Promovat
Garsoniera de vanzare in bloc de apartamente, zona Lipovei Timisoara
10
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata la etajul 5/5 in zona Lipovei, Timisoara jud.Timis. Garsoniera se regaseste la mansarda construita in 2020, intr-un bloc de apartamente,din fosta uscatorie si nu se poate achizitiona prin credit. Blocul este anvelopat termic si detine acoperis ...

2118 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - 49 mp + balcon 7 mp - Parcare inclusa - 92.000 euro
7
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul are 49 mp + balcon 7 mp si este situat la etajul 1 din 3. Locuinta este compartimentata astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu 193 mp utili in Timisoara
18
1

Casa individuala cu 193 mp utili in Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare casa individuala pozitie buna in Timisoara,la doar cateva minute de Lidl Buziasului. Costructie anul 2006 din caramida cu izolatie exterioara de 5 cm cu eps 80 , ridicata pe regim de inaltime P/E ,e pretabil atat pentru o familie numeroasa cat si pentru sediu de ...

1335 EUR/m2 | 194 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.
6

Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX
12
2

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX

Blitz ofera spre vânzare apartament amplasat în zona Piața Victoriei și dispune de 2 camere cu o suprafață utilă de 50 mp. Este complet decomandat și se află la etajul 7 din 8, beneficiind de lift. Dotările includ centrală proprie, aer condiționat, balcon și o debara, oferind confort și utilitate într-un ...

4018 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului
4
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 36mp, etajul 1, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1583 EUR/m2 | 36 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios
9
7

COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios

PROPRIETAR, vand apartament 1 camera, DECOMANDAT, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 41 mp + CURTE 34 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF inclus in pret. Pret 86.000 ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1654 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La asfalt. Mobilat si utilat. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar
10
2

Vand apartament cu 3 camere, bucatarie INCHISA, in bloc nou izolat termic exterior, etaj INTERMEDIAR, la asfalt, in zona Neptun. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 2 camere decomandat pozitie unicat-Plavat!!!
16
1

Vand 2 camere decomandat pozitie unicat-Plavat!!!

Vand apartament cu 2 camere decomandat, 58 mp utili, etaj 3, vedere pe spate, centrala termica, clima, se vinde cu sufrageria mobilata, bucataria mobilata si utilata( toata aparatura - Miele), stare impecabila, zona Plavat ( intersectia Lidia cu Drubeta). pret 110000 euro.tel 0773336700

1897 EUR/m2 | 58 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului- 3 camere-garaj-et 1- renovat
10

Aradului- 3 camere-garaj-et 1- renovat

IM Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat in Calea Aradului, Timișoara. Situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, apartamentul dispune de o compartimentare decomandata si o suprafață generoasa (living, hol acces, bucătărie utilata inchisa, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, ...

2284 EUR/m2 | 70 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
1

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Salvează căutarea