Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Aradului-3 Camere-Centrala Proprie
20
2

Penthouse Aradului-3 Camere-Centrala Proprie

Imomadax va prezinta spre vânzare direct de la dezvoltator un apartament tip penthouse situat la etajul5/5 al unui bloc nou (2 lifturi) pozitionat ideal intre calea Aradului si calea Torontalului. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,aer conditionat,incalzire prin pardoseala cu termostate ...

2799 EUR/m2 | 90 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Superb in BRAYTIM. 2 Terasa spectaculoase. 2 Locuri de parcare.
14
1

De vanzare Penthouse, in bloc nou, in BRAYTIM, situat la asfalt, aproape de Musicescu. Suprafata utila generoasa 57 mp + 2 terase de 20 mp si 6 mp. Bucatarie inchisa! Incalzire in pardoseala, aer conditionat, mobilat si utilat precum in imagini. Baie cu geam. 2 Locuri de Parcare. Disponibil imediat. ...

2261 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Elisabetin
20
9

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Elisabetin

Proprietate faină de vânzare pe str. Feldioara nr. 15, Timișoara – disponibilă integral sau pe apartamente, în funcție de nevoi. Imobilul are două locuințe: la parter, un apartament de 83 mp utili (93 mp total), nerenovat – perfect pentru a fi amenajat după gustul tău, iar la etajul 1, un apartament ...

2307 EUR/m2 | 195 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare Matei Basarab
3
2

Garsoniera de vanzare Matei Basarab

Vand garsoniera confort 1 avand o suprafata de 29 mp. aflandu se la etajul 3, garsoniera este prevazuta cu centrala proprie

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in zona bulevardul Cetatii
3
80

De vanzare apartament 1 camera in zona bulevardul Cetatii

Vand apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii , suprafata utila este de 24 mp . Are gresie , geamuri termopan , izolat termic . Este situat la etajul 3.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Hala industriala + cladire P+1 | Teren 1.205 mp | zona Fabric
3
1

Hala industriala + cladire P+1 (spatiu comercial si locuinta) | Teren 1.205 mp | Fabric. Foxfort propune spre vanzare o proprietate mixta situata in cartierul Fabric, pe malul Begai, cu acces rapid catre autostrada si principalele artere ale orasului. Constructia este realizata pe structura de caramida, ...

3875 EUR/m2 | 240 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si garaj, zona Simion Barnutiu
19
5

Apartament cu 3 camere si garaj, zona Simion Barnutiu

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Simion Barnutiu. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Simion Barnutiu, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 1979, ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare la curte comuna Zona Lunei - COMISION 0%
20
5

Casa de vanzare la curte comuna Zona Lunei - COMISION 0%

COMISION 0% - Casa de vanzare la curte comuna cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lunei. FOXFORT propune spre vanzare casa la curte comuna, pe parter, situata in Timisoara, zona Lunei, avand un numar de 5 camere, una dintre camere este transformata in SAD, cu o suprafata utila de 125 ...

1280 EUR/m2 | 125 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Spatiu Birouri 6 incaperi, Zona Bucovina - 330 mp utili pe 2 nivele
16
4

Vila, spatiu birouri cu 6 incaperi de vanzare in Timisoara, Zona Bucovina. FOXFORT propune spre vanzare spatiu birouri cu 6 incaperi situat in Timisoara, zona Bucovina, aflat intr-o vila cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj, avand 6 incaperi pentru birouri, 2 grupuri sanitare, unul la fiecare etaj, ...

1509 EUR/m2 | 330 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Aparatment cu 2 camere in zona Steaua
4
3

Aparatment cu 2 camere in zona Steaua

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Steaua,la etajul 1,suprafata de 46 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este situata in apropierea centrelor comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Se ofera o parcare in pret si este usor negociabil ! Mai multe detalii telefonic !

Steaua, Timisoara, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare
13
7

4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dorobantilor aproape de Euroinstal confort 1 decomandat etaj 8 din 8 cu o suprafata totala de 85 mp cu 2 grupuri sanitare balcon. Apartamentul este in curs de amenajare. Pret informativ 99000 Euro (negociabil). Tel 0743100796 sau 072315 ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de vânzare pe Bd. Liviu Rebreanu
8
1

Spațiu comercial de vânzare pe Bd. Liviu Rebreanu

Spatiu comercial de vanzare sau de inchiriat pe Bd. Liviu Rebreanu spre Sagului. Suprafata este de 485mp, compartimentat, cu toate utilitatile (gaz, centrala proprie, clima). Spatiul este compus din sali de prezentare si expozitie, birouri si 2 grupuri sanitare. Spatiu comercial are front stradal luminos ...

1600 EUR/m2 | 485 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea