Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De Vânzare: Casă cu Teren în Zona Lunei, Timișoara
20

De Vânzare: Casă cu Teren în Zona Lunei, Timișoara

Casă individuală de vânzare, zona Lunei – Timișoara, teren generos 911 mp Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată într-o zonă liniștită și bine cotată – zona Lunei, Timișoara. Proprietatea este amplasată pe un teren generos de 911 mp în proprietate, cu o grădină frumos amenajată și multiple ...

1684 EUR/m2 | 154 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren agricol Timis
1
4

Teren agricol Timis

Achizitionam terenuri agricole, diverse suprefete , pe raza judetului Timis. Comasarea nu este necesara. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contacatai

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, centrala proprie, zona Dacia
11
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Dacia. La aproximativ 1 km fata de Iulius Town. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la cateva minute fata de piata Dacia, parc, scoala sau statia de autobuz. Etajul 4/4, acoperis de tigla, in curs ...

1750 EUR/m2 | 48 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 480 mp intravilan Zona Ronat-curti constructii
1
1

Teren 480 mp intravilan Zona Ronat-curti constructii

Teren de vânzare – Ronaț, Timișoara 75.000 € | Comision 0 Locație excelentă, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru familie Suprafață: ✔️ 324 mp în acte ✔️ ~480 mp în realitate Dimensiuni: ▪️ Front stradal: 15 m ▪️ Adâncime: 32 m ️ Utilități complete: ✔️ Gaz ✔️ Curent ✔️ Apă & canalizare ✔️ ...

480 m2

ronat, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere, zona Balcescu
11
3

De vanzare apartament 2 camere, zona Balcescu

Am de vanzare apartament 2 camere, zona Balcescu, decomandat, suprafata 50 mp, etaj 2, bloc caramida. Apartamentul are 2 camere decomandate, balcon mare, baie cu geam, bucatarie, debara. Are centrala proprie gaz, termopane, gresie, faianta, parchet paluxat, clima, usa intrare schimbata,liber. Este aproape ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Penthouse Ștefan cel Mare | Spațiu birouri / clinică / beauty | Terasă
16

Grand Mobilis Imobiliare are plăcerea de a vă prezenta spre vânzare un spațiu versatil, ideal pentru birouri, clinică sau activități de înfrumusețare, situat într-un apartament tip penthouse, pe Ștefan cel Mare, la etajul 7 al unui imobil dotat cu lift. Proprietatea beneficiază de o compartimentare ...

1623 EUR/m2 | 154 m2

Timisoara, Timis

teren  intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .
9
1

teren intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .

Vânzare: Teren cu Fundație și Materiale de Construcție Aproape de Timișoara** **Locație:** 30 km de Timișoara (Cenei ) **Preț:** 50.000 euro **Detalii teren:** - **Suprafață:** Teren îngrădit, dotat cu temelie din beton și plasă - **Fundație:** 1m adâncime, 50cm lățime - **Amprenta casei:** 14m ...

1,060 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox
3
1

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox

Proprietar vand teren 5750 mp in Calea Torontalului, pe str. Atanasie Demian, in apropiere Vox. Front stradal 40ml, adancime 163ml. Posibilitate achizitionare teren alaturat 4730mp, total 10.500mp. Drum asfaltat, toate utilitatile.Pret 160 euro mp negociabil. Tel:

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, 65 mp utili  - Girocului
9
1

Apartament 3 camere, decomandat, 65 mp utili - Girocului

ID: P2574 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 65 mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Soarelui
8

Apartament 3 camere zona Soarelui

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, complet mobilat . Este situat la etajul 5(Mansarda) și are o suprafață utila de 65 mp + 3 mp balcon . Locuinta dispune de centrala proprie,asigurand costuri reduse de intretinere si control optim al temperaturii pe tot parcursul anului. Constructia ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 3 din 4 - Lipovei
7

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 3 din 4 - Lipovei

ID: P2573 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 55 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1984. Apartamentul dispune de 2 balcoane generoase si este disponibil imediat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1763 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere -Zona Badea Cartan-etaj 1
4
1

Apartament 2 camere -Zona Badea Cartan-etaj 1

Voog Developmentvă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere într-o clădire istorică – ideal pentru locuință sau investiție Apartamentul este compartimentat eficient și se află într-o stare foarte bună, fiind potrivit atât pentru locuire personală, cât și pentru investiție. Există posibilitatea ...

1811 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

Lipovei - !!! OCAZIE-Casa 6 Camere [Renovata, Proiect 2 Familii] - Anexa
19

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei case cu 6 camere in regim de inaltime P+M, situata in zona Lipovei in vecinatatea unor cetre de interes: SCOLI GIMNAZIALE, GRADINITE,PROFI, PIZZERIE, HIPERMARKET-URI, FARMACII, UNITATI MEDICALE, MIJLOACE DE TRANSPORT ...

1656 EUR/m2 | 160 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera. Bucatarie separata. Calea Buziasului. Renovat. Etaj 1.
6
3

Apartament 1 camera in zona Calea Buziasului, bucatarie separata, etaj 1, centrala proprie, renovat, aproape de mijloace de transport in comun si magazine. Pret: 49.500 Eur., Tel:0756322131

1980 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Se vinde casa pe Calea Martirilor 107. Preț 160 000 euro.
2
17

Se vinde casa pe Calea Martirilor 107. Preț 160 000 euro.

Casa are 70 m2 doua camere, baie, bucătărie mobilata parțial, acces utilități gaz, apa, curent. Se accepta si garsoniera sau apartament cu o camera + diferența. pentru detalii apelați X770932270 sau X736671131

2286 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 1, bloc nou, Zona Mehala
9

Apartament 3 camere, etaj 1, bloc nou, Zona Mehala

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare: Apartament cu 3 camere, situat la etajul 1 al unui bloc nou, cu o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă o terasă generoasă de 12 mp. Caracteristici: Încălzire în pardoseală Aer condiționat Compartimentare eficientă Terasă spațioasă Loc de parcare ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

mehala, Timisoara, Timis

Casa individuala 122mp, 879mp teren - Calea Martirilor
19
1

Casa individuala 122mp, 879mp teren - Calea Martirilor

ID Intern: P2571 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala , cu 5 camere, 122 mp utili, 879 mp teren, situata in Timisoara, zona Girocului. -Nivel - P+M -Suprafata teren - 879mp -Front stradal - 10ml -Teren liber - 799mp -Suprafata utila - 122mp -Numar camere - 5 -Numar bai - 2 -Numar ...

2172 EUR/m2 | 122 m2

Girocului, Timisoara, Timis

DUPLEX DESPARTIT PRIN CAMERA TEHNICA 5 CAMERE DUMBRAVITA - PETRE TUTEA
16

LANDMARK ofera spre vanzare casa duplex despartit prin camera tehnica, in DUMBRAVITA, intre str Petre Tutea si Simfoniei, fiind compartimentat astfel: parter: hol acces, birou, baie cu dus, camera de zi, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa, camera tehnica; etaj: hol acces, 3 dormitoare, ...

Timisoara, Timis

Proprietate privata pe colț, la bulevard,  spațiu comercial, ideal investiție
5
2

Proprietate privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investiție

Se oferă spre vânzare proprietate situată într-o zonă foarte bine poziționată pe Bulevardul Cetății, ideală atât pentru locuință, cât și pentru investiție, birouri, cabinete sau dezvoltare imobiliară. Caracteristici: teren total 535 mp Casă cărămidă, locuibilă, 4 camere, bucătărie, cămară, baie, anexă ...

1962 EUR/m2 | 237 m2

Mehala, Timisoara, Timis

COMISION O% APARTAMENT 4 camere, 2 nivele,cu lift, Dumbravita Kaufland
6
1

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% apartament pe 2 nivele tip mezanin,fiind compartimentat: hol acces, camera de zi + bucatarie, 4 dormitoare (2 + suprapuse tip Samantha - mezanin),2 bai,nbsp; 2 terase acoperite de 12 mp + 5 mp, la intrare in Dumbravita, situat la etajul 3 din 3 cu lift . Apartamentul ...

Timisoara, Timis

vind ap.1cam decomandat
5

vind ap.1cam decomandat

Proprietar vinde ap.cu o cam în zona Calea Buziașului mobilat cu încălzire centrală pe gaz hotă aer condiționat metri utili34 totul pt. ce ai nevoie aragaz frigider congelator mașină de spălat+uscător balcon inchis direct din cameră fără agenții imobiliare comision 0 preț negociabil 63000euro tel.

1853 EUR/m2 | 34 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră zona Lipovei 3

Apartament cu 1 cameră zona Lipovei

Proprietar ofer spre vânzare apartament decomandat cu 1 cameră,bucătărie,baie,hol și balcon cu o suprafață de 32m2 ,în zonă Lipovei (lângă pizzeria Talia) cu toate utilitățile necesare.

1656 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Casa Freidorf 76 mp
3
12

Casa Freidorf 76 mp

Se vinde casa din caramida in Timisoara, str. Baba Novac, nr. 28, suprafata utila 76 mp, an constructie 1971, pe un teren in proprietate de 150 mp. Casa se compune din 3 camere, baie, bucatarie, camara si o mica pivnita. Pret 120.000 euro negociabil.

1579 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea