Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului

ID: P2324 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66,80 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+M, anul constructie 1989. Apartamentul dispunede 2 balcoane inchise de 6.5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

1676 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse nou, finisaje premium, Timisoara, zona centrala - comision 0
16
1

Ansamblul oferă oportunitatea unică de a locui într-o zonă plină de energie, potrivită pentru oricine apreciază calitatea și confortul. Cu influențe germane, acest apartament beneficiază de caracteristici de top care transformă viața de zi cu zi într-o experiență premium. Detalii principale: 1. Tâmplărie ...

2196 EUR/m2 | 126 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in Complex Rezidential zona Torontalului COMISION 0
17

COMISION 0! Apartament cu 2 camere, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 55 mp, compartimentarea fiind practică, cu bucătărie închisă, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie openspace -living -dormitor -baie -balcon Apartamentul ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Blascovici
10

Apartament 2 camere, Zona Blascovici

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere nedecomandat in zona Blascovici, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Apartamentul se afla intr-un imobil cu vecini linistiti si familisti care locuiesc acolo de multi ani, intr-o zona cu acces ...

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
45

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Teren urseni 5000 mp
1
1

Teren urseni 5000 mp

VAND 5000 DE METRI TEREN AGRICOL LA 100 M DE CASE FRONT STRADAL 17 PRET 37000 EURO NEG

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
3

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

De vanzare 2,3Ha Timisoara
3
7

De vanzare 2,3Ha Timisoara

Vând teren arabil extravilan în Timișoara, pe calea Aradului către Sanandrei pe partea dreapta, aproape de centura. Terenul are front stradal 90m 257m. Comision zero, direct de la proprietar.

2 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 2,5 Ha Timisoara
3
5

Vand teren 2,5 Ha Timisoara

Vand 2,5 Ha teren extravilan, in Timisoara, zona Mehala dupa pod catre Sacalaz. Front stradal 77 ml.

25,000 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului
5
2

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului

De vânzare garsonieră Calea Șagului, Timișoara Garsonieră la parter, cu balcon, geamuri termopan și baie cu vană. Zonă bună, aproape de transport și magazine. Ideală pentru locuit sau investiție. Preț: 65.000

2167 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, 2 camere decomandat, 70 mp, renovat complet
6
4

Proprietar, 2 camere decomandat, 70 mp, renovat complet

Apartament foarte luminos, situat într-un bloc solid construit în 1992, cu lift recondiționat. 66,56 mp utili + balcon 4,05 mp Boxă privată aprox. 10 mp Centrală proprie nouă (2024) Termopane noi (2025) Instalații electrice și sanitare complet refăcute Tavane izolate fonic Apartamentul este renovat ...

370 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
9

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
9
2

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere ,în Calea Sagului,Timisoara,et.4,aproape de școală, grădiniță,la 3 min.de piata Flavia și de Mall.Apartamentul are aer conditionat.Se vinde mobilat.Pret 73500 euro negociabil.Blocul are acoperiș.

1709 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vânzare Calea Bogdăneștilor
7
5

Apartament cu 2 camere de vânzare Calea Bogdăneștilor

Proprietar, vând aparatament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Timișoara, zona Bogdăneștilor la etajul 3 într-un bloc cu regim de înălțime pe parter +4 etaje, structură beton +caramida. Suprafața utilă 50mp. Apartamentul este structurat astfel: -hol -debara -bucătărie -sufragerie -hol intermediar -baie -dormitor -boxa Finisaje ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament cu două camere
4
2

Apartament cu două camere

De vânzare apartament cu două camere,50mp,situat la etajul trei din 4,anul construcției 2982.Apartanentul se vinde complet mobilat și utilat ,incluse și electrocasnice. Apartamentul este poziționat excelent cu vedere pe două părți,decomandat,bucătărie spațioasă. Este aproape de mijloace de transport ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare
5
3

Apartament 3 camere de vanzare

Spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul are vedere pe ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere DECOMANDAT | Etaj 1 | 2 băi | Calea Aradului | FOARTE SPAȚIOS
9
1

Apartament 3 camere decomandat | 2 băi | Etaj 1 | Calea Aradului O oportunitate rară într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Calea Aradului. Acest apartament decomandat se remarcă prin spațiul generos, compartimentarea inteligentă și poziționarea excelentă, fiind alegerea ideală atât ...

1863 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei 115.000 EUR
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei 115.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare | Calea Lipovei | 119.900 EURO
5

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere (2 dormitoare), situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către punctele de interes din oraș. Detalii generale: Suprafață utilă: 55 mp Suprafață balcoane: 7 mp (2 balcoane) Etaj: 1 An construcție: ...

2180 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu curte proprie Braytim | 43 mp utili | Curte 24 mp
8

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în zona Braytim, ideal pentru cei care își doresc confortul unui apartament combinat cu avantajele unei curți private. Proprietatea este recent finalizată (decembrie 2025) și se prezintă în stare excelentă, fiind complet finisată ...

2442 EUR/m2 | 43 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei | 93.000 EUR
5
1

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei | 93.000 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc ingrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate si accesibile zone rezidentiale din Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp si beneficiaza de o anexa generoasa ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea