Promovat
Balcescu-Piata Crucii, spatios, luminos, boxa in beci, gradina
20
23

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului
19
2

Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, cu o suprafață de 37 mp, situat la etajul 8 din 8, într-un imobil dotat cu lift , construit în anul 1990. ✅ 0% comision pentru cumpărător Locație excelentă: pe Calea Șagului nr. 85, în apropiere de Shopping City Timișoara – acces rapid ...

1622 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire de birouri 8855 mp utili si parcare de 400 de locuri - ID V5308
1
3

ID intern: V5308 FOXFORT propune spre vanzare cladire de birouri cu suprafata utila de 8855 mp si teren de 14997 mp situata in Timisoara. Cladirea are un regim de inaltime P+3 etaje si are o curte privata cu 400 de locuri de parcare. Front stradal de 200 ml. Anul constructie este 1996, cladirea a fost ...

723 EUR/m2 | 8,856 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament in duplex 3 camere si gradina
16
3

COMISION 0% Apartament in duplex 3 camere si gradina

FOCUS IMOBILIARE va propune spre vanzare un apartament in cladire duplex si teren in proprietate in zona Modern - Crisan COMISION 0% Locatie deosebita, zona linistita, casa apartamentata la cheie, situata la parter, spatios, luminos, semi-central in Timisoara, in apropiere de PROFI,Scoala Gradinita, ...

2126 EUR/m2 | 87 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4
6

Apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Va oferim un apartament cu 2 camere, are o suprafata de 49 mp, aflandu-se la etajul 3, se vinde mobilat si utilat conform pozelor.

1592 EUR/m2 | 49 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat-etaj 2-mobilat si utilat-zona Lipovei
20
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 2 intr-un imobil Parter + 4 etaje + mansarda si dispune de o suprafata utila totala de 73,82 m². Compartimentarea este semidecomandata oferind un spatiu ...

1829 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Steaua
6
2

Apartament cu 2 camere in zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 1, cu o suprafata de 47 mp, apartament de mijloc, vederea fata, fara centrala teava de gaz este trasa in apartament

1436 EUR/m2 | 47 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si balcon generos - zona Aradului
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, unde ai spatiu si multa lumina naturala, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aproape de toate punctele de interes (scoli, gradinite, centre comerciale, mijloace ...

2143 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
7

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

COMISION 0% unitate in duplex 4 camere in SANANDREI
6

COMISION 0% unitate in duplex 4 camere in SANANDREI

LANDMARK ofera spre vanzare casa unitate in DUPLEX parter+etaj+pod in SANANDREI, zona noua rezidentiala in vecinatatea bazinului de inot Duma,s. Fiind compartimentat in felul urmator: -parter - hol, dormitor birou, baie, living si bucatarie inchisa, ambele cu iesire pe terasa acoperita . -etaj - hol ...

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc , in spate la ITM
3
1

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc , in spate la ITM

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Giroc,(in spate la ITM),la etajul 3,suprafata de 44 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul se afla intr-o zona linistita,in apropiere se afla centre comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Are si loc de parcare. Mai multe detalii telefonic ...

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Medicina
7
2

Apartament 3 camere zona Medicina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicina la o vila cu 2 nivele confort 1 decomandat la etajul 2 din 2 suprafata utila 100 mp renovat complet are termopane incalzire cu centrala proprie boxa si Graraj in spatele blocului pret 200000 euro.

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 118000 euro .

2458 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1
12

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1

In zona Circumvalatiunii se vinde apartament o camera, confort 1 decomandat, compus din: hol, baie , bucatarie, camera, balcon inchis. are o suprafata utila de 38 mp etaj 1 din 4 nivele imbunatatit, are termopane, usa metalica, incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde mobilat si utilat pret ...

2368 EUR/m2 | 38 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere Ultracentral etaj 2
8

Apartament 2 camere Ultracentral etaj 2

In zona Ultracentrala intr-o cladire istorica deosebita se vinde un apartament cu 2 camere cu o suprafata utila de 80 mp la etajul 2 din 2 confort 1 decomandat, cu CENTRALA PROPRIE camerele sunt spatioase inalte si luminoase. Apartamentul este foarte bun ca investitie atat pentru locuit cat si pentru ...

2688 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Salvează căutarea