Promovat
Apartament 2 camere , decomandat, Zona Girocului
7
3

Apartament 2 camere , decomandat, Zona Girocului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la etajul 5 intr-un imobil P+5, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata ...

1349 EUR/m2 | 37 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere, suprafata generoasa, etajul 1, zona Bucovinei
15
2

4 camere, suprafata generoasa, etajul 1, zona Bucovinei

Apartamentul este situat la etajul 1/1, al unei case/vile, cu o suprafata de 134 mp utili, in zona Bucovinei, configurat, astfel: - hol de acces - casa scarii - antreu - 4 camere - baie cu cada - baie cu dus - bucatarie - loc de luat masa - balcon Spatiul de locuit a fost construit in 1995, podul fiind ...

1045 EUR/m2 | 134 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - zona Sagului
11

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - zona Sagului

ID: P2664 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 70 mp utili, situat la etajul 10, intr-un bloc cu regim de inaltime P+10, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon spatios . Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Modern
3
20

De vanzare garsoniera in zona Modern

Vand garsoniera, zona Modern, etajul 1 4, 23 mp2, langa campusul UVT, complet mobilata si utilata. Se vinde conform pozelor

1739 EUR/m2 | 23 m2

Modern, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
4
26

Vand aparament cu 2 camere la etajul 2 4, partial mobilat si utilat, centrala pe gaz avand o suprafata de aprox 50 mp. Are vedere pe ambele parti si 1 loc de parcare asigurat

1600 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Freidorf Liceul Auto
8

Apartament de vanzare Freidorf Liceul Auto

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje si mansarda, izolat termic, in Freidorf, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 51mp, da care se adauga un balcon mare, de 4 mp. Compartimentare: - 2 camere - bucatarie ...

1608 EUR/m2 | 51 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
31

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
2

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, bloc nou, Aradului, Timisoara
13
3

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si modern cu 3 camere, avand o suprafata utila de 83.36 mp, situat la etajul 1 din 5 intr-un bloc cu lift, parte dintr-un complex rezidential construit in anul 2008. Proprietatea se remarca prin compartimentarea ...

1943 EUR/m2 | 82 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere, etaj intermediar, Iosefin,Timisoara
6

Agentia imobiliara Apostu Estate vă oferă spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere, situat la etaj intermediar, la etajul 2 din 4 al unui bloc ce dispune de acoperis din tigla (in curs de anvelopare). Apartamentul se afla in zona Iosefin -Sagului, Timis, Timisoara. Se află la doar câteva ...

1895 EUR/m2 | 38 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea