Promovat
Casa individuala de vanzare, teren de 900 mp, Bogdanestilor, Timisoara
20
2

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala spatioasa cu 4 camere si 2 bai, situata intr-o zona linistita si bine cotata – Bogdanestilor, cu acces facil catre centrul Timisoarei, judetul Timis. Proprietatea dispune de un teren generos de 903 mp, oferind intimitate, spatiu ...

2075 EUR/m2 | 120 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere si dressing, la alb Calea Urseni la asfalt
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex situat in Giroc zona Calea Urseni. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Mega Image, scoala si gradinita la o distanta de 20 de minute. Proprietatea ...

1143 EUR/m2 | 140 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 3 camere in Timisoara, zona Aradului
8
2

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 3 camere, cu suprafete cuprinse intre 69 si 94 mp utili + terasa, situate intr-un complex rezidential modern din zona Aradului – nordul Timisoarei. Apartamentele se predau la cheie, finisate cu materiale de calitate superioara. Aditional, ...

2100 EUR/m2 | 70 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aradului bloc nou, apartament 2 camere+ loc parcare
17

Aradului bloc nou, apartament 2 camere+ loc parcare

Va oferim spre vinzare un superb apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou, loc de parcare trecut in CF individual, se vinde cu mobila de bucatarie. Pret solicitat de proprietar de 120000 ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port
16
1

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port

De vanzare casa individuala in Oras, in zona Buziasului, la 5 minute de Aem, un proiect modern cu 4 camere, finalizat, car port pentru 2 masini, curent trifazic, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, acoperisul este tip terasa care este circulabila si are prevazuta instalatie ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!
10

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026 chiar in spate la benzinaria ESO, integral din caramida, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, la stadiul acesta se mai pot alege finisajele, loc de parcare inclus. Pret 88.000 euro Tel. 0734 744 765

2047 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW
19
4

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW

Varianta 1: De vanzare duplex cu 5 camere, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica de 10 cm vata bazaltica, integral din caramida, constructie 2026, finalizata, disponibil imediat, incalzirea este prin pardoseala cu pompa de caldura si panouri solare de 10 KW, finisajele sunt de cea mai buna calitate, ...

2231 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere langa Prefectura Timis decomandat amenajat centrala proprie
8

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat langa Prefectura Timisoara vis- -vis de Posta Mare. Apartamentul se afla la etajul 5, intr-un bloc cu 6 etaje si izolat termic (construit în anii 70, dotat cu lift). Avand o suprafata utila de 46 mp, apartamentul este compus din 2 camere (sufragerie- ...

2609 EUR/m2 | 46 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Penthouse | 3 camere | 143 mp utili | Complex Studențesc
20

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un penthouse deosebit, în zona Complexului Studențesc din Timișoara, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale orașului, ideală atât pentru locuire premium, cât și pentru investiție. Localizare – Complex Studențesc Proprietatea se ...

1748 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Teren de vanzare in Timisoara
10
8

Teren de vanzare in Timisoara

Vand teren intravilan in Timisoara, zona Campului, str. Ioan Alexandru, aproape de biserica , 500 MP, 11,7 M front, zona in curs de dezvoltare, constructii in apropiere, asfalt, apa, curent si gaz la aproximativ 70 m, ideal investitie pentru constructie parter si etaj, posibilitatea de a achizitiona ...

500 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2
10

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2

Oferim spre vanzare o garsoniera confort 1 in calea Girocului-Plavat 2, centrala proprie pe gaz noua, 25 MP, formata din hol, baie, bucatarie si camera, 4 apartamente pe nivel, boxa spatioasa, termopane, gresie, faianta, parchet laminat, instalatie electrica schimbata, usa metal, izolatie noua, aproape ...

2280 EUR/m2 | 25 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala 3 camere ,curte proprie -Zona Bogdanestilor -Timisoara
9

ID Intern: P2627 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala , Pe parter , cu 3 camere, 83 mp utili, 290mp teren, anul constructiei 1970 , situata in Timisoara Zona Bogdanestilor La doar 2 minute de intersectia cu bulevardul Cetatii , aceasta casa se afla pe o strada retrasa si ...

21083 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu 2 camere în zona Dorobanți etaj 4 acoperis tigla
7

De vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Dorobanți.Apartamentul se află la etajul 4, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, acoperiș cu țiglă). Apartamentul este compus din 2 camere, baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Salvează căutarea