Promovat
Calea Lugojului Senator | Teren Intravilan 5000mp | Deschidere 120ml
2

RENAISSANCE ESTATE va ofera spre vanzare in exclusivitate, un teren intravilan, aproape de Calea Lugojului, situat in spatele hotelului Senator.    ••• Terenul se intinde pe o suprafata totala de 10.000mp (5000 PE CARE SE POATE CONSTRUI) are toate utilitatile in apropiere, cu o deschidere dubla, de 120ml, ...

5,000 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial 65 mp, de vanzare,  zona Libertatii, Timisoara
8

Spatiu comercial 65 mp, de vanzare, zona Libertatii, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare spatiu comercial de 65 mp in zona Libertatii. Spatiul este amenajat, are intrare din strada, si este compus din 3 incaperi, hol, doua grupuri sanitare. Locatia este foarte buna fiind situata pe una din strazile pietonale. Confortul termic este asigurat de centrala ...

3000 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Cal Aradului 980 mp. 7

Teren Cal Aradului 980 mp.

Teren Cal Aradului in spate la Ikea, 980 mp. front stradal 18 m. toate utilitatile, inclusiv asfalt, pozitie foarte buna, aproape de Auchan, Hornbach, Decathlon, Mega Image. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere in zona Fraidorf
18
2

Apartament cu 2 camere in zona Fraidorf

Vand apartament cu 2 camere, la etajul 2 4, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 50 mp. Are centrala proprie

1300 EUR/m2 | 50 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat   etaj intermediar  CITY of MARA
20
3

3 cam decomandat etaj intermediar CITY of MARA

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 dormitoare si bucataria open space cu livingul, 1 baie, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, aer conditionat, rulouri la geamuri, mobilat, situat la etajul 8 din 11, lift, CITY OF MARA. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 07290576 ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare casa nemteasca, demisol+parter, zona Balcescu
12
7

De vanzare casa nemteasca, demisol+parter, zona Balcescu

De vanzare casa nemteasca individuala, demisol inalt, parter si pod in zona Balcescu, suprafata utila 250 mp,teren in suprafata de 545 mp, la demisol 3 camere, bucatarie, 3 holuri, baie si dependinte, la parter 4 camere, antreu, baie si dependinte, necesita amenajari, pret 320.000 Euro+comisionul agentia ...

1280 EUR/m2 | 250 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, et 1, centrala proprie,Complex Studentesc
10

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Torontalului Bloc Nou
1

Apartament 2 camere Torontalului Bloc Nou

Apartament modern, ideal poziționat la etajul 4 din 7 într-un bloc nou cu două ascensoare, în zona Torontalului. Cu 52,15 mp utili, balcon, terasă generoasă de 12,6 mp (suprafață totală 64,75 mp), acest spațiu oferă living cu bucătărie open space, dormitor separat și o baie mare cu cadă – tot ce ai nevoie ...

1937 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 60 mp, Iuliu Maniu
20
2

Apartament cu 2 camere, 60 mp, Iuliu Maniu

Blitz vă propune un apartament foarte spațios, dispus pe două niveluri cu scară interioară, într-o zonă excelentă, imediat lângă Iuliu Maniu. Se află la parter, într-o curte comună liniștită, unde sunt foarte puțini proprietari – perfect pentru cei care își doresc intimitate și liniște în oraș. Jos ...

1275 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc
4
2

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc

Blitz va propune o garsonieră – Zona Complex Studențesc, Timișoara Locație: Situată la doar 3 minute de mers pe jos de Complexul Studențesc, această garsonieră se află într-o zonă extrem de accesibilă și dinamică, aproape de: Universitatea de Vest și Politehnica Supermarketuri (Lidl, Profi, Mega ...

2188 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartamente, 2 si 3 camere in bloc nou,amplasat intr-o zona linistita in cartier Freidorf
3
1

De vanzare apartmente cu 2 si 3 camere in bloc nou, zona linistita cartier Freidorf, zona de case si blocuri noi, parter, 2 etaje si mansarda, balcon mare pe toata lungimea apartamentului, toate utilitatile- curent, apa, canal, fibra optica, lift modern, in pretul apartamentului este si un loc de parcare, ...

2065 EUR/m2 | 46 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, terasa de 30 mp, bloc nou, zona Mehala
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 3, intr-un bloc cu regim ...

2112 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera-studio cu gradina proprie, bloc nou, zona Freidorf
3

De vanzare apartament cu o camera-studio, parter, in bloc nou, suprafata utila 40,3 mp, bucatarie open space cu zona de living si acces la gradina proprie, zona linistita cartier Freidorf, zona de case si blocuri noi, bloc cu parter, 2 etaje si mansarda, toate utilitatile- curent, apa, canal, fibra optica, ...

2250 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 6, zona Torontalului X City Tower 4
7

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 4, etaj 6, suprafata utila+logie 58 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2026, exista posibilitatea ...

520 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare cladire istorica in zona Baile Neptun-Traian, subsol, parter si etaj
10

De vanzare cladire istorica in zona Baile Neptun-Traian, demisol, parter, etaj si pod, teren in suprafata de 1.038 mp, cu garaj si anexe in curte, o jumatate de casa in curte- subsol, parter, si pod, in suprafata de 80 mp, front stradal 31 mp, camere inalte si luminoase, la subsol 2 apartamente inchiriate ...

1328 EUR/m2 | 640 m2

Traian, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu
5
21

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Take Ionescu, 25 mp, etaj 4. Proprietatea este situată într-o zonă centrală apreciată,cu acces rapid către principalele artere ale orașului,fiind ideală pentru studenți sau ca investiție. Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați.

1960 EUR/m2 | 25 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea