compartimentat eficient: living ...

2787 EUR/m2 | 72 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea