Promovat
3 camere,65 mpu, zona Turist,bloc anvelopat,2 lifturi,decomandat. Negociabil!
12
1

Vindem apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, 65.3 mpu plus 2 logii in suprafata totala de 4.2 mpu, situat in bloc izolat termic exterior, la etaj 9 10 - vedere panoramica si 2 lifturi, cu 4 apartamente pe nivel. Model cu vedere pe o singura parte (regasiti schita apartamentului in fotografii), ...

145 EUR/m2 | 653 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% - Braytim - Teren intravilan - Su: 521mp - pt casa individuala
3
2

IM Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in zona Braytim cu o suprafata de 521 mp Terenul se situeaza la capatul strazii Mures in zona Braytim. Utilitatile sunt langa parcela. Pentru mai multe informatii sunati la numarul din anunt!

521 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt
20
4

Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt

Va propunem spre vanzare , apartament cu 3 camere situat in zona Neptun - ISHO intr-un imobil construit in anul 1977 confort 1 decomandat parter . cu o suprafata totala de 92.8 mp cu 2 grupuri sanitare 1 balcon tip logie foarte spatios boxa la subsol trecuta in CF centrala termica bloc din caramida ...

2224 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Torontalului
6
3

Apartament cu o camera in zona Torontalului

Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 3, o suprafata utila de 26 mp. Este mobilat si utilat.

1808 EUR/m2 | 26 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1971, structura beton, material ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, Zona Soarelui, langa parcul Padurice, la doi pasi de statia pt. transport in comun. Apartamentul este decomandat, situat la etajul 3, avand o suprafata de 50 mp foarte luminos, cu o bucatarie mare, si 2 balcoane.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera in Piata Unirii
8

Ap cu 1 camera in Piata Unirii

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala (Piata Unirii) Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Este compus din: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

piata unirii , Timisoara, Timis

Apartament nou  cu 3 camere Timisoara
8

Apartament nou cu 3 camere Timisoara

Apartament cu 3 camere, 1 baie, 2 terase si 1 loc de parcare si se afla la etajul retras (3) al imobilului. Apartamentul este decomandat si detine un hol spatios in care poate fi amanejat un dressing spatiu de depozitare generos. Primul dormitor dispune este spatios si se poate amenaja cu dulap pentru ...

1999 EUR/m2 | 85 m2

RUDOLF WALTER, Timisoara, Timis

New Consulting va propune  apartament 2 camere RENOVAT COMPLECT   Zona Casa Tineretului, Timișoara
9

New Consulting va propune apartament 2 camere RENOVAT COMPLECT Zona Casa Tineretului, Timișoara

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Casa Tineretului, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Imobilul are o suprafață de 46 mp și este poziționat la etajul 1, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este complet ...

2650 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

2 camere gradina terasa braytim
14
4

2 camere gradina terasa braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa, GRADINA, situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 euro Telefon. 072367441 ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie balcon pe ambele parti Lipovei
8
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Lipovei, complet mobilat si utilat:centrala gaz,ceasuri apa inteligente aer conditionat, plasat pe doua parti cu doua balcoane,acces usor mijloace de transport in comun;scoala ,gradinita in apropiere, piata si hipermaketuri. Pret. 105000 euro Telefon. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere 86 mp utili o terasa de 14 mp loc de parcare la 2 minute de Penny
16
15

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in ...

1337 EUR/m2 | 86 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere la cateva minute de hotel IQ
10
5

3 camere la cateva minute de hotel IQ

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 77 mp, situat la etajul etaj 2, intr-un complex nou, format din 3 blocuri, cu cate 20 de apartamente fiecare bloc. Apartamentul este compus din living+bucatarie open space, 2 holuri, 2 bai complet utilate cu mobiler de la Arthema, 2 dormitor, ...

287 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan
10
1

Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan

Vand 3 camere decomandate, vedere pe 2 parti , 68 mp utili+2 balcoane, etajul 3, boxa la subsol, acte la zi, accept credit bancar, centrala proprie, scara curata, ocupabil imediat, 156000 euro usor negociabil, tel.07 arata numarul

2294 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
5
1

2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere la doar 2 minute de magazinul Penny din Giroc, cu o suprafata utila 50 mp + 14 mp terasa, etaj 1 din 3, bloc construit in 2024, finisaje de top, loc de parcare inclus in cf, centrala proprie, incalzire in pardoseala. Pret. 115000 euro Telefon. 0723674418

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere 86 mp utili terasa mare de 14 mp model DEOSEBIT la 2 minute de mers pe jos de Penny
14
15

1337 EUR/m2 | 86 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 centrala proprie Freidorf LANGA LICEUL AUTO
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, surafata de 58 mp, situat la etaj 2, bloc 4 etaje + mansarda, centrala proprie. Locatie excelenta: la doar 2 minute de market, aproape de mijloace de transport, farmacie, afterschool, gradinita, scoala si liceu. Detalii apartament: 2 camere spatioase, ...

1555 EUR/m2 | 58 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Spatiu comercial, chirias existent, Ultracentral
11
2

Spatiu comercial, chirias existent, Ultracentral

INVESTITIE PREMIUM | Spatiu Comercial Ultracentral Timisoara | Randament Imediat Securizati-va capitalul intr-o locatie unde oferta este aproape zero. Va propunem spre vanzare un spatiu comercial ultracentral, in Timisoara, o proprietate rara pe piata, dedicata investitorilor care cauta siguranta, ...

3482 EUR/m2 | 56 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Teren extravilan 27.500 mp de vanzare in Timisoara-Zona Exterior Vest Mehala
4
3

Teren extravilan pretabil servicii industriale de vanzare in Timisoara, zona Mehala, Exterior Vest. FOXFORT propune teren extravilan pretabil servicii industriale de vanzare in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 27.500 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 82 ml la un drum de pamant. Utilitati: ...