Promovat
Apartament 2 camere, semidecomandat, bloc nou,loc de parcare, Soarelui
5
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui Apartamentul este situat la parterul unui bloc nou cu 4 etaje si are o suprafata de 44 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie open space - ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
3

Apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului. Etajul 2, complet utilat si mobilat, cu AC. Suprafata de 43 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare.

1395 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial 65 mp, de vanzare,  zona Libertatii, Timisoara
8

Spatiu comercial 65 mp, de vanzare, zona Libertatii, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare spatiu comercial de 65 mp in zona Libertatii. Spatiul este amenajat, are intrare din strada, si este compus din 3 incaperi, hol, doua grupuri sanitare. Locatia este foarte buna fiind situata pe una din strazile pietonale. Confortul termic este asigurat de centrala ...

3000 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Lunei Timisoara
8
24

Apartament 2 camere de vanzare zona Lunei Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ETATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in apropierea Complexului Studentesc. Apartamentul este amplasat la etajul 1 intr-un imobil cu 4 etaje. Confortul termic este asigurat prin intermediul retelei de termoficare a orasului si al aparatului de aer ...

1393 EUR/m2 | 43 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei
5
40

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament 2 camere in zona Lipovei, 52 mp , etaj 2 , decomandat. Centrala termica , aparat de aer conditionat. Se vinde mobilat. Magazine in apropriere . Pretul este negociabil. Pentru detalii suplimentare , sunati.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate
6

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
36

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Vand un apartament de 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati. Apartamentul se vinde conform pozelor

1600 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament in zona Girocului, strada Maresal Alexandru Averescu vis a vis de Prospero, proaspat renovat interior, etaj 3, avand o suprafata de 50 mp!

1640 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament nou, 3 camere, 78 mp, cu parcare!
5
6

Apartament nou, 3 camere, 78 mp, cu parcare!

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu o suprafata utila de 78 mp, terasa de 20 mp, localizat intr-un bloc nou, in zona Dambovita, intr-o zona cu multe facilitati, precum Shopping City, magazine, scoli si spatii verzi. Apartamentul se afla la mansarda, este compartimentat modern si se va preda ...

1544 EUR/m2 | 78 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
2

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, antreu spatios, 3 terase- una inchisa, garaj, zona Medicina
14
2

Blitz va propune spre vanzare un apartament deosebit situat la parterul inalt al unui imobil construit in anul 1970, avand garajul inchis cu telecomanda chiar sub apartament. Imobilul este construit din caramida, peretii avand o grosime de 40 cm, planseul este din beton iar podul este inalt, existand ...

2656 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea