Promovat
Apartament 2 camere, Sagului, aproape de Piata Doina si Unicarm
13

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Girocului - 108000 EUR
8

Apartament cu 3 camere în zona Girocului - 108000 EUR

La Proconstruct Imobiliare, credem ca o casa trebuie sa iti ofere siguranta si confort inca de la prima vizionare. Astazi iti prezentam un apartament cu 3 camere, situat intr-un imobil finalizat in 2016, care imbina avantajele unei constructii noi cu o amenajare completa, gata sa te primeasca acasa. Apartamentul ...

1895 EUR/m2 | 57 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
7

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Dambovita, Timisoara, judetul TImis. Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, market, farmacie sau scoala ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Teren cu casa de demolat , 369mp , front de 9m . zona Fratelia in spatele benzinariei MOL de pe Rebreanu , 105.000Euro , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Se vinde un apartament cu o camera in zona Aradului, aproape de Iulius Mall si la 7min pe jos de mijloace de transport in comun. Mobilat si utilat ca in poze, are o suprafata utila de 37mp si este la etajul 2. Bun si pentru investii. Pentru vizionari sunati la numarul afisat.

1730 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
3

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere Steaua decomandat amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, situat in zona Steaua. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 100 mp, apartamentul este compus din 4 camere, 2 bai, o bucatarie, 2 balcoane si un coridor. Apartamentul este renovat complet ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!
2
11

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!

Teren cu casa de demolat 500mp , front stradal 13ml , pozitie excelenta , zona Elisabetin - Balcescu . Pret 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

500 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!
16
10

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!

Casa 4 camere , bucatarie, baie, 2 holuri , camara, curte si garaj , complet mobilata si utilata. Toata mobila este de calitate si facuta pe comanda. Teren 335mp iar suprafata casei 125mp utili . Casa a fost complet renovata in 2015,interior si exterior,izolatie polistiren, usi schimbate, instalatie ...

1800 EUR/m2 | 125 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament ideal pentru familie – 3 camere decomandat in Lipovei
10

Apartament ideal pentru familie – 3 camere decomandat in Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Lipovei – una dintre cele mai cautate zone rezidentiale, apreciata pentru accesul rapid la facilitati urbane. Detalii proprietate: - Suprafata ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 2 Camere |50 mp |Decomandat | Circumvalatiunii
15

COMISION 0% pentru cumparator Va ofer spre vanzare : Un apartament potrivit pentru locuinta sau investitie, acest apartament ofera compartimentare eficienta si acces rapid catre zonele centrale ale orasului. Pozitionat la etaj superior, beneficiaza de lumina naturala si vedere deschisa. AVANTAJE ...

1988 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX
12
2

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX

Blitz ofera spre vânzare apartament amplasat în zona Piața Victoriei și dispune de 2 camere cu o suprafață utilă de 50 mp. Este complet decomandat și se află la etajul 7 din 8, beneficiind de lift. Dotările includ centrală proprie, aer condiționat, balcon și o debara, oferind confort și utilitate într-un ...

4018 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului
4
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 36mp, etajul 1, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1583 EUR/m2 | 36 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea