Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere zona Calea Sagului
5
46

De vanzare apartament cu 2 camere zona Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 38 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Girocului-3 Min Spitalul Judetean-40MP-Mobilat-Centrala-73.500 Euro! Neg
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului-Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
Reducere 5% Apartamente noi cu 2 camere, predare in Mai | Torontalului
12
1

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere situate intr-un proiect de blocuri cu design unic, situate in Torontalului. Pozele sunt de prezentare. Dispunem de apartamente finalizate si apartamente in curs de finalizare cu predare in luna Mai. Blocurile dispun de două lifturi ...

2044 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sagului, Timisoara, bloc de apartamente
4
2

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 4/5, intr-un bloc cu doar 2 apartamente pe nivel, si are o suprafata de 17 mp. Compartimentare: • Camera • Chicineta • Baie Caracteristici: • Plita ...

2141 EUR/m2 | 17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat | Calea Lipovei | 47 mp | 84.000 EURO|
7
2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Calea Lipovei, o zonă apreciată pentru accesul facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și servicii. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 1986 ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3  camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa
7

Apartament 3 camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa

Voog Development va prezinta un apartament ideal pentru un stil de viață modern, situat la etajul 1, cu suprafață utilă de 65 mp + terasă generoasă de 12 mp 3 camere decomandate 2 dormitoare confortabile ️️ Living luminos și primitor ️ Baie modernă Terasă spațioasă – perfectă pentru relaxare ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

mehala, Timisoara, Timis

teren ghilad

teren ghilad

teren intravilan ghilad cu casa bătrânească caut suprafață 3000,4,5000 mp mai pe la margine

3,000 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro
13

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, la etajul 4/4 al unui bloc anvelopat,situat pe str Burebista . Apartamentul are o suprafață utilă de aproximativ 50 mp, dispune de bucătărie închisă și necesită renovare. Datorită amplasării, este pretabil atât pentru ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

 Vand casa zona Modern, Timisoara, amplasata pe un teren de 550 m patrati, 2 fronturi stradale
5
51

Este o casa din caramida, de aproximativ 110 metri patrati utili, construita in anul 1951 si este amplasat pe un teren de 550 metri patrati. Este pozitionata la intersectia strazii Lorena cu Aleea Padurea Verde, deci are 2 fronturi stradale de aproximativ 25 22 m. Casa necesita renovare si recompartimentare ...

1909 EUR/m2 | 110 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - langa Eso - constructie finalizata - 85.000 Euro
5
8

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa  zona Freidorf
8
14

Casa zona Freidorf

Agentie ofer spre vanzare casa caramida batraneasca gen duplex(perete comun) 3 camere,bucatarie,baie,camara,centrala gaz,gradina,acces auto,anexe,suprafata 314 mp. din 628 mp.Casa necesita renovari,ocupabila imediat,strada linistita,Freidorf.

1549 EUR/m2 | 71 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament decomandat, confort 1, 46 mp + balcon și boxă, bloc 2009, Girocului
11

ID: CP2894922 Golden Real Estate vă oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat pe strada Miloia, într-un bloc construit în 2009, la etajul 3 din 3. Suprafața utilă: 46 mp + boxă 9 mp (conform CF) Balcon: 4 mp Un avantaj important al apartamentului este posibilitatea de compartimentare în ...

1913 EUR/m2 | 46 m2

girocului, Timisoara, Timis

Garsonieră Etajul 1,  Zona Steaua, Ideală investiție
5
10

Garsonieră Etajul 1, Zona Steaua, Ideală investiție

ID: CP2978663 Se oferă spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, zona Steaua, la etajul 1 din 4, bloc de garsoniere. Suprafața utilă este de 20 mp. Locuința este practică și bine compartimentată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere rapidă). ✔ Confort termic ridicat ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament mansarda.
5

Apartament mansarda.

Apartament de vânzare la etajul 5(mansarda). Este model de mansarda cu pod .La primul nivel 1 baie mare,bucatarie hol de acces + living cu iesire la balcon. La etaj se găsește baie,dormitor și un living + loc de depozitare. Încălzire pe centrala,clima,mobila la comanda,etc. Suprafața totala 70mp. Mai ...

1730 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Vila premium – predare la cheie | 350 mp teren | Ciarda Rosie
20

Iti propunem spre vanzare un duplex plan parter + etaj, construit solid si gandit pentru confort pe termen lung, amplasata pe parcela situata pe colt, de 350 mp, cu o suprafata utila de 142 mp si terasa generoasa de 24 mp. Imobilul se preda la cheie, cu finisaje personalizabile in limita unui buget ...

2387 EUR/m2 | 142 m2

Timisoara, Timis

Teren de vânzare

Teren de vânzare

Vând în comuna GIROC teren agricol extravilan 10.000 m2 zona A parcela A167/1/3 PREȚ 52000 EURO negociabil TEL.

Cetate, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Zona semi-centrală | Cartierul Lunei | 70 MP |
10

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, ideal atât pentru locuire imediată, cât și pentru investiție. Apartamentul este decomandat, are o suprafață utilă de 70 mp și beneficiază de o compartimentare eficientă și practică, fiind compus din hol generos, bucătărie separată, ...

1827 EUR/m2 | 70 m2

lunei, Timisoara, Timis

apartament de vânzare
5

apartament de vânzare

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere cu boxa inclusa in cf, situat in Timișoara Bld Cetății etaj 4. cu suprafață utila 52 mp. Apartamentul se vinde mobilat,dispune de centrala proprie si aer condiționat.

1731 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar Vand apartament 3 camere
10
2

Proprietar Vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, în zona Calea Șagului (reper Unicarm). Locuința a fost renovată integral și se vinde exact cum se vede: complet mobilată și utilată. Caracteristici principale: Suprafață: 48 mp, optimizați pentru confort. Renovări: Instalații schimbate, ...

1938 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament la Casă, Curte Privată, Bucătărie de Vară, Renovat, Lipovei
12

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat la casă, în zona Lipovei – o locație apreciată pentru liniște și acces rapid către oraș. Această proprietate oferă avantajele unei case la preț de apartament, fiind ideală pentru cei care își doresc intimitate, spațiu verde ...

1827 EUR/m2 | 41 m2

lipovei, Timisoara, Timis

apartament de vanzare zona foarte buna la cale aradului langa piata verde
10

apartament de vanazare cu 3 cameră și 3 balcoane este grijită zonă foarte bună la piața verde pe strada Dej mobilat cu arată în poze

2072 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Vând Casă
5
35

Vând Casă

Casă sat Hodoș, com.Brestovat, satul este situat între dealuri și pădure, zonă liniștită, ideală pentru casă de vacanță, preț 28.000 euro, negociabil.

350 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

apartament de vânzare
5
3

apartament de vânzare

Proprietar,Vând apartament cu 3 camere cu boxa inclusa in cf, situat in Timișoara Bld Cetății nr 1 3, Et 4. Suprafață utila 52 mp,Apartamentul se vinde mobilat,dispune de centrala proprie si aer condiționat.Pretul este in euro. Tel:

1731 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa cu 2 camere de vanzare ultracentral,  zona Piata Victoriei
6
2

Casa cu 2 camere de vanzare ultracentral, zona Piata Victoriei

LANDMARK ofera spre vanzare o casa mica situata ultracentral in proximitatea Pietei Victoriei, intr-onbsp; locatie de exceptie cu acces facil la toate punctele cheie din centrul orasului. Imobilul este o proprietate privata si se afla in curtea unul imobil istoric din zona ulracentrala.Casa a fost renovata ...

Timisoara, Timis

Salvează căutarea