Promovat
PENTHOUSE superb cu 3 camere si terasa mare in Timisoara | COMISION 0
20

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un PENTHOUSE spectaculos, dispus pe 2 nivele, situat in Timișoara, zona Șagului, intr-un imobil exclusivist, cu doar 2 apartamente pe nivel, pozitionat la ultimul etaj. COMISION 0 Aceasta proprietate impresioneaza prin designul modern, suprafetele ...

1969 EUR/m2 | 127 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Bucatarie din constructie. Telegrafului. 4 apartamente / etaj
7

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare ...

2093 EUR/m2 | 27 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Casa renovata de vanzare Lidl Freidorf Timisoara
11
4

Casa renovata de vanzare Lidl Freidorf Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa renovata complet, mobilata si utilata, in zona Freidorf, in apropiere de magazinul Lidl. Zona este linistita si civilizata, cu acces rapid la toate punctele importante din oras, cu magazine, banci, unitati de invatamant si altele. Casa este racordata la toate ...

1629 EUR/m2 | 124 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
8
2

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, amplasat la etajul 8/11, situat in zona Lipovei. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la doar 7 minute de mers pe jos fata de Bega Mall Lipovei sau fata de statia de autobuz, parc, scoala sau gradinita. Apartamentul ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
 Apartament 2 camere de vanzare pe Aradului
4
12

Apartament 2 camere de vanzare pe Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa individuala de vanzare in Timisoara cu sauna si piscina, zona Fratelia
20
3

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Fratelia. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Timisoara, zona Fratelia, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 150 mp, balcon la etaj de 5 mp, doua ...

2600 EUR/m2 | 150 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
6
5

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat intr-o zona linistita. Suprafata utila: 35 mp, etajul 2, mobilat utilat complet! Loc de parcare inclus in pret Localizare: Zona Bucovina liniste, in apropiere de magazine, scoli si mijloace de transport in comun

1857 EUR/m2 | 35 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Spatiu comercial si terasa cu casa de locuit - zona Dambovita
16
2

FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...

2708 EUR/m2 | 144 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Badea Cartan
3
5

Garsoniera de vanzare in zona Badea Cartan

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Badea Cartan. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul ...

2267 EUR/m2 | 30 m2

Badea+Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartamanet cu 1 camera in zona Complexul Studentesc
3
5

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera, semidecomandat, in Complexul Studentesc la etajul 3

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in Torontalului
3
16

Apartament de vanzare in Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Torontalului,la etajul 2,suprafata de 26 mp,se vinde complet utilat si mobilat. In apropiere sa,se afla diverse centre comerciale,statii de tramvai,farmacii,scoli,gradinite,etc. Pentru mai detalii contactati numarul afisat!

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
17

Vand apartament cu o camera cu o suprafata de 30 mp, situata la etajul 2. Bloc anvelopat, aproape de facultati. Cheltuielile sunt foarte mici la intretinere este ideala pentru investitie sau pentru locuit

1833 EUR/m2 | 30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului

ID: P2324 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66,80 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+M, anul constructie 1989. Apartamentul dispunede 2 balcoane inchise de 6.5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

1676 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare un apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar
3
70

De vanzare un apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar

Va prezentam un apartament cu o camera in zona Gh. Lazar situat la etajul 1, avand o suprafata de 25 mp, apartamentul se vinde mobilat si utilat conform pozelor! Se afla foarte aprope de Kaufland, Profi, farmacii si scoli.

1520 EUR/m2 | 25 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
2

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat in zona Aradului Vest , langa Piata Verde , la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, cu vedere pe 2 parti, dispune de contor propriu de gaz cu 2 focuri in apartament, 2 balcoane, 2 bai(baia mica a fost modificata ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului de vanzare
8
12

Apartament cu 2 camere in zona Aradului de vanzare

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,la etajul 2,suprafata de 57 mp,langa Piata Verde, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul dispune de centrala proprie pe gaz,masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider,Tv. Se accepta credit bancar ! Pentru mai multe ...

1316 EUR/m2 | 57 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
5

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili ,  CENTRALA PROPRIE
19
1

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili , CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
1

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Plopi
15
12

COMISION 0% Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Plopi

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Plopi, aflat la Etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025 cu termen de finalizare in iarna anului 2026, ...

1673 EUR/m2 | 49 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea