Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, ideal pentru investitie, Circumvalatiunii
8

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu o camera, ce necesita renovare completa, situat la etajul 7 din 10 al unui bloc ce dispune de doua lifturi, amplasat in Timis, Timisoara, zona Circumvalatiunii, aproape centrul orasului, de Piata 700. Apartamentul este ideal ca atat ca si investitie, ...

2126 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatament 2 camere, aproape de Shopping City Timisoara
12
4

Aparatament 2 camere, aproape de Shopping City Timisoara

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Sagului, Steaua, pozitie excelenta, aproape de Shopping City situat la Parter intr-un imobil P+4, cu 2 apartamente pe etaj. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
76

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,suprafata de 48 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Este situat intr-o zona cu acces rapid la facultati,campus universitar,mijloacele de transport in comun,magazine,banci,farmacii,gradinite,scoli,licee,piete,etc. Blocul ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului
5
4

Apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa Ungaria de vânzare
12
8

Casa Ungaria de vânzare

Vând casă în Ungaria la granița cu România , Battonya în centru lângă ștrand ,amenajata ,3 camere ,baie ,bucătărie ,hol ,teren 420 mp ,front 14 m acces auto ,libera ocupabila imediat ,preț ,49 500euro.Tel .0742143679.

495 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Olimpia
3
4

Apartament o camera zona Olimpia

Vanzare apartament cu 1 camera in zona Olimpia, dotat cu toate cele necesare, la etajul 1 cu o suprafata utila de 25mp. Dispune de centrala proprie, complet mobilat si utilat. Este aproape de Complexul Studentesc, Facultati, magazine, benzinarie. Perfect si pentru a fi inchiriat mai departe. Pentru mai ...

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament  cu o camera zona Elisabetin
4
19

De vanzare apartament cu o camera zona Elisabetin

Va oferim spre cumparata un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin. Perfect localizata fiind aproape de facultati, centru, mijloace de transpor, parcuri, gradinite, magazine, farmacii, banci. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 30mp, cu balcon inchis, centrala termica proprie, AC. Se afla ...

1867 EUR/m2 | 30 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera   in zona Take Ionescu
3
25

Apartament 1 camera in zona Take Ionescu

fer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,suprafata de 26 mp,se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona cu multe facilitati,avand acces rapid la punctele cardinale,centre comerciale,statii de tramvai,farmacii,scoli,gradinite,terase,restaurante. Pentru ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
13

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la etajul 2,suprafata utila de 29 mp,utilat si mobilat complet. Zona in care se afla situat ofera numeroase facilitati,precum acces rapid la universitati,campus studentesc,magazine,farmacii,banci,piete,scoli,etc. Este dotat ...

1897 EUR/m2 | 29 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Spatiu comercial Unirii de vânzare
3
2

Spatiu comercial Unirii de vânzare

Vând spațiu comercial 62 mp,Piata Unirii la parter cu intrare din trotuar pietonal ,ușa și geam la stradă vad bun ideal birou sediu de firma ,3 încăperi și 1 grup sanitar ,clădire solidă deosebită ,liber ocupabil imediat ,Preț ,245000euro.Tel.0742143679.

3952 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Aradului

Apartament o camera de vanzare Aradului

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 35 mp, centrala proprie este in curs de montare.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului
6
45

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere in Calea Sagului, suprafata utila 65 etaj 3 din 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat, compartimentat astfel:Bucatarie, living, doua dormitoare, baie, hol lung si o minidebara. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, ...

1262 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei
4
6

Apartament 2 camere zona Lipovei

Vand apartament 2 camere zona Lipovei aproape de artera principala, bloc izolat , etaj 2 5, utilat si mobilat, 52 mp.

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  decomandate etajul 2 zona Bucovina vedere pe doua parti
8

Apartament 3 camere decomandate etajul 2 zona Bucovina vedere pe doua parti

Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, etajul 2, decomandat, confort 1,in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,avand o suprafata utila de 65mp, in zona Bucovina. Compartimentare se face astfel: hol intrare, bucatarie, living, 2 dormitoare, 2 balcoane, 2 bai. Ca si amenajari interioare ...

2015 EUR/m2 | 65 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Spatiu comercial parter înalt  Dacia de vânzare
20
28

Spatiu comercial parter înalt Dacia de vânzare

Vând spatiu -SAD- la parter înalt de 9 mp utili amenajat, căldură de la oraș , clima ,gaz ,baie și spațiu de lucru comun ,fost laborator tehnica dentara in Dacia langa Biserica,liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau afacere, preț 19900euro.tel 0742143679.

2211 EUR/m2 | 9 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Bălcescu de vânzare
12

Apartament 1 camera Bălcescu de vânzare

Vând apartament cu 1 camera la curte comună ,în Bălcescu amenajat centrală proprie ,30 mp ,magazie amenajată ,teren în folosință ,se vinde mobilat și utilat ,ideai investiție închiriere sau locuit ,Pret ,67000euro.Tel.0742143679.

2233 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa Buziașului -Timișoara cu 9 apartamente de vânzare
12
9

Casa Buziașului -Timișoara cu 9 apartamente de vânzare

Vând casă P+m, 2020 in zona modern către calea Buziașului aproape de complex ,construcție nouă formată din 9 apartamente cu 1 camera fiecare cu baie și bucătărie ,ideala investiție închiriere ,toate utilitățile ,centrala proprie ,singur in curte ,acces auto ,preț.260000euro.Tel.0742143679

867 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea