Promovat
Apartament 1 camera zona Fabric
3
3

Apartament 1 camera zona Fabric

Spre vanzare apartament cu o camera la etajul 2, suprafata de 38 mp, complet mobilat si utilat. Oferim si cerem seriozitate. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. Va asteptam sa ne sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii si pentru

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semicentral, zona Nokia
8
1

Apartament 3 camere, semicentral, zona Nokia

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in Timisoara, semicentral, langa Nokia si aproape de Centru cu o pozitie excelenta, situat la etajul 8 intr-un imobil P+8 cu pod pentru depozitare. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living - Bucatarie - 2 dormitoare - 1 baie ...

2088 EUR/m2 | 68 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici
4
26

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici

Se da spre inchiriere apartament cu 1 camera. Zona:Blajcovici, Timisoara, Timis. Suprafata utila: 36 mp. Compartimentare: decomandata. Etaj: 1. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

1417 EUR/m2 | 36 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Garsoniera Cerna -Stadion de vânzare
20
3

Garsoniera Cerna -Stadion de vânzare

Vând garsonieră 22 mp etajul 3, zona stadion str Cerna , etajul 3,amenajată, mobilată, utilată ,ideala investiție închiriere ,mini bucătărie ,baie și camera ,preț ,44000euro.Tel.0742143679.

2000 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare
19
5

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare

Vând casă P+m ,nouă 2020 cu 9 garsoniere in Timișoara zona modern ,amenajate mobilate utilate toate sânt închiriate, chirie lunară 2500 euro ,ideal investiței închiriere, preț.265000euro.Tel.0742143679.

883 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, etaj 3, zona Circumvalatiunii, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etaj intermediar, etajul 3 din 4 al unui bloc ce dispune de acoperis din tigla, situat in zona Dacia, Timis, Timisoara. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la câteva minute fata de Scoala Generala ...

2000 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa Modern -Simion Bărnuțiu de vânzare
20
14

Casa Modern -Simion Bărnuțiu de vânzare

Vând casă solida de cărămidă in zona Modern str paralela cu Simion Bărnuțiu,Teren total 260 mp front stradal 14m acces auto ,Corp 1 din fata sânt 3 camere ,baie bucătărie și centrala proprie,și Corp 2 din spate sânt 3 camere baie bucătărie la parter și sus 3 camere baie, bucătărie,cu centrala proprie,construcție ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Lipovei de vânzare
20
5

Casa Lipovei de vânzare

Vând casă solida de cărămidă D+P ,cu pod înalt ,zona Lipovei ,suprafața utilă locuibilă 170 mp ,teren 530mp front 20 m acces auto ,amenajata modern ,centrala proprie,clima ,la demisol sânt 2 camere ,baie și spatiu depozitare ,parter- 3 camere mari cu 4 geamuri la strada ,bucătărie mare ,baie și hol ...

1912 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Casa mare Aradului de vânzare
10
1

Casa mare Aradului de vânzare

Vând casă mare de cărămidă construcție nouă 2005 ,P+E ,in Aradului aproape de Iulius moll si Lipovei ,stradă de case,suprafață utilă locuibilă 200 mp ,teren total 570 mp front 20 m acces auto garaj mare ,curte betonata și gradina mare ,parterul este compus din 3 camere decomandate ,hol mare ,bucătărie ...

1495 EUR/m2 | 200 m2

Aradului%2bEst, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Steaua
3
4

De vanzare garsoniera in zona Steaua

Vand garsoniera in zona Steaua în apropierea mijloacelor de transport în comun (autobuze și tramvaie), diverse centre comerciale inclusiv Mall , Dedeman. Garsoniera are o suprafață utilă de 21 mp și este situată la etajul 4 . Garsoniera este complet mobilată și utilată. Încălzirea este asigurată de rețeaua ...

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Maria de vânzare
9
3

Apartament 3 camere Maria de vânzare

Vând apartament cu 3 camere in clădire istorică ,solida deosebită,zona Maria ,5 minute de centru ,la etajul 1 din 2 ,vedere pe 2 părți , 2 băi ,balcon deschis ,amenajat cu centrala proprie ,suprafața 110 mp utili și boxa mare la subsol de 30 mp amenajată,ideal investiție închiriere sau locuit ,Preț ...

2045 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Badea Cartan
3
11

Apartament cu o camera de vanzare in zona Badea Cartan

Se vinde un apartament cu o camera in zona Badea Cartan, aproape de Bld. Take Ionescu. Apartamentul are 28mp si este la etajul 1. Se vinde ca in poze. Dispune de incalzire de la oras. Se accepta si prin credit nu doar plata cash. Zona linistita, aveti in zona mijloace de transport, magazine, parcuri, ...

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Parter inalt - 52 mp - Zona Soarelui - 99.000 euro - Comision 0
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4
26

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Steaua de vânzare
14
5

Apartament 1 camera Steaua de vânzare

Vând apartament cu 1 camera la parter înalt,bloc de apartamente,modificat în 2 camere cu scara interioara, centrala proprie pe gaz,zona Steaua aproape de moll , mobilat utilat complet liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau locuit preț.49000euro.Negociabil.Tel.0742143679.

1633 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa moderna in zona Lipovei , Timisoara cu acces auto
10

Apostu Estate va propune spre vanzare un duplex cu finisaje moderne, in zona Lipovei, aproape de punctele de interes precum: mijloace de transport, scoala generala nr. 7, British School, Iulius Mall, magazine, piata. Duplexul are o suprafata utila de 144 mp are acces auto si parcare in fata casei si ...

2361 EUR/m2 | 144 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere de vanzare, 64 mp, Zona Complexul Studentesc
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Complexul Studentesc Timisoara. Apartamentul se desfasoara pe 64 mp, situat la etajul 6/10 si este compartimentat astfel: - hol acces; - baie cu dus; - dormitor; - living openspace ...

1828 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea