Promovat
Apartament 2 camere zona Buziasului
20
6

Apartament 2 camere zona Buziasului

Apartamentul este situat la et.3/3,situat într-un imobil nou dispune de toate utilitățile și include și un loc de parcare.

1481 EUR/m2 | 54 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare
4
4

Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare

Apostu Estate propune în exclusivitate spre vânzare un apartament cu o cameră, bucătărie separată, baie și spațiu de depozitare, cu suprafață utilă de 54 mp, situat la parterul unui imobil istoric din zona Piața Libertății – strada Lucian Blaga. Proprietatea oferă posibilitatea realizării accesului ...

2333 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,2 bai de vanzare,zona Olimpia-Stadion,Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat in Timis, Timisoara, zona Olimpia Stadion, intr-o zona linistita si semicentrala. Imobilul este amplasat la etajul 2, intr-un bloc cu lift, construit in anul 1980, avand o suprafata utila de 63,3 mp, ...

2328 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau  inchiriat - VESTA RESIDENCE
14

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau inchiriat - VESTA RESIDENCE

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 68 mp spațiu principal open-space, ce ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Ion%2bIonescu%2bde%2bla%2bBrad, Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare-  chiriași existenți, investiție sigură!
7

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- chiriași existenți, investiție sigură!

Direct de la proprietar! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Soarelui
3
8

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,aflat la etajul 2,cu o suprafata de 32 mp,situat intr-o zona linistita si bine cotata a orasului. Zona ofera multe avantaje,precum acces la mijloace de transport in comun,spitalul judetean,licee si scoli,Parcul Lidia,magazine,farmacii,banci,etc. Este ...

1875 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
5

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni
5
2

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni

Va propunem svanzare pere apartament cu doua camere, Braytim, bloc finalizat in 2025, etajul 2 din 3, loc de parcare, încălzire in pardoseala, centrala proprie, cima, bucătărie închisă, spațios și luminos 48 mp, balcon de 7 mp, geam la baie, doua geamuri la dormitor, vedere degajată in fata cu loc de ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului
3
6

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului

Va propunem spre vanzare un apartamnet cu 1 camera in zona Torontalului,intr-o zona linisita,decomndat,la etajul 2 din 4,avand o suprafata de 35 mp,acesta se vinde mobilat si utilat complet. Confortul termic este realizat prin centrala proprie si AC. In apropierea apartamentului se gasesc statii de autobuze,troleibuz,parcuri,diverse ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere  Torontalului-Bucovina amenajat
7
1

2 camere Torontalului-Bucovina amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, zona Torontalului-Parcul Bucovina, la etajul 3 din 4 nivele, compus din : hol, living , bucatarie dormitor , baie cu cada., balconul a fost inchis si face parte din living, fiind dotat cu rulouri actionate electric, incalzire cu centrala proprie ...

2717 EUR/m2 | 53 m2

bucovina, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
3

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea