Promovat
Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan
10
1

Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan

Vand 3 camere decomandate, vedere pe 2 parti , 68 mp utili+2 balcoane, etajul 3, boxa la subsol, acte la zi, accept credit bancar, centrala proprie, scara curata, ocupabil imediat, 156000 euro usor negociabil, tel.07 arata numarul

2294 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala pe Gaz
18
2

Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala pe Gaz

IMOMADAX va ofera spre vanzare direct de la dezvoltator un apartament cu 2 camere la etajul 2 al unui bloc cu 9 etaje situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire ...

1971 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Andrei Saguna. Etaj 2. Centrala. Mobilat si utilat.
14

Andrei Saguna. Etaj 2. Centrala. Mobilat si utilat.

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 2 / 4 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 2 parti - model cu 2 balcoane - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

1680 EUR/m2 | 57 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, decomandat, renovat, zona Girocului
11
1

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere aflat in zona Girocului.Apartamentul este situat la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 63 mp utili+balcon. Compartimentare: - hol de acces cu depozitare - ...

1824 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
31

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER
4

Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 1650 mp teren cu PUZ aprobat pentru bloc cu regim de inaltime P+2E+ER. Terenul se afla in Calea Torontalului si are acces la toate utilitatile. Mentionam ca zona este in continua dezvoltarte si in vecinatate sunt mai multe santiere. Pret: 330.000 euro. Contact: ...

1,600 m2

torontalului, Timisoara, Timis

De  vanzare  apartament 3 camere zona Lipovei
8
20

De vanzare apartament 3 camere zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare o garsoniera in zona Spitalului Judetean
3
4

De vanzare o garsoniera in zona Spitalului Judetean

Va prezentam spre vanzare o garsoniera situata la aproximativ 10 minute de Spitalul Judetean,la etajul 2,avand o suprafata de 33 mp. Zona in care se afla localizata, ofera un acces usor la spital,scoli,magazine si la statii de tramvai si troleibuz,facilitand accesul spre centrul orasului. Persoanele ...

1939 EUR/m2 | 33 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
3

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Zona LIDL Torontalului!  2 Cam 51 mpu!
14
7

Zona LIDL Torontalului! 2 Cam 51 mpu!

Detalii tehnice: constructie Parter + 2 Etaje+ Etaj Retras, cu placa de beton turnata peste ultimul nivel si acoperis, structura de beton si zidarie caramida Porotherm, cu termoizolatie exterioara de polistiren de 10 cm. Dotari: - centrala proprie in condensare, cu incalzire prin pardoseala; - contorizare ...

1981 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Hala industriala 572 mp, teren 1.615 mp - Zona Sud Timisoara
7