Promovat
Lux 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Plus Boxa Zona Sagului Shopping City
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat LuX, centrala proprie, prin condensare cu termostat incalzire prin calorifere su: 65 mp, situat la parter din 4, plus o boxa la subsol, este in perfecta stare, se prezinta la fel ca in pozele de prezentare. Acesta a fost renovat in totalitate in anul ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial de vanzare, 131 mp, Mehala,Timisoara.COMISION 0%
6

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate, spatiu comercial SAD, 131 mp,pozitie foarte buna, zona Mehala, Timisoara. Spatiul are o suprafata de 131 mp utili si se afla la parterul unei cladiri care gazduieste doua pensiuni cu camere de inchiriat. Acesta este alcatuit din sala principala, ...

1519 EUR/m2 | 131 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lipovei- 10min pe jos de Iulius Town
10

Bindea Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la mansardă, în zona Lipovei – o locație apreciată pentru accesibilitate și facilități. Poziționat pe Aleea Lirei, într-un imobil îngrijit, cu fațadă izolată și scară curată, apartamentul beneficiază de o amplasare excelentă: ...

1792 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Casa Vila spatioasa cu teren generos in Blascovici
20

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% CASA VILA cu utilitate mixta in zona Blacovici, strada linistita . Este compartimentata in felul urmator: parter: hol acces, zona living cu bucatarie si iesire pe terasa, 3 dormitoare, 2 bai, camara alimente; etaj: zona openspace de 82 mp, 3 dormitoare si 1 ...

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vindem inchiriem 13,7 ha CF de TM, C. Aradului, fotovoltaice stocare
2
2

Promovam un teren de 13,7 ha (137.000 mp) la 8km de centrul orasului Timisoara, Zona Calea Aradului, Acces partial pe drum betonat, langa post trafo, aproape de viitoarea legatura cu autostrada. Pretabil pentru proiect de parcuri fotovoltaice - stocare energie.. LANGA CENTURA DE VEST

137,000 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
 Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT
6
11

Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT

ID:P2265 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 16mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1974. Puncte forte: -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

1812 EUR/m2 | 16 m2

UMT, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
28

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea