Promovat
2 Cam-Freidorf-5 Min Shopping City-Centrala-Mobilat-Utilat-56MP-79.000 Euro Negociabil !
18

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Freidorf, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 10 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1420 EUR/m2 | 56 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
CENTRAL - CITY OF MARA - 2 CAMERE - LUX - EXCELENT INVESTITIE
6
1

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etajul 7, intr-un bloc nou de forma P+8E, amplasat intr-una dintre cele mai dinamice zone din oras - CALEA CIRCUMVALATIUNII! Apartamentul dispune de 46 mp utili, fiind compartimentat astfel: - ...

3435 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, bloc nou, zona Soarelui, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, luminos, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 1, intr-un bloc nou cu lift si are o suprafata de 61 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Living open space cu bucataria - ...

2462 EUR/m2 | 69 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament zona Dambovita 2 camere
4
3

Apartament zona Dambovita 2 camere

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Matei Basarab langa Parc parter amenajat integral
3

Vand apartament 2 camere semidecomandat confort 1,la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 5 etaje si izolat termic, Matei Basarab,langa Parcul Bucovina,in suprafata de 50 mp utili, mobilat si utilat nou,compus din hol,bucatarie,living,dormitor si baie mare.Apartamentul este modernizat si amenajat integral,avand ...

1657 EUR/m2 | 51 m2

Matei Basarab, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Aradului
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Aradului

Se vinde garsoniera in zona Aradului, la etajul 2,avand o suprafata de 37 mp,se vinde utilata si mobilata exact cum se vede si in poze. Zona in care se afla ofera acces la mijloace de transport in comun,magazine,farmacii,terase,restaurante,etc. Daca sunteti interesati,sunati la nr de telelfon afisat ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Aradului! Despartit prin Garaj!
10
4

Zona Aradului! Despartit prin Garaj!

Vă propunem spre vânzare un 1 2 duplex modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara zona Aradului, aproape de puncte de interes și cu acces rapid către centrul orașului. Caracteristici imobil: Regim de înălțime: Parter + Etaj An finalizare: 2025 Suprafață utilă: 171 mp Terasă: ...

2041 EUR/m2 | 171 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Zona Olimpia Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, et. 2 din 10, bloc cu lift, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Suprafață utilă: 63,3 mp + logie 3,4 mp = total 66,7 mp 3 camere decomandate (17,1 + 11,8 + 11,6 mp) 2 băi (una cu cadă) Bucătărie ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
5
1

Apartament cu o camera de vanzare, zona Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 32 mp . Compartimentare: - ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Casa cu 5 camere de vanzare, acces auto, zona Lunei Timisoara
16

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa la curte comuna, cu inca alti 2 vecini, situata in zona Lunei - Printul Turcesc din Timisoara, judetul Timis. Casa momentan este impartita in 2 apartamente cu intrari separate, care pot fi unite intr-o singura locuinta individuala. Cele ...

1074 EUR/m2 | 149 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,2 bai de vanzare,zona Olimpia-Stadion,Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat in Timis, Timisoara, zona Olimpia Stadion, intr-o zona linistita si semicentrala. Imobilul este amplasat la etajul 2, intr-un bloc cu lift, construit in anul 1980, avand o suprafata utila de 63,3 mp, ...

2328 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona  Centrala
7

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona Centrala

Apartament lux cu 1 camere, decomandat, centrala proprie,aer conditionat, mobilat si utilat, su: 25 mp, plus balcon inchis in termopan, etaj 1 din 4 , bloc din caramida, totul nou renovat, instalatilei electrice si sanitare noi, se vinde complet mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Foarte aproape ...

3680 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Bloc Nou Centrala Proprie Zona Lidia Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, su: 44 mp și se află la parterul unui bloc nou cu 4 etaje. Apartamentul este bine compartimentat și include: dormitor living cu bucătărie open-space baie Se vinde parțial mobilat, cu mobilier de bucătărie și baie complet echipată. Pentru confort termic, apartamentul ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Lidia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Deosebit Zona Giroc Calea Urseni
8
4

Apartament 2 Camere Deosebit Zona Giroc Calea Urseni

Apartament cu 2 camere deosebit, mobilat și utilat, centrala proprie, su: 60 mp plus balcon, 1 loc de parcare si este dispus pe două niveluri, astfel: Nivel 1: hol, baie, bucătărie închisă, living Nivel 2: Dormitor Apartamentul dispune de: mașina de spălat vase, mașina ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Lipovei amenajat mobilat centrala proprie
7

Avem placerea de a va oferi un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, cu o suprafata utila de 56 mp si o suprafata totala de 60 mp, la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,in apropiere de Piata Agoalimentara, zona Lipovei,pozitionat cu vederea spre parcul de langa bloc. Apartamentul ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  4 Camere Full Decomandat 2 Bai 2 Balcoane, Boxa Centrala Proprie Zona Sala Olimpia
10
1

Apartament 4 Camere Full Decomandat 2 Bai 2 Balcoane, Boxa Centrala Proprie Zona Sala Olimpia

Apartament cu 4 camere, decomandat, mobilat si utilat, 2 bai, centrala proprie, su: 75,3 mp + balcon 2,9 mp + logie 3,6 mp = total 81,8 mp, et. 2 din 10 bloc cu lift. -4 camere decomandate (17,1 + 11,5 + 11,2 + 9,2 mp) -2 băi (cu geam) -Bucătărie 8,9 mp cu acces pe balcon -2 balcoane (balcon bucătărie ...

2303 EUR/m2 | 76 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Zona  Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro
9
2

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean
7

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat cum se vede in poze, baie cu geam, su: 42 mp balcon, etaj 4 din 4, cu acoperis, bloc anvelopat Apartamentul se poate preda imediat. Dispune de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea