Promovat
CI650 Tipografilor-Take Ionescu,2 camere,Lux
16

CI650 Tipografilor-Take Ionescu,2 camere,Lux

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet RENOVAT si UTILAT, cu suprafata utila de 49 mp, situat la Parter din 4, in zona Tipografilor,langa Take Ionescu, aproape de Medicina. Nu este la bulevard, blocul este din caramida si are acoperis. Este pe strada Bucuresti. Oportunitate ...

2612 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou, zona Plopi Timisoara
7

Apartament 2 camere, bloc nou, zona Plopi Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare mai multe apartamente cu 2 camere intr-un bloc nou din zona Plopi a localitatii Timisoara, judetul Timis. Proiectul complexului rezidential dispune de piscina privata exclusiv pentru locatari. Imobilul este construit din fundatii beton, stalpi ...

1632 EUR/m2 | 50 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de vanzare, izolat, zona Soarelui, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat complet sau gol, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 28 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan
15
3

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan, singura în curte, acces auto, 5 camere 3 bai, teren 270mp. Preț 330000 euro. Telefon 0733056373

1839 EUR/m2 | 174 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Aradului, Piata Verde,Confort 1 Decomandat,Cu Centrala,Clima,Balcon,Parter Înalt
9
6

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Aradului-Nu Departe de Piata Verde,la 2 Km de Iulius Mall,Intr.un Bloc cu 4 Imobile pe Etaj,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Mare,Parter Înalt cu Balcon Și Centrala Termica,imobilul este compus din Hol lung+Baie Vana+Bucătărie Separata cu Ușa ...

2043 EUR/m2 | 35 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf
4
5

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf

Proprietar vând teren extravilan, în zona Fraidorf, langa Terasa,, La Căpițe '' pe malul Râului Bega, cu suprafata de 10.000mp și cu un front de 34m. Preț 20 euro pe mp. Comision zero.

10,000 m2

Timisoara, Timis

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei
11
1

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei

De vânzare – Apartament 2 camere + pod amenajat | Lipovei Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, într-un bloc nou (2015), cu pod amenajat înscris în CF și loc de parcare inclus. Apartamentul are o suprafață de 45,83 mp, la care se adaugă un balcon de 4,75 mp și un pod ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca
14
4

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca

Categorie: Spatii comerciale Birouri Localitate: Timisoara Zona: Lipovei - Grigore T. Popa Suprafata: 1458 m2 Suprafata Teren: 501 mp m2 Pret: 800.000 Euro Comision: 0 Hala productie in regim de inaltime P+2E. Suprafata desfasurata 1458 mp. S. teren 501 mp. Hala este construita din fundatii izolate din ...

545 EUR/m2 | 1,450 m2

Timisoara, Timis

Vand casa în Mehala

Vand casa în Mehala

Vând casă în Mehala tip duplex compusă din: 1. La parter bucătărie cameră garaj baie și debara 2. La etaj trei dormitoare baie balcon și acces pod 3. Teren 154 m 4. Front 10 m Pret 320000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2133 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui
20
1

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui structurat astfel: 1. La primul nivel se afla bucătăria, livingul, o baie și o terasa. 2. La al doilea nivel se afla 3 dormitoare, dintre care unul cu baie proprie și încă o baie. 3. La al treilea nivel se afla o terasa trecuta în cf. 4. Suprafața utilă este ...

2600 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero
20
2

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero

Proprietate Deosebita poziționată in Zona Calea Sagului potrivită pentru locuit și activități complementare( Spatii medicale, pensiune,azil,) Suprafața aproximativa 376 mp utili Teren 810 mp Proprietate poziționată pe colt 2 fronturi stradale mari: 19 metri și 38 metri aproximativ, accesul in curte ...

1413 EUR/m2 | 375 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu teren generos | Modern – str. Mistral - Comision 0
12
8

Imobexpress Land vă propune spre vânzare: Casă individuală situată în zona Modern – strada Mistral, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru o familie care caută spațiu, intimitate și o compartimentare practică. Proprietatea are regim de înălțime D+P+E+M, este construită în 2010 și dispune de un ...

1586 EUR/m2 | 227 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Salvează căutarea