Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
44

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament bloc nou 4 camere 106mp - Zona Torontalului Timisoara
6

ID:P2677 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, 106 mp utili, situat in Timisoara zona Torontalului , intr-un bloc nou cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje , anul constructie 2025. Proprietatea dispune si de un loc de parcare inclus in pret. Compartimentarea este ...

1462 EUR/m2 | 106 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc
5
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, 62mp, balcon,bucatarie inchisa, etaj 1, bloc nou cu loc de parcare inclus. Este situat pe strada Cupidon (calea Timișoarei spre Giroc), zona foarte liniștită Se vinde complet mobilat si utilat Pret 126.500 usor negociabil

2040 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios
15
2

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai si balcon la bucatrie pe care s-a mutat zona de gatit. Posibilitate montare Centrala termica proprie. Etaj 4 din 5. Bloc construit in 1989 cu pod din constructie, se urca normal pe casa scarii unde sunt spatii de depozitare in pod. La 2 pasi de foarte ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou
10
3

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou

Apartamente cu 3 camere in zona Torontalului in bloc Nou, disponibile imediat. Incalzire prin pardoseala cu centrala termica proprie. Finisate la cheie. 1 loc de parcare si TVA 21% incluse in pret - Etaj 3 din 3, suprafata utila de 66 mp + 2 terase: Pret: 118.900 Euro. - Etaj 1 din 3, suprafata utila ...

1802 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT
4
3

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, cu LIFT, 53 mp utili + TERASA 12 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior ...

1925 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat
7
5

Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere, 45 mp utili + terasa, ETAJ 1, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, cu acoperis, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Zone 2. Mobilata si utilata modern. Bucatarie inchisa. 2 Bai
7
6

Vand casa, in zona Calea Urseni, aproape de restaurantul ZONE2. Compartimentare: Parter: living, bucatarie inchisa, baie, terasa de 14 mp; Etaj: 2 dormitoare, baie, hol, balcon; Pod: spatiu depozitare. Casa beneficiaza de incalzire in pardoseala, cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 ...

2012 EUR/m2 | 78 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
10
2

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro
7
5

Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro

De vanzare spatiu modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 47 mp si curte proprie de 45 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Imobilul este inregistrat ca S.A.D. (spatiu cu alta ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
11
1

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Aradului, Piata Verde,Confort 1 Decomandat,Cu Centrala,Clima,Balcon,Parter Înalt
9
6

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Aradului-Nu Departe de Piata Verde,la 2 Km de Iulius Mall,Intr.un Bloc cu 4 Imobile pe Etaj,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Mare,Parter Înalt cu Balcon Și Centrala Termica,imobilul este compus din Hol lung+Baie Vana+Bucătărie Separata cu Ușa ...

2043 EUR/m2 | 35 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei Casa Individuala cu Piscina 6 Camere 4 Bai | S+P+1E+M - 198mp
20
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare o proprietate deosebită cu 6 camere si 4 bai, situată în zona Lipovei din Timișoara, ideală pentru o familie care caută confort și relaxare în propria locuință. COMISION 0% Detalii tehnice: Regim de înălțime: S+P+1E+M An construcție: 2007, renovată recent Suprafață ...

1763 EUR/m2 | 198 m2

lipovei, Timisoara, Timis

1462 EUR/m2 | 106 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera  - zona Buziasului - 31500 euro
5
8

Garsoniera - zona Buziasului - 31500 euro

Imobiliare pentru tine Timișoara va prezintă în exclusivitate o garsoniera de vânzare în zona Buziasului. Imobilul este situat pe strada Atomului. Compartimentare : - baie -bucatarie - dormitor Suprafata utila : 20.53 mp Imobilul dispune de instalație de climatizare ( clima). Încălzirea este ...

1575 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Duplex 4 Camere | P+1 | Calea Sagului-Unitatea Militara
20
3

Duplex 4 Camere | P+1 | Calea Sagului-Unitatea Militara

Disponibil spre vanzare, 1/2 Duplex, situat la limita dintre Chisoda si Calea Sagului-in apropiere de Unitatea militara. Vila are 140mp utili, Parter+Mansarda+Pod, cu 355 mp Teren, centrala proprie-calorifere. Interiorul casei in prezent este la gri si in curs de finisare. Compartimentare: Parter: ...

1500 EUR/m2 | 140 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala 6 camere -Timisoara -zona Plopi
12

Casa individuala 6 camere -Timisoara -zona Plopi

ID Intern: P2676 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala , cu 6 camere, 98 mp utili, 417 mp teren, anul constructiei 1980, situata in Timisoara- Zona Plopi La doar 8 minute de centrul Timisoarei , aceasta casa se afla pe o strada retrasa si linistita dar foarte bine conectata ...

1735 EUR/m2 | 98 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Calea Aradului
15

Apartament 2 camere zona Calea Aradului

Apartament 2 camere zona Calea Aradului Apartamentul se vinde complet mobilat Balcon generos de 11 m Suprafata utila 57 mp

2174 EUR/m2 | 56 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere la parter - mobilat si utilat, pozitie excelenta
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei . Apartamentul se afla la parter intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 61 m², plus o boxa in folosinta la subsolul blocului. Compartimentarea este decomandata oferind un spatiu luminos, ...