Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
44

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren de vanzare 1772 mp cu toate utilitatile, Plopi
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi, avand o suprafata de 1772 mp, numar fronturi 3 si deschiderea de 30 ml, 40 ml respectiv 50 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, ...

1,772 m2

Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere zona Lipovei
5
13

apartament cu 3 camere zona Lipovei

Vand apartament cu 3 camere , 2 bai , suprafata utila 66 mp , aer conditionat , anul constructiei 1998 , bloc cu acoperis din tigla , izolat termic situat in vecinatatea centrelor comerciale. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 . Pt mai multe detalii , va rog sa ne sunati!

1121 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala 4 camere, Calea Urseni, Teren 1390 mp
17
24

Casa individuala 4 camere, Calea Urseni, Teren 1390 mp

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Calea Urseni. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Calea Urseni, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 104 mp si teren 1390 mp. Anul constructiei ...

1779 EUR/m2 | 104 m2

Timisoara, Timis

 Apartament cu 3 camere - Lipovei
14
13

Apartament cu 3 camere - Lipovei

De vânzare apartament 3 camere | Etaj 1 4 | 65 mp utili | Zona Lipovei Locație: Zona Lipovei, Timișoara Suprafață utilă: 65 mp Etaj: 1 din 4 Compartimentare: Semidecomandat Băi: 2 Încălzire: Termoficare Balcon: închis cu termopan Compartimentare : -Hol -2 dormitoare luminoase -Living generos -Bucătărie ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare casa zona Elisabetin
10
14

De vanzare casa zona Elisabetin

Se vinde o casă situată într-una dintre cele mai bune zone ale Timișoarei Elisabetin, pe o stradă liniștită, cu acces rapid către centru și principalele puncte de interes. Construcție solidă din cărămidă, compusă din parter înalt, cu o suprafață utilă de 75 mp, compartimentată astfel: - 2 camere ...

3242 EUR/m2 | 91 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - 49 mp + balcon 7 mp - Parcare inclusa - 92.000 euro
7
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul are 49 mp + balcon 7 mp si este situat la etajul 1 din 3. Locuinta este compartimentata astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare   Complexul Studențesc- 566
12

Apartament de vânzare Complexul Studențesc- 566

Se oferă spre vânzare apartament situat în zona Complexul Studențesc, cu o suprafață de 43 mp, amplasat la mansarda unui bloc cu 4 etaje + mansardă. Compartimentare: living cu bucătărie open space dormitor baie Încălzirea se realizează prin sistemul de termoficare. Datorită poziționării ...

1395 EUR/m2 | 43 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
89

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare in zona Buziasului
3
77

garsoniera de vanzare in zona Buziasului

Se vinde o garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12
1

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii   Cetății- 585
9

Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii Cetății- 585

De vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Cetății, la etajul 1, cu o suprafață utilă de 50 mp. Compartimentare practică: - hol de acces - bucătărie cu debara - living cu balcon închis - dormitor - baie cu vană și geam pentru aerisire naturală Confortul este asigurat de centrala proprie pe ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou   Torontalului
15
1

Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou Torontalului

De vânzare Apartament modern 3 camere, tip duplex, 88 mp, bloc nou (2010) Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, dispus pe două niveluri , situat la parterul unui bloc cu 7 etaje, construit în 2010. Nivel 1 (Parter): - Hol de acces - Living cu bucătărie open-space - Baie - Logie ...

2216 EUR/m2 | 88 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră în Piața Unirii | Comision 0%
9

Apartament cu 1 cameră în Piața Unirii | Comision 0%

De vânzare apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea se realizează ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere la mansarda - 75mp utili, Zona Aradului
15
9

Apartament 3 camere la mansarda - 75mp utili, Zona Aradului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul Mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2020, structura ...

1373 EUR/m2 | 75 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Oportunitate unica - Apartament cu 3 camere, parter, in zona Torontalului
7
6

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. Daca esti in cautarea unei locuinte la un pret avantajos, sub pretul pietei, aceasta oferta este exact ceea ce cauti. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 camere, 2 băi, 3 balcoane, 85 mp, zona Aradului
9
1

4 camere, 2 băi, 3 balcoane, 85 mp, zona Aradului

Apartament 4 camere, 2 băi, 3 balcoane, decomandat, 85 mp, etaj intermediar, zona Aradului, preț avantajos! Caracteristici - complet amenajat și mobilat - confort 1, decomandat - sistem de aer condiționat - suprafață 85 metri pătrați - finisaje de calitate Compartimentare - sufragerie mare, cu balcon - ...

1816 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Salvează căutarea