Promovat
Simion Barnutiu. Etaj 3. Model cu 2 bai si 2 balcoane.
10
2

Simion Barnutiu. Etaj 3. Model cu 2 bai si 2 balcoane.

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 3, decomandat, model cu 2 bai si 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii, vederea pe 2 parti, 2 debarale foarte utile, parchet lemn masiv, geamuri termopan, boxa la subsol ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren 403 mp RONAT
8
27

Casa cu teren 403 mp RONAT

Proprietate imobiliara propusa spre vanzare in Ronaț spre calea ferată, teren 400 mp cu doua fronturi stradale, toate utilitatile, casa din caramida de aproximativ 40 mp ( antreu, 2 camere ) construita in 1975, locuibila dar necesita renovare

1938 EUR/m2 | 40 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
7

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 3 camere, semidecomandat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la parter inalt si are o suprafata de 67 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living spatios - 2 Dormitoare ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere  – Calea Buziașului 64 mp utili
8

3 camere – Calea Buziașului 64 mp utili

Apartament 3 camere renovat – Calea Buziașului 360 grade imobiliare Descoperă un apartament confortabil și complet pregătit pentru mutare, situat într-o zonă bine conectată din Timișoara, pe Calea Buziașului. ✨ Caracteristici principale: • 3 camere semidecomandate • Suprafață utilă: 64 mp | Suprafață ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere
4

Apartament 4 camere

OCAZIE- Va propun spre vanzare APARTAMENT CU 4 CAMERE la preț de 3 CAMERE ! Situat pe BULEVARDUL CETĂȚII ( pe artera)! Detalii : 60mp, etaj 4/4, semidecomandat,1 balcon , pregătit pt centrala ,acoperiș, îmbunătățiri : gresie și faianță model placă mică , parchet masiv , parțial mobilat, boxă!!ZONA ...

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2camere SAD
4

Apartament 2camere SAD

Oportunitate excelentă apartament 2 camere cu potențial comercial, zona Piața Doina Vând sau închiriez apartament cu 2 camere, situat în zona Piața Doina, într-o locație cu vad comercial foarte bun. Proprietatea nu este amplasată chiar în incinta pieței, dar beneficiază de proximitate imediată și trafic ...

2209 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera renovata, 13 mp, complet mobilata si utilata - Soarelui
6

ID: P2556 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camere, 13 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, cu acoperis. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona ...

2992 EUR/m2 | 13 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cal.Aradului
10
2

Apartament 2 camere Cal.Aradului

Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa zona Crisan
5
5

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
2

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp utili plus balcon, etaj 4 din 5 - Girocului
7

ID: P2555 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
10

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar
1
3

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar

Vind casa cu teren de 1600m2

Timisoara, Timis

Vand casa în zona Mehala
10
2

Vand casa în zona Mehala

Proprietar vând casa confort 1 decomandat cu gradina cu acces auto în curte pentru 2 mașini în zona Mehala, aproape de catedrala veche compusa din 4 camere, 3 bai sufragerie mare 70 mp terasa on partea din spate a casei. Suprafață utilă este de 170 mp. Preț 210000 euro.

1235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua
4
3

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua

ID: P2554 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, 15 mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1976. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - ...

1722 EUR/m2 | 16 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 3 din 9, 48 mp utili - Torontalului
7

ID: P2553 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+9, anul constructie 2019. Apartamentul dispune de balcon de 10.5 mp si posibilitatea achizitionarii locului de parcare. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere
5
4

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere de 57 mp + 8 mp terasa compartimentat astfel: - living + bucatarie open space - hol - baie - dormitor - balcon cu iesire din living - urcare in pod cu scara interioara din living - etaj 3 3 cu spatiu de depozitare deasupra pe toata suprafata apartamentului cu posibilitate de transformare ...

1614 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Apartament  cu 3  camere -Zona sagului
8

Apartament cu 3 camere -Zona sagului

Apartament 3 camere decomandat – Confort 1 | Luminos și spațios Preț: 98.800 € (negociabil) ✨Voog Development va propune un apartament complet mobilat și utilat, ideal pentru o familie sau investiție, situat într-o zonă liniștită, în apropiere de Parcul Clăbucet Suprafață: 67,2 mp utili 2 ...

1300 EUR/m2 | 76 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului
5
14

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului cu o suprafață de aprox. 120 mp utili, construită pe un teren de 879 mp., 10 m front stradal cu acces în curte pe o poartă acționată electric pe bază de telecomandă sau control prin aplicație pe telefon prin modul WiFi. La parter avem bucătărie complet ...

2208 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF
10
3

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de Rugby
9
12

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de Rugby

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de RUGBY, casă are 375 de mp, 77 construiți, are garaj posibilitatea de a întra cu masina in curte, doua locuri de pe parcare afară in fata garajului. Are canalizare noua instalația de curent este nouă, centrala pe gaz, totul funcțional este locuibila, dar mai ...

1623 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea