casa Iosefin
10
7

casa Iosefin

oferim spre vanzare o casa ,caramida, parter + mansarda,la parter este baia cu geam si o camera,la mansarda este bucatarie+liwing micut open space.terenul este 458 mp,acces auto.in curte mai este o anexa pt demolat. si eventual posibilitate de construire o casa noua.utilitati: apa,canal si curent trifazic.cladirea ...

2500 EUR/m2 | 70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Super investitie!-Renovat complet-3 camere-bloc si pod izolat-108.490 Euro!
20
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul este izolat termic cu vata bazaltica de 20 cm si are acoperis. De asemenea si podul este izolat termic ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial, chirias existent, Ultracentral
11
2

Spatiu comercial, chirias existent, Ultracentral

INVESTITIE PREMIUM | Spatiu Comercial Ultracentral Timisoara | Randament Imediat Securizati-va capitalul intr-o locatie unde oferta este aproape zero. Va propunem spre vanzare un spatiu comercial ultracentral, in Timisoara, o proprietate rara pe piata, dedicata investitorilor care cauta siguranta, ...

3482 EUR/m2 | 56 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 83 mp utili, doua nivele, decomandat-Giroc- Hotel IQ
13
5

ID Intern: P164 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, distribuit pe doua nivele, etaj 3/3, de 83mp utili plus loc de parcare inclus în pret. Apartamentul este nou, finisaje premium, finalizat si intabulat cu predare imediata. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat ...

1470 EUR/m2 | 83 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Individuala.Braytim.Zona Muzicescu.4 dormitoare
19
1

Casa Individuala.Braytim.Zona Muzicescu.4 dormitoare

Vand casa individuala in zona Braytim Muzicescu, pe parter + mansarda, la asfalt , cu toate utilitatile, cu 5 camere, integral din caramida, cu o suprafata utila de 175 mp , se vinde cum se vede in poze. Pret 270.000 euro negociabil Tel. 0734744765

1543 EUR/m2 | 175 m2

Timisoara, Timis

Bucovina 2 camere semidecomandat 2 balcoane CT,AC,58 mp utili
20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Bucovina. Este model mare la 5789 mp utili si 6429 mp total. Se afla la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla si dispune de centrala proprie pe gaz clima 2 balcoane mari (plus un balcon mare comun cu alte 2 apartamente pe casa scarii ...

1707 EUR/m2 | 58 m2

bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie beton si ...

1680 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
16
1

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 35 mp. Apartamentul este renovat si modificat, bucataria a fost mutata pe hol, iar fosta bucatarie transformata in camera de luat masa mai ...

2343 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
7
7

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Aradului bloc nou, apartament 2 camere+ loc parcare
17

Aradului bloc nou, apartament 2 camere+ loc parcare

Va oferim spre vinzare un superb apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou, loc de parcare trecut in CF individual, se vinde cu mobila de bucatarie. Pret solicitat de proprietar de 120000 ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port
16
1

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port

De vanzare casa individuala in Oras, in zona Buziasului, la 5 minute de Aem, un proiect modern cu 4 camere, finalizat, car port pentru 2 masini, curent trifazic, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, acoperisul este tip terasa care este circulabila si are prevazuta instalatie ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!
10

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026 chiar in spate la benzinaria ESO, integral din caramida, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, la stadiul acesta se mai pot alege finisajele, loc de parcare inclus. Pret 88.000 euro Tel. 0734 744 765

2047 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW
19
4

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW

Varianta 1: De vanzare duplex cu 5 camere, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica de 10 cm vata bazaltica, integral din caramida, constructie 2026, finalizata, disponibil imediat, incalzirea este prin pardoseala cu pompa de caldura si panouri solare de 10 KW, finisajele sunt de cea mai buna calitate, ...

2231 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere langa Prefectura Timis decomandat amenajat centrala proprie
8

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat langa Prefectura Timisoara vis- -vis de Posta Mare. Apartamentul se afla la etajul 5, intr-un bloc cu 6 etaje si izolat termic (construit în anii 70, dotat cu lift). Avand o suprafata utila de 46 mp, apartamentul este compus din 2 camere (sufragerie- ...

2609 EUR/m2 | 46 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Penthouse | 3 camere | 143 mp utili | Complex Studențesc
20

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un penthouse deosebit, în zona Complexului Studențesc din Timișoara, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale orașului, ideală atât pentru locuire premium, cât și pentru investiție. Localizare – Complex Studențesc Proprietatea se ...

1748 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Teren de vanzare in Timisoara
10
8

Teren de vanzare in Timisoara

Vand teren intravilan in Timisoara, zona Campului, str. Ioan Alexandru, aproape de biserica , 500 MP, 11,7 M front, zona in curs de dezvoltare, constructii in apropiere, asfalt, apa, curent si gaz la aproximativ 70 m, ideal investitie pentru constructie parter si etaj, posibilitatea de a achizitiona ...

500 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2
10

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2

Oferim spre vanzare o garsoniera confort 1 in calea Girocului-Plavat 2, centrala proprie pe gaz noua, 25 MP, formata din hol, baie, bucatarie si camera, 4 apartamente pe nivel, boxa spatioasa, termopane, gresie, faianta, parchet laminat, instalatie electrica schimbata, usa metal, izolatie noua, aproape ...

2280 EUR/m2 | 25 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Salvează căutarea